Specialite, Intensywny krem przeciw zmarszczkom dzień/noc do cery mieszanej i normalnej

Długofalowy efekt przeciwzmarszczkowy zapewnia superkompleks aktywnie ujędrniający skórę ze stymulatorami kolagenu i kwasu hialuronowego. Już po 4 tygodniach regularnego stosowania kremów obserwuje się wygładzenie naskórka, spłycenie zmarszczek i bruzd oraz poprawę jędrności i elastyczności skóry. Cera mieszana staje się jednolicie matowa, o naturalnym, zdrowym kolorycie.

W kremie zastosowano:

- mikrogąbki hialuronowe, które przenikają w głąb naskórka, gdzie pęcznieją i od środka wypychają i wypełniają zmarszczki oraz ujędrniają wiotczejące partie skóry.

- dynamiczny lifting 3D powierzchniowo napinający skórę.

Przeciętny

Jak na tę cenę, spodziewałam się naprawdę świetnego i dobrze działającego kremu, a tu nic z tego, żadna rewelacja. Kosmetyk absolutnie przeciętny. Ma budyniowatą konsystencję i dość dziwny ( ale przypadłość Dermiki) zapach. Dość dobrze nawilża, zostawia na buzi tłustawy film. Rano po obudzeniu nie zauwazyłam jakiś spektakularnych zmian na mojej twarzy, raczej wręcz przeciwnie- była lekko zaczerwieniona, niewypoczeta. Równie dobrze mogłam użyć kremu Ziaji za 10 zł, a kto wie czy efekty nie byłyby lepsze ?

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie ( miniaturka)

wielkie drogie nic!!!

krem lekko nawilza,to wyzucenie kasy w bloto!mam troche zmarszczek i skora juz niejest taka jedrna jak kiedys ale nie jest najgorzej,ten krem nic a nic sobie nieporadzil z moja buzią,zadnych efektow,smarowalam sie przez miesiac, ponad miesiac rano i wieczorem,wpatrywalam sie w lusterko czekajac na jakies chociaz minimalne wygladzenie zmarszczek a tu nic.az jestem na siebie zla ze wydalam tyle pieniedzy na ten krem

Używam tego produktu od:uzywalam miesiąc

więcej niż bardzo dobry

Zadziwiające, jak skrajnie odmiennie może działać na różne skóry jeden kosmetyk, aż trudno uwierzyć w poprzednie recenzje. ;)

Krem dostałam od mamy, akurat kończył się słoiczek mojego wypróbowanego Diora, postanowiłam spróbować czegoś nowego. Efektami po krótkim czasie byłam na tyle zdumiona, że postanowiłam ocenić dopiero po kilku tygodniach. Szczególnie że mam nieciekawe doświadczenia z polskimi drogimi kremami chcącymi uchodzić za górnopółkowe (Eris, brrr :/).

Ogromne zaskoczenie - tym większe, że mam tłustą cerę (a krem jest budyniowaty, treściwy). Buźka świetnie krem toleruje, jest delikatny film, to fakt - ale nie jest męczący, skóra cały czas dobrze oddycha, nie ma się wrażenia przytkania; raczej dobrego odżywienia. Wyrównuje koloryt. Stosuję na dzień i na noc, także na szyję, rano twarz wygląda tak jak po moim ulubionym Diorze - po prostu dobrze, świeżo, zero niespodzianek, opuchlizn.
Nie mam zmarszczek, zaledwie kilka nitek mimicznych, ale po miesiącu z Dermiką muszę niemal wejść w lusterko, by ich jakieś resztki dojrzeć. :)

Duży plus za zapach, perfumeryjny, ale nie nachalny.
Krem bardzo wydajny.
No i piękne opakowanie, wyczerpująca ulotka.

Pierwsze dla mnie tak niespodziewanie dobre doświadczenie z polskim kremem. Zasługuje na swoją cenę. I na 5 gwiazdek. :)

Używam tego produktu od: przeszło m-c
Ilość zużytych opakowań: 2/3 słoiczka

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

przereklamowany

Krem całkiem przyjemny w użyciu, dobrze się rozprowadza, dobrze wchłania. Zapach średnio atrakcyjny.
Tyle tylko, że producent obiecywał cuda, a krem poza podstawową pielęgnacją nic więcej nie zdziałał.
Nie poradził sobie nawet z leciutkimi zmarszczkami mimicznymi.

Ładny słoiczek.

Ot zwykły lekko odżywczy krem.
Tyle tylko, że taki zwykły odżywczy krem można kupi duzo taniej.
Tak więc żadna rewelacja

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Bardzo dobry

To bodaj pierwszy krem Dermiki o ambicjach górnopołkowych. Mamy więc piękne opakowanie, delikatny ładny zapach i jedwabistą konsystencję. Krem świetnie się wchłania, pozostawia skórę nawliżoną i odżywioną, daje uczucie komfortu.
Doskonale się sprawdza jako krem na dzień, jest idealny pod makijaż.
Poza serią Rosarium dotychczasowe kremy Dermiki wydawały mi się raczej toporne i kończyłam znajomość z nim już na etapie próbek. Natomiast Specialite to juz wyższa liga i krem jest godny polecenia.

Używam tego produktu 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań - skończyłam pierwszy słoiczek 50 ml.