Specialite, Intensywny krem-maska na noc do cery suchej

Specialite, Intensywny krem-maska na noc do cery suchej

Intensywny, wzbogacony biolipidami preparat skutecznie wygładzający zmarszczki, do stosowania na noc. Krem-Maska uzupełnia działanie Kremu do cery suchej i normalnej w kierunku regeneracji naskórka i regulacji metabolizmu skóry. Polecany jest do stosowania na twarz, ale także podbródek, szyję i dekolt - partie skóry szczególnie narażone na wiotczenie, spadek elastyczności i powstawanie zmarszczek.

W Kremie-Masce zastosowano:

-mikrogąbki hialuronowe, które przenikają w głąb naskórka, gdzie pęcznieją i od środka wypychają i wypełniają zmarszczki oraz ujędrniają wiotczejące partie skóry

-superkompleks silnie ujędrniający wiotczejące partie skóry ze stymulatorami kolagenu i kwasu hialuronowego.

dobry krem do cery suchej

Krem dobry,gesty,bogaty.Rano skóra jest bardzo przyjemna.Jest podobny do kosmetykow z gornej półki.Polecam ale dla osób o suchej skórze lub jako maseczke.

Używam tego produktu od:niedawno

tylko dla cery suchej

W sumie do takiej wlsanie jest ta maseczka przeznaczona, ale pani z dermiki badajaca moją skórę stwierdziła, ze mam suchą wręcz odwodnioną i poleciła mi ja na noc. Bardzo fajnie sie ją nakłada-jest treściwa, nie całkiem sie wchłania, ale pozostawia twarz taką mięciutką i gładką.Najgorsze pojawiło sie nad ranem -miałam bardzo powiększone pory i co najgorsze-2 wielkie bomby-czyli wielkie ropne pryszcze. Wg mojej oceny ja mam cere mieszaną,tłustą i jak widać nie zawsze dobre są porady specjalisty.Efektow wygładzenia zmarszczek nie zauważylam, bo nie mam odwagi drugi raz nakładac tej maseczki,ale myślę, że jak ktos mo suchą cerę to maseczka jest jak najbardziej dla niego.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:spróbowałam