Nail Hardener (Odżywka wzmacniająca paznokcie)

Nail Hardener (Odżywka wzmacniająca paznokcie)

Odżywka z najnowszej serii Miss Sporty to mała,

różowa buteleczka, której zawartość ma za zadanie wzmacniać i utwardzać płytkę paznokcia. Zawiera mieniące się w świetle opiłki diamentu, jak również wapń oraz witaminy A i E.

Cena: 6,90zł /7ml

bardzo dobra

Odżywkę otrzymałam w prezencie od mojej Siostry :) muszę przyznać, że kosmetyk jest naprawdę godny uwagi. Mam wrażenie, że po nim paznokcie rosną mi szybciej, są delikatnie wzmocnione, a przede wszystkim odżywka jest bardzo wydajna! Warto ją mieć :)

cholernie wolno wysycha i cholernie ciezko go zmazac

Odżywka nie zła ale jej już nie kupie bo jest z nia ta sama masakra co z lakieramu z tej serii -.- Kolor ladny i dlugo sie trzyma ale -to co w komentarzu- mam ich 5 i używam ich tylko na stopach. Jak sie skoncza to male szanse ze znowu je kupie. Wzielam je gluwnie dlatego ze mam je za 4.95 za sztuke.

Dobry produkt

Ja widzę same plusy tego produktu!

+ jest tania
+ wzmacnia paznokcie
+ ładnie wygląda na paznokciach
+ szybko schnie
+ wygodny pędzelek

Produkt naprawdę dobry jak na tak małą cenę

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Cellulit adipocyty

działa

Po pierwsze niedroga, wyglada na pzanokciach ładnie jak jaśniutki lakier, trwały, używam go zamiast jasnego lakieru do francuskiego. A co najważniejsze działa, używałam go na zmiane z Miss Sporty, Nail Expert Manicure, Strong & Fast Growth (Odżywka przyspieszająca wzrost paznokci). Mam twarde paznokcie, przestały sie łamac . Super

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

super

super,kupiłam nie dawno i paznokcie zaczęły mi normalnie rosnąć,nie łamiąc się ;) cudo super sie mieni i szybko wysycha,i nie drogie gorąco polecam super odzywka do pazurków ;)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

wzmocnienie

ta odżywka faktycznie bardzo wzmacnia paznokcie!:) są niesamowicie mocne i bardzo twarde już od pierwszego użycia
jest raczej mało wydajna, ale za to tania
ma dość rzadką konsystencję, więc łatwo się rozprowadza i szybko schnie; w buteleczce też nie zmienia konsystencji.
co prawda niektóre paznokcie nadal mi się rozdwajają no i często się łamią, ale wzmocnione i pogrubione jak zapewnia producent, owszem- są:)

Używam tego produktu od: 2mies.

Wzmacnia paznokcie

Od zawsze miałam problemy z rozdwajaniem i łamaniem się paznokci. Dzięki tej odżywce moje paznokcie wyglądają na mocniejsze i się nie rozdwajają. Dzięki niej stają się twardsze. Po pomalowaniu nią paznokcie błyszczą się jak po normalnym lakierze bezbarwnym. Uważam że to naprawdę dobra odzywka :)

Ilość zużytych opakowań: 1/6 buteleczki

Pozytywnie zaskoczona!

Jak na tą cenę, naprawdę coś niesamowitego.
Miałam problem z paznokciami które niemiłosiernie się rozdwajały.
Jestem w połowie używania tejze buteleczki [która jest malutka przecież] i mój problem..zniknął! Paznokcie są mocne, zdrowe nie rozdwajają się. Ładnie błyszczą. Odżywka szybko wysycha, to też duży plus. Wydajna. Można uzywać zamiast lakieru bezbarwnego :)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Bardzo dobra

Odżywkę kupiłam już dawno, w trochę innym opakowaniu.Używam jej jako bazę pod lakier,
dzięki czemu nie niszczy on paznokci, lub
jako bezbarwny lakier.Ma bardzo delikatny, prawie
bezbarwny różowy kolor z bardzo małymi drobinkami. Ładnie prezentuje się na paznokciach.Mam ją długo,
więc niestety po pewnym czasie zgęstniała i
trudno ją nakładać.Ogólnie to bardzo dobra
odżywka, którą warto kupić.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Fajna

Dobra odżywka :) Używam jej jako lakieru podkładowego (dziwi mnie trochę uwaga o wchłanianiu w poprzedniej recenzji, ona wysycha na paznokciu jak lakier). Paznokcie gładsze, błyszczące, nie łamią się, nie rozdwajają i nie wysychają. Do tego ochrona przed przebarwieniami od lakieru. Warto, tym bardziej, że niedroga.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Rewelacja :)

Właściwie szukałam bezbarwnego lakieru i zupełnym przypadkiem sięgnęłam po tę odżywkę. Mając zaufanie do tej marki oraz będąc oczarowaną śliczną buteleczką. bez wahania wydałam te 7zł. i nie zawiodłam się.
Paznokcie są twarde, nie łamią się, nie rozdwajają, a do tego naprawdę ślicznie połyskują. Poza tym odżywka błyskawicznie się wchłania, ma doskonałą konsystencję, łatwo się rozprowadza, nie odpryskuje i jest bardzo wydajna.
Na pewno regularnie będę po nią sięgać i zachęcać wszystkich do jej kupna :)

Używam tego produktu od paru tygodni.

Dodatkowa ochrona

Kupiłam tę odżywkę przez przypadek. Ma bardzo fajny diamentowy pyłek w sobie, który ładnie błyszczy na złoto. Kiedy nie chciało mi się malować paznokci, pokrywałam je tylko tą odżywką. Myślę, że to pomogło mi uniknąć połamanych paznokci. Jakiegoś spektakularnego wzmocnienia nie zauważyłam, ale po zimie zawsze mam osłabione i łamliwe pazurki, więc taka bezbarwna odżywka jest mile widziana w mojej kosmetyczce. Jednak jest ona niezbyt wydajna i gęstnieje. Polecam ją tylko do ochrony, bo rzeczywiście na tym polu sprawdza się nieźle.