Nivea Bath Care, Goldenes Olbad, Złocisty olejek do kąpieli

Nivea Bath Care, Goldenes Olbad, Złocisty olejek do kąpieli

Według producenta;) :
Złoty olejek do kąpieli NIVEA Bath Care, zawierający 87 procent naturalnych olejków pielęgnujących pieści Twoją skórę i zapewnia przyjemne uczucie odprężenia.

Formuła oparta na naturalnym olejku migdałowym i witaminie F (NNKT) odżywia skórę, przywracając jej naturalny poziom nawilżenia. Nawet bardzo sucha skóra staje się gładka i elastyczna.
Sposób użycia:
Złoty olejek do kąpieli NIVEA wlej do wanny pod strumień ciepłej wody. Po kąpieli starannie usuń z wanny pozostałości produktu, aby zapobiec poślizgnięciu.

Cena: ok. 30 zł/ 250 ml

Świetny

Kupiłam kiedyś ten olejek i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Pieknie pachniał, był wydajny, dobrze nawilżał skórę i pozostawiał ją delikatną. Po kąpieli miałam wrażenie, że skóra jest tak nawilżona, że nie trzeba się balsamować. Bardzo dobry produkt.

Używam tego produktu od: kiedyś raz kupiłam

Bardzo dobry

Bardzo dobry olejek. Idealny jesienia i zim a, kiedy moja skóra jest strasznie sucha-zwłaszcza na nogach od spodni. Skóra jest nawilżona, miękka. Super!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Doskonały

Olejek jest niesamowity, ładnie pachnie, nawilża skórę, pozostawiam go po wyjściu z kąpieli do wyschnięcia, nie potrzebuję balsamu. Jest mało wydajny, jednak zdecydowanie wart swojej ceny :)

Używam tego produktu od:cztery lata
Ilość zużytych opakowań:duuużo

Dieta na AZS

bdb

doskonale nawilza, skora jest mieciutka w dotyku, prawie jak aksamit gladziutka. pachnie jak oliwka bambino troszke, wiec w zaleznosci od gustu, co kto lubi...ogolnie godny polecenia kosmetyk do mycia. jednak jesli ktos ma skore pzresuszona, atopowa, radze kupic cos z mocznikiem.

Używam tego produktu od:roku

rewelacja

rewelacja, doskonaly, nie trzeba pozniej uzywac balsamu.

mam tylko jeden problem- nigdzie nie moge go juz kupic. czy ktos wie dlaczego? gdzie jest on dostepny?

Używam tego produktu od:dawna

cudny :)

Wypróbowałam kilka różnych olejków i soli do kąpieli i ten jest zdecydowanie najlepszy. Zapach mnie poprostu uwiódł :) Nie potrafie go opisać, ale nie jest z pewnością agresywnym zapachem kwiatowym, ziołowym czy też kadzidełkowym :P Wystarczy, że wleje jedną nakrętkę (a to naprawdę niewiele, bo otwór w nakrętce jest mały) do średniej wielkości wanny i już mogę się rozkoszować tym subtelnym zapachem. Zimą dorzucam jeszcze mała świeczuszkę i zapominam o wszelkich okropnych egzaminach, mrozie za oknem i innych nieprzyjemnych sprawach :P Dodatkowym plusem jest powłoczka olejku zostająca na skórze po kąpieli, więc nie tylko relaksuje ale i pielęgnuje.
co więcej mogę dodać? Dla mnie to kąpielowy KWC :D
Polecam.

Aha. I zapomniałabym o ostrzeżeniu, które mimo wszystko dla mnie nie jest powodem do odjęcia gwiazdki: po takiej kąpieli trzeba dokładnie umyć wannę, bo olejek osadza się na jej dnie pozostawiając tłustą warstewkę.

Używam tego produktu od: