VisionsV*, Fresh Look Foundation (Podkład pod makijaż)

VisionsV*, Fresh Look Foundation (Podkład pod makijaż)

Cera wygląda gładko, ma równy, jednolity koloryt. Masło shea zmiękcza skórę, a ekstrakt z ogórka ją nawilża. Lekki/średni efekt kryjący. Do wszystkich typów cery. 5 kolorów: Ivory, Natural Beige, Bisque, Honey Amber, Tawny.

badziewie

dostałam ten "podkład" w prezencie
Zapragnęłam fajnego podkładu z firmy Oriflame, który ujednolici mi koloryt twarzy i nawilży mi cerę

-pani konsultantka upchnęła najgorsze badziewie! wstyd!
- opakowanie zwyczajne, nawet powiem, że może być
- tragiczny skład! wstyd!
- kolor najjaśniejszy jest to brudna pomarańcza wpadająca w ciemny róż, który następnie robi się różowo - brązowy
- twarz wygląda jakby była pokryta błotem
- okropne uczucie pieczenia na twarzy i szczypania (skład powyżej o tym świadczy)
- musiałam to badziewie zmyć z twarzy i wyrzucić! najgorszy a zarazem najdroższy "podkład" jaki używałam!
-tego badziewia się nie da zużyć nawet do połowy, nałożony na twarz powoduje jej palenie, więc jakim sposobem go "wykończyć"?!
- jak na naturalne kosmetyki, to Oriflame nie popisała się składem, większość składników jest silnie uczulająca, ponadto zawarte są wyzwalacze formaldehydu!

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe i nigdy więcej tego badziewia!

nieeee

Podkład ten jest jak krem tonujący. Nic nie kryje , ma brzydkie kolory. do tego nie naturalne. Ja miałam kolor: honey amber.poprostu niwypał i tyle. Pamiętam ,że był tani.

po stokroć NIE!!!

Nic ale to zupełnie nic pozytywnego w tym podkładzie nie znalazłam. Skusiłam się na niego raz jeden. Teraz jest chyba w innym opakowaniu, nie wiem, czy nadal jest tak zły, ale nie zamierzam sprawdzać.
Zatem wymienię wady:
- odcień... jako posiadaczka jasnej cery wybrałam odcień najjaśniejszy- IVORY, tylko że z barwą kości słoniowej nie miał wspólnego zupełnie nic, był bardzo ciemny, w dodatku odcień taki nienaturalny jak dla mnie, żółto-szaro-brązowy, no klapa totalna
- fatalnie się rozprowadzał, tworząc smugi, wałkował się
- okropny zapach.

Kupiłam go na promocji, kosztował coś z 9 zł. Nie znam tych podkładów sprzedawanych na bazarach, ale tak mi się kojarzy, że ten to taka właśnie bazarowa tandeta...

Nie używam tego produktu od: momentu wypróbowania
Ilość niezużytych opakowań: tubka 35 ml

;)