Hean, Banana Luxury Powder (Puder bananowy)

Hean, Banana Luxury Powder (Puder bananowy)

Dzięki sypkiej delikatnej konsystencji Luxury Powder uzyskamy matowy efekt oraz subtelne wykończenie makijażu. Puder koryguje widoczne zaczerwienienia oraz sińce pod oczami. Może być również stosowany do konturowania twarzy. Posiada żółtawy, półprzezroczysty odcień, dzięki niemu skóra staje się promienna i odświeżona

sypki
Cera
normalna
matujące, utrwalające

Szczerze Polecam !

Bardzo spodobał mi się ten produkt,skuszona ceną postanowiłam wypróbować! Okazał sie bardzo lekki ,pachnący i dobrze matującym pudrem,który nie tworzy efektu maski. Cena adekwatna i naprawde warto na sobie go wypróbować .
Wystarczy delikatne muśnięcie pędzlem i naprawde minimalna ilość robi dużo!

LUXURY powder to za dużo powiedziane, ale produkt jest dobry :)

Pierwszy raz z marką HEAN spotkałam się miesiąc temu w drogerii HEBE. Nie miałam pojęcia, że taka marka w ogóle istnieje. Tym większe było moje zdziwienie kiedy pani ekspedientka powiedziała, że jest to nasza polska marka.
Nigdy nie używałam pudru bananowego, jednak mam tendencję do wypieków i polecono mi go właśnie z tego względu. Opakowanie ładne, przypomina trochę szkatułkę z magicznym żółtym proszkiem (idealne do filmu z serii HP), łatwe w użytkowaniu, szczelnie zamknięte. W środku zabezpieczony dekiel z dziurkami oraz naklejka ostrzegawcza (zerwij do połowy aby uniknąć wysypania zbyt dużej ilości pudru) - odkleiłam do połowy a puder i tak się wysypał w zbyt dużej ilości :(.
Do wykończenia makijażu jest ok, bo matuje i nie świeci się. Trochę za bardzo się kurzy przy rozprowadzaniu pędzlem.

Lekki puder

Mam cerę przesuszoną z suchymi skórkami. Wymaga szczególnej pielęgnacji, a ostatni okres zimowy zmusił mnie do zdwojenia wysiłków, odstawienia podkładu i stosowania minimum makijażu... Szukałam więc w drogerii jakiegoś lekkiego produktu, który zmatowi buzię, ale nie stworzy efektu maski.

Mat idealny

Puder świetnie matuje i sprawia, że makijaż staje się niesamowicie trwały. Do bakingu dla jasnej/średniej karnacji jest za ciemny i tworzy wtedy na twarzy żółte plamy. Za to odejmuję gwiazdkę, ale poza tym puder jest świetny