Pianka do higieny intymnej z ekstraktem z róży damasceńskiej

Pianka do higieny intymnej z ekstraktem z róży damasceńskiej

Delikatna pianka do codziennej pielęgnacji intymnych części ciała. Zapewnia wysoki komfort użycia i długotrwałe uczucie świeżości.
Zawiera szczególnie delikatne substancje myjące pozyskiwane z roślin, oraz naturalne składniki łagodzące, wzmacniające, antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

Gorsza od wersji z herbatą.

Pianka nie odświeża tak dobrze, jak jej herbaciana siostra i to mój główny zarzut odnośnie tego kosmetyku. Zapach jest miły, lubię różane wonie, choć z czasem może się znudzić. Poza tym, pianka posiada wszystkie zalety wersji herbacianej- odpowiednia konsystencja, wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Słaby średniak.

Mam tę piankę , lecz nie jestem z niej zadowolona, choć ma kilka zalet:

+ jest delikatna
+ wydajna
+ tania , ok. 6 zł
+ ma ładny zapach
+ dobrze się pieni

lecz:
- uczucie świeżości jest bardzo krótkotrwałe

Używam tego kosmetyku od: kilku m-cy
/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

bardzo dobra

Tak samo jak w przypadku pianki z orchideą,dobrze oczyszcza,daje poczucie komfortu,dzięki pompce wygodna w użyciu,przyjemny zapach i niska cena.Używam ją na przemian z pianką z orchideą,jestem z niej bardzo zadowolona.

Max Factor 3

bardzo dobra

Bardzo spodobała mi się sama konsystencja - pianka - ot, miłe urozmaicenie i w sumie nie dość, że pomysłowe to jeszcze praktyczne.
Pianka bardzo przyzwoicie myła, lekko odświeżała. Nie zauważyłam specjalnej reakcji na podrażnienia - czyli ani nie goiła, ani nie pogarszała stanu zastanego.
Jak na tak małą pojemnośźć to wydajność była całkiem niezła.
Zapach miły.

Fajna

Lubię pianki Bielendy. No wydajne toto nie jest - schodzi szybciutko (no ale nie jest drogie). Bardzo miła konsystencja. Szkoda, że nie są tak łagodne jak to obiecuje producent - detergenty w składzie, więc z osoby z problemami czy nadwrażliwe powinny uważać... Mnie osobiście nie podrażnia, dobrze myje, lekko odświeża (nie jest to dlugotrwałe uczucie niestety). Wydaje mi się ciut gorsza od pianki z zieloną herbatą, to pewnie przez zapach - trochę nie do końca mi pasuje (o wiele bardziej wolę różany płyn Daxa). Cenię te pianki za wszechstronność, zawsze zabieram je na wyjazdy i myję nimi całe ciało :D

FAJNA PIANKA

Trochę się wahałam, czy dać 3 czy 4 gwiazdki, ale w końcu czego można oczekiwć od preparatu do higieny intymnej. Bardzo fajna konsystencja pianki, dla mnie średnio wydajna, ale przy takiej cenie ten fakt zdaje się być bez znaczenia. Co do zapachu, na początku byłam mocno zawiedziona, używałam ostatnio serii różanej do ciała Oriflame i po tamtym zapachu, ten początkowo był dla mnie nieporozumieniem, .Ta róża jest tu mocno winna, powiedziłabym, ale najważniejsze , że w miarę użytkowania zupełnie przestało mi to przeszkadzać. A i opakowanie, jak na cenę przyzwoite, a dozownik działa bez zarzutu, choć już zostało mi niewiele. Jeżeli nie wiem, czy jeszcze kupię, to tylko dlatego, że chcę przetestować zieloną herbatę i pare innych specyfików..

Świetna

Jestem bardzo mile zaskoczona :) Nie sadzilam, ze produkt tak tani, a do tego polski moze byc tak dobry.
Na poczatku trudno bylo mi przyzwyczaic sie do konsystencji pianki (wczesniej stosowalam zele), ale szybko ja polubilam. Pianka przecudnie! pachnie najprawdziwsza dzika roza (szkoda, ze tak delikatnie), dobrze myje i odswieza, nie podraznia, nie wysusza- robi wszystko, co powinna :) Jest delikatna, leiciutka, szalenie przyjemna w uzyciu. Troszke slabo sie pieni, ale coz... nic nie jest bez wad.
Jak na taka pojemnosc i konsystencje jest zadziwiajaco wydajna. Opakowanie bez zarzutu, pompka sie nie psuje.
Generalnie ocena bardzo dobra. Na pewno jeszcze do niej wroce.

dobra, jak reszta rodziny

Mam wyjątkową słabość do tych pianek bielendy.Ostatnio kupiłam sobie żel do higieny intymnej i dosłownie nie wiem jak się nim posługiwać, tak przyzwyczaiłam się do konsystencji piany.:) Nie ukrywajmy, że ten pomysł z pianką jest genialny.Ta, jak i poostałe jest dobra.Gorsza od mojej ulubionej z zieloną herbatą, ale lepsza od tej z orchideą, którą uważam za najmniej udaną.Przede wszystkim baaardzo delikatna.Po konfrontacji z żelem mogę wręcz dodać, że jest przyjemna. :D Bardzo fajnie odświeża, wcale przy tym nie podrażniając.Chociaż nie lubię specjalnie zapachu róży, w tym przypadku jest jakiś taki niedrażniący, mogę go spokojnie znieść.Po prostu- super produkt, do tego taniocha.Wydajnością nie grzeszy, ale mogę to przy tylu zaletach wybaczyć.Nie wiem czy ponownie kupię, bo jednak wolę wersje z zieloną herbatą albo korą dębu.Jednak przyznaję- jest bardzo dobra!

dobra

Miałam być wierna tej o zapachu zielonej herbaty, ale ciekawość zwyciężyła :). Zalety te same:
- wydajność,
- świetna forma,
- ładny zapach,
- duuuża przyjemność stosowania,
oprócz jednej rzeczy. Jakoś słabiej koi podrażnienia. Nowych nie wywołuje, ale jeśli się jakoweś pojawią, to zdecydowanie wygrywa wariant zielonoherbaciany. Więc jeśli miałabym którąś kupić ponownie, to oczywiście tamtą. Ale szczerze mówiąć podejrzewam, że wypróbuję pozostałe warianty :D.

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Jestem zachwycona :)

Ta pianeczka jest świetna, kupiłam w esentia.pl bo nigdzie w sklepie nie mogłam znaleźć innej niz zielona herbata i kora dębu,a te zapachy mi się nie podobają za bardzo. Jest tania, wydajna...bardzo ładnie wygląda na półce..taka rózowa i delikatna:) bije od niej kobiecością :D A podczas mycia...wystarczy jedna aplikacja na dokładne umycie, bardzo ładnie pachnie i to intensywnie...dobrze odświeża. Polecam!

świetna:)

pianka ma bardzo ładny zapach,delikatną,milutką konsystencję.Odświeża dobrze,choć mogłaby robić to troszke lepiej.Opakowanie pod koniec nie chcialo działać tak jak należy..ale za taką cenę naprawde warto:) no i ten kolorek:]

to jest to

Wcześniej używałam żeli, ale cieszę się, że zdecydowałam się na formę pianki. :D
Jest świetna! Bije na łeb żele. Delikatna: w działaniu, w zapachu, w konsystencji. Podrażnienie jest chyba niemożliwe. :D A Lactacyd mnie podrażniał!
Opakowanie wygodne i estetyczne. Kupiłam to cudo za jedyne 6 zł!
Dla mnie 5+.

Jak mi się skończy - a nieprędko to nastąpi - wypróbuję inne warianty pianek Bielendy.