L'Oreal Paris, Professionnel, Serie Expert, Lumino Contrast, Szampon nadający blask włosom z pasemkami

Szampon nadający blask włosom z pasemkami z Nutriceride - technologia o precyzyjnie ukierunkowanym działaniu, aby przywrócić optymalny poziom lipidów bez obciążania fryzury. Formuła mikroemulsji na bazie olejków ochronnych, wzbogacona w filtr UV oraz pochodną przeciwutleniającej witaminy E i magnez.

Rezultat: włosy z pasemkami są czyste, świeże, pełne blasku. Włosy są gładkie, pasemka rozświetlone z wydobytą głębią i kontrastem odcieni pasemek. Fryzura zyskuje lekkość i promienną świetlistość.

Zapach: czerwone porzeczki.

jeden z moich ulubionych

Lubię ten szampon jak i całą serię. Moje włosy nie potrzebują po nim użycia odżywki, bo bardzo dobrze się rozczesują. Szampon ma bardzo fajną konsystencję, dobrze się pieni i dobrze oczyszcza włosy. Po jego użyciu moje blond włosy są błyszczące i miękkie a kolor bardziej widoczny. Plus za wydajność.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Hmmm

Na pewno nie jest to zły szampon. Od x lat używałam serii do włosów farbowanych. Bardzo chciałam wypróbować ten szampon ale zniechęcało mnie, że nie występuję w duecie z odżywką do spłukiwania.
Mimo to dzięki Seboradinowi odkryłam, że niekoniecznie moje włosy muszą mieć odżywkę.
I ten szampon faktycznie fajne radzi sobie solo. Włosy wyglądają jak po innych duetach, łatwo się rozczesują nie sa suche czy matowe, więc to w zasadzie plus.
Używam go naprzemiennie z Seboradinem, który na tą chwile jest moim najlepszym szamponem i Loreal nie wypada znacznie gorzej ale włosy pod wieczór są bardziej oklapnięte i przetłuszczone.
Nie lubię też jego galaretowanej konsystencji, wydaję mi się przez to, że nie myje i nie czyści włosów. Ale jest to tylko złudzenie, bo włosy są całkiem ok.
Nie zauważyłam jakiegoś uwydatnienia refleksów ale zawsze używałam serie do farbowanych i ten daje zbliżony efekt końcowy.
Ten szampon ma zdecydowanie więcej zalet niż wad, nie wykluczam ponownego zakupu.
+ wydajny
+ładny połysk włosów mimo braku odżywki
+łatwe rozczesywanie
+przyjemny zapach
+estetyczna butelka, miło się patrzy i użytkuje
+nie wpływa negatywnie na wygląd włosów, nie są niesforne, czy przesuszone (mimo braku odżywki)

-mi nie odpowiada konsystencja, mam wrażenie niedomytych włosów
-nieznacznie ale jednak obciąża włosy pod wieczór

Używam tego produktu od: ok 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedna

bardzo przeciętny szampon

Używałam już wielu szamponów L\'oreal- ten to dla mnie kompletna klapa.

Nie byłam zadowolona ze stosowania tego szamponu, przede wszystkim dlatego, że obciąża włosy, mimo dokładnego spłukiwania, są bardzo przyklapnięte przy skórze głowy. Był to istny koszmar przy moich cienkich włosach, włosy :(
Na dodatek, włosy zamiast zyskać blasku, były po nim matowe.

Plusy:
Dobrze się pieni, przez co jest wydajny, ale nic poza tym,

Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

Well 01

nic specjalnego

szampon ma przyjemny zapach, dobrze sie pieni. niestety przy codziennym stosowaniu oblepia włosy- stają sie one matowe i cięzkie. ladnie podkresla pasemka, jednak nie wyróznia sie niczym szczegolnym.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3/4

miło wpominam

Używałam tego szamponu na włosach farbowanych, ale bez pasemek. Szampon jest bardzo delikatny, dobrze się pieni i pięknie pachnie. Średnio nawilża włosy tak więc dla Pań ze zniszczonymi-bardzo suchymi włosami się nie nadaje. Z resztą zadaniem tego produktu nie jest odnowa włosów, lecz ochrona, rozświetlenie i przedłużenie koloru. I muszę przyznać, że radzi sobie z tym zadaniem bardzo dobrze. Kolor na włosach zauważalnie dłużej się utrzymywał i był żywy (włosy myję codziennie). Poza tym włosy nie po nim obciążone, ale lekkie i miękkie. Bardzo przyjemny produkt polecam.

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

U mnie się NIE sprawdził

PLUSY:
- zapach
- dobrze się pieni

MINUSY:
- za drogi względem jakości
- nie robi z włosami niczego szczególnego ; włosy nie są ani miękkie, ani błyszczące
- obciąża u nasady, a po jego stosowaniu pojawił mi się łupież!

Używam tego produktu od: czerwca 2012

bardzo dobry

Zacznę od tego, że testowałam już całą masę szamponów Loreal.
W porównaniu z poprzednikami ten jest najlepszy.

Szukałam szamponu, który dokładnie oczyści moje cienkie ale gęste włosy bez zbędnego obciążania ich i który nie wywoła przykrych niespodzianek w postaci łupieżu.
W tym szamponie znalazłam wszystko to czego szukałam.

Zalety:
- nie obciąża
- dobrze się pieni
- nie przesusza skóry głowy
- nie powoduje przesuszenia włosów (nawet przy codziennym użytkowaniu)
- włosy się po nim ładnie układają
- wydajny (jedna mała butelka na około 3-4 miesiące)
- i ma śliczną butelkę

Wady:
- z funkcjonalnych to chyba tylko brak działania regenerującego, ale w sumie ten szampon nie do tego jest przeznaczony dlatego gwiazdki nie odejmuję
- cena (w salonach fryzjerskich jest jednak trochę drogi)

lepszy niż drogeryjne szampony ale...

Zacznę od plusów włosy po nim świetnie się rozczesują, nie plączą, są sypkie, nawilżone, nabłyszczone, pięknię pachną, nie gryzie się zapach z zapachami odżywek. I to by było na tyle jeśli chodzi o plusy. Minusy to takie, że przyspiesza przetłuszczanie włosów, nie podkreśla refleksów we włosach, jak ktoś chce sobie ładnie podkreślić miodowe włosy to polecam Timotei Rumianek i Bursztyn dużo lepsze efekty za dużo mniejszą kasę.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml w trakcie

świetny

Blask bijący od włosów zauważyłam po miesiącu regularnego używania, co drugi dzień. Szampon ma opakowanie w ładnym różowym kolorze. Otwiera się bez większych problemów, łatwo dozować. Butelka jest wystarczająco miękka, żeby wydobyć produkt, absolutnie nie trzeba się z nią siłować. Cena jest dość korzystna. Ja nabyłam w sklepie internetowym.
Szampon jest wydajny, świetnie się pieni. Są bardzo świeże i sypkie, dość długo trwa ten stan.

Do tego ładnie się błyszczą, są takie zdrowe. Śliczne uwydatnił mój naturalny balejaż! Zobaczymy jak będzie się sprawował w sezonie grzewczym i czapkowym.

Jak na razie, muszę przyznać, że jestem zadowolona. Idealnie się sprawuje w duecie z odżywką algową. Na pewno kupię ponownie, bo nie sądzę, żebym znalazła tańszy odpowiednik.Używam tego produktu od: ponad miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Podaję skład: water, sls, coco-betaine, laureth-5-carboxylic acid, trimethylsilyamo dimethicone, sodium chloride, polyquanternium-10, peg-5-ceteth-20, sodium benzoate, methylparaben, peg-55 propylene glycol oleate, peg-60 htdrogenated castor oil, salicylic acid, propylene glycol, linalool, butylparaben, ethylparaben, tocopheryl acetate, panthenol, ethylexyl methoxycinnamate, iso butylparaben, propylparaben, 2-oleoamido-1,3-octadecanediol, magnesium sulfate, limonene, ci 19140, ci 14700, parfum.

Świeżość i Blask

Kupiłam małą butelkę tego szamponu i szamponu Absolut Repair, by sprawdzić, który lepiej sie sprawdza i zakupić dużą butlę tego, który będzie lepszy. Jednak wybór jest trudny, wręcz chyba niemożliwy :)

Absolut Repair jest świetny, nawilża i regeneruje. Lumino Contrast to także genialny produkt i aktualnie używam ich na zmianę.

Co do Lumino Contrast:
- naprawdę rozświetla włosy, są dużo bardziej błyszczące i gładkie; razem z serum wydobywa śliczny blask zdrowych wlosów;
- nie ma tak nawilżającego działania jak Absolut ale za to nie obciąża włosów; fryzurka jest lżejsza i świeższa
- włosy po obu szamponach świetnie się układają; mam wrażenie, że nabrały nowego zycia.

Niestety nie jestem w stanie powiedzieć, który z nich jest lepszy. Chyba nadal bedę stosować na zmianę bo taki zestaw do moich sianowatych wlosów to po prostu cudo.

Szampony Loreal nie wykazują się nadzwyczajną wydajnością i rzeczywiście włosy trzeba umyć min. 2 razy; przy pierwszym myciu kiepsko się pienią. Poza tym zauważyłam, że zatyczka jest słaba i może się łatwo urwać. Jednak wszelkie niedoskonałości nikną w cieniu ich cudownych własciwości pielegnacyjnych.
Polecam każdemu!

bardzo fajny szampon

Bardzo fajny szampon. Lekki, pięknie pachnie. W porównaniu z innymi szamponami loreala dość dobrze się pieni.

Zauważyłam, że przy moich blond włosach nadawał fajny lekki połysk. Uwydatniał pasemka, mimo że nie mam ich zbyt wiele.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

fantastyczny

Używałam wcześniej serii Liss Ultime, byłam z niej bardzo zadowolona i skusiłam się na Lumino Contrast bo od kilkunastu tygodni mam fryzurkę z refleksami.

oceniam go na pięć gwiazdek!
+ wydajny!!! mam go już piąty miesiąc i niedługo się będzie kończyć (buteleczka 250 ml)
+ Włosy są po nim lekkie i gładkie przez co są dużo bardziej błyszczące a...
+... pasemka (refleksy) uwydatnione
+ ujarzmia włosy - nie puszą się, nie muszę ich już układać prostownicą czy suszarką żeby były wygładzone
+ pięknie pachnie
+ nie muszę stosować po nim maski/odżywki: absolutnie zaspakaja moje włosy :)

ma jednak kilka minusików...
- dość słabe właściwości oczyszczające - jeśli mam we włosach trochę więcej pianki, to muszę solidnie umyć głowę ze dwa razy. niemniej nie nakładam często produktów do stylizacji, więc dla mnie nie jest to jakimś wielkim problemem
- włosy przetłuszczają się szybciej - myłam zawsze włosy co 2-3 dni, teraz po półtorej dnia muszę myśleć o odświeżeniu fryzury

prawdopodobnie kupię ponownie, choć chciałabym wypróbować jeszcze inne szampony profesjonalne l\'oreal.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze 250 ml