Lady Speed Stick, 24/7 Dezodorant w aerozolu

Lady Speed Stick, 24/7 Dezodorant w aerozolu

Dezodoranty Lady Speed Stick 24/7 w sprayu to nowoczesne kosmetyki dla aktywnych, młodych kobiet. Zawierają system przedłużonej ochrony, który pod wpływem sygnałów wysyłanych przez ciało, stopniowo uwalnia składniki antyperspiracyjne. Dzięki temu nowe dezodoranty Lady Speed Stick 24/7 skutecznie chronią przed potem i jego zapachem oraz zapewniają uczucie świeżości przez cały dzień.
Dostępne w 3 zapachach:
fresh fusion
satin pear
fruity splash

Skład: /Fresh Fusion/ Butane, Propane, Isobutane, Aluminium Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Cyclopentasiloxane, Parfum, Disteardimonium Hectorite, Dimethiconol, Propylene Carbonate, Aloe Barbadensis, Alpha-Methyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional.
/Satin Pear/ Butane, Propane, Isobutane, Aluminium Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Cyclopentasiloxane, Parfum, Disteardimonium Hectorite, Dimethiconol, Propylene Carbonate, Aloe Barbadensis, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Limonene.

Cena: ok. 10zł / 150ml
/e/

super

Same plusy
+ piękny zapach, który długo się utrzymuje
+ nie podrażnia skóry nawet po depilacji
+ chroni przed poceniem
+ prawie nie brudzi ubrań
Czego chcieć więcej

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ale sporo

za mocno pachnie

W zasadzie to tylko ten intensywny zapach mi przeszkadza. Nie chodzi o to, że jest brzydki, bo jest nawet całkiem przyjemny, ale za bardzo dominuje nad perfumami. Stanowczo wolę mniej perfumowane dezodoranty.
Nie mam zastrzeżeń do działania - rzeczywiści chroni przed poceniem, brudzi w minimalnym stopniu. Jest wydajny tak jak i inne dezodoranty w spraju. Nie wiem czy jeszcze kupię.
Używam tego produktu od:2 tygodnie

KWC

Jest naprawdę niezastąpiony!
plusy:
-działa: zero smrodu, zero potu
-nie plami ubrań
-ma boski zapach, polecam Fresh Fusion (podniesiesz rękę do góry i czujesz...KWIATY)
-poręczne opakowanie
-wart ceny

minusy:
-zero póki co

Używam tego produktu od:

Jeden, jedyny, najlepszy:)

MÓJE KWC!!
bezapelacyjnie, bezsprzecznie!
świetnie chroni, nigdy mnie jeszcze nie zawiódł, starcza na długo, rozpylony z odpowiedniej odległości nie zostawia białych śladów.
Porządny.
Kupuję wciąż i wciąż co nie często się zdarza biorąc pod uwagę moją niewierność kosmetykom.

Używam tego produktu od:2-3 lata
Ilość zużytych opakowań:sporo

Bardzo dobry, warto!

Właśnie skończyłam zapach powder burst. To już kolejny raz dezodorant Lady Speed..., z tym że poprzednio częściej był to sztyft. Niezmiennie jestem z nich zadowolona. Spośród wielu używanych te najlepiej się sprawdzały, także w upały i to dla dezodorantu jest najlepszą rekomendacją. Nie jestem fanką wyrazistych kwiatowych zapachów (wśród dezodorantów) i pod tym względem delikatne zapachy Laady Speed... równiez mi odpowiadają, zwłaszcza pudrowy. Owszem, białe ślady na ubraniach są, ale nie napotkałam jeszcze idealnego pod tym względem.

Używam tego produktu od: z przerwami, od dawna
Ilość zużytych opakowań: ostatnio 2

Naprawdę ok

Mam wersję Satin Pear.
Bardzo fajny, skuteczny dezodorant. Świetnie radzi sobie z przykrym zapachem na bardzo długo. Przed nadmiernym poceniem chroni trochę gorzej, ale wśród dezodorantów za tą cenę wypada najlepiej. Po prostu czuję, że działa :) Zapachy nie są rewelacyjne, bo trochę kłócą się z perfumami, ale to akurat da się przeżyć ;) Nie zostawia żadnych śladów na ubraniach!

28.12.06.
Ostatnio zawiodłam się na Lady Speed Stick. Dla odmiany kupiłam sobie nowość - wersję Powder Burst. Zapach bardzo ładny, ale co z tego? Ten wariant w ogóle nie chroni. Pocę się w nim i wydzielam nieprzyjemny zapach. Być może trafił mi się wadliwy egzemplarz, dlatego nie zaniżam oceny ;)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Może ...

Zawsze wybierałam wariant fresh fusion :) Zapach ładny :) Ożezwiający ... Dezodorant nigdy mnie nie zawiódł. Kiedyś wg. mnie KWC jednak po którymś opakowaniu zaczął mnie uczulać - wywoływał podrażnienia. Więc zaprzestałam natychmiast używać :D Może kiedyś do niego powrócę. Kolejny minusik to to że brudził ubrania... Pozatym same widoczne plusy :D

Używałam tego produktu od: dawna :D
Ilość zużytych opakowań: 5-6

lubię go

Fajny i skuteczny dezodorant po przystepnej cenie:) Dosc wydajny, bardzo ladnie pachnie, dobrze chroni przed potem. Jezeli nie odczeka sie odpowiednio dlugo, to troche brudzi ubrania, ale mozna mu to wybaczyc:)
Na pewno skusze sie na nastepny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

najlepszy

Nie malepszego deo niż lady speed stick, żaden lepeij nie chroni przed poceniem. Uzywałam już wszystkich dostępnych na rynku, ale żaden z nich nie pobił lady:)
jEST WYDAJNY I DODATKOWYM PLUSEM SĄ ŁADNE ZAPACHY, jA OSTATNIO LUBUJĘ SIĘ W SATIN PEAR, MMM
POLECAM:)

Używam tego produktu od:KILKA LAT