Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Odżywczy balsam do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera masło kakaowe, witaminę E i prowitaminę B5 (D-panthenol). Głęboko i intensywnie nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich występowania. Wygładza, uelastycznia i aktywnie regeneruje naskórek. Lekko natłuszcza i likwiduje uczucie szorstkości.
Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt.
Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.

Cudowny zapach

Cudowny zapach ale również i balsam. Początkowo wypróbowałam masło kakaowe w słoiczku z tej serii, ale dany produkt jest o wiele lepszy-głównie przez konsystencję. Bardzo łatwo się rozprowadza i dość szybko wchłania w skórę. Zapach nie utrzymuje się długo.
Miałam problem z suchą skórę, w dużej mierze przez leki które biorę. Pojawiły mi się zaczerwienienie, krostki. Właśnie ten balsam sprawił, że pożegnałam się z tym problemem. Stosuję go codziennie. Zapach jest mniej mocny w porównaniu z innymi produktami z tej serii.
Jest też bardzo wydajny, jedna buteleczka starcza na kilka miesięcy.

Cudowny zapach

Uwielbiam zapach tego balsamu, świetnie się wchłania, nawilża skórę i jest mega przyjemny.
Natomiast co do właściwości przyspieszających opalanie, to polecam z głową. Ja ostatnio się nim wysmarowałam i leczę teraz spaloną skórę :/ Nie odejmę jednak za to gwiazdek, bo działać, działa ;)

Świetny!

Skóra fajnie odżywiona, nawilżona, używam tego balsamu także do masażu. Zapach jest naprawdę świetny, niektórym osobom może nie przypaść do gustu, ponieważ z czasem jest męczący. Mimo wszystko polecam!

wrastające włoski

Zwykły balsam

Zwykły balsam. Konsystencja mleczka, kakaowy zapach sprawiają, że na początku opakowania ten balsam jest bardzo przyjemny w stosowaniu. Potem ta słodycz kakao zaczyna męczyć. Raz na jakiś czas wracam do tego balsamu gdy moja skóra nie wymaga niczego specjalnego. Nawilża. Ale pomimo deklaracji Producenta nie natłuszcza. Działania łagodzącego podrażnienia nie zauważyłam.

Dobry

Bardzo dobry balsam. Dobrze nawilża skórę, zmniejsza podrażnienia. Używałam go nawet na oparzenie słoneczne i fajnie złagodził skórę. Ładna butelka, duża pojemność 500 ml, ciężko tylko wybrać produkt, gdy już się kończy. Balsam jest gęsty, wchłania się całkiem szybko, zwłaszcza, gdy mamy przesuszoną skórę. Intensywny kokosowy zapach, dla mnie aż trochę zbyt kakaowy. Ciężko mi stwierdzić, czy jest wydajny, nie skończyłam jeszcze całego opakowania, a używam dwa tygodnie. Myślę, że sięgnę po niego jeszcze nie raz. :)

Przyzwoity

Bardzo fajnie pachnie,
świetnie się wchłania,
nie zapycha,
dobrze nawilża,
dosyć rzadki- łatwo go rozsmarować,
skóra pozostaje jędrna i odżywiona.

Jak zwykle producent łączy świetną jakość z niewygórowaną ceną.
Nie wiem czy kupię ponownie, mam swoje faworyty.

Cudny

Uwielbiam balsamy Ziaji, Masło Kakaowe to jeden z moich faworytów, jednak nie ograniczam się wyłącznie do niego, aby nie znudził mi się ten piękny zapach :)
Plusy:
- głębokie nawilżenie
- cena
- śliczny zapach
- łatwość nakładania
- szybko się wchałania

Minusy:
- opakowanie - wygodniejsze są te z pompką
- dla osób, które nie lubią zapachowych balsamów będzie niezbyt dobry

Kako i czego chcieć więcej <3

Wygrywa u mnie chyba najbardziej zapach <3 Uwielbiam kosmetyki kakaowe z Ziaji <3 Pięknie pachną i sprawiają że chce się ich używać...
Jak dla mnie wielkim plusem tego balsamu jest to, że w porównaniu do masła z tej serii szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na skórze. Super nawilża i nawet długo trzyma się zapach. jak dla mnie boba <3

Ultra tłusty

Zapach kakaa bardzo mi w nim przeszkadza, nie jest taki kuszący, naturalny, ale raczej duszący i mdlący. To dosyć osobliwy produkt: bardzo rzadki i bardzo tłusty. Nie wchłania sie jak balsam i moim zdaniem trochę myli jego nazwa bo sięgając po balsam nie chcę masła ale balsam. Moim zdaniem ma za tłustą formułę. Bardzo dobrze nawilża ale tylko dla ekstremalnie suchej skóry. Opakowanie przepiekne, minimalistyczne. Przyjemnyvteż korek, łatwo dozować ilość zużywanego produktu.

Jeden z moich ulubionych balsamów :)

Balsam ma dość dlugi czas wchłaniania, co dla mnie jest dużym atutem - można w tym czasie leżeć i pachnieć :D Idealnie przedłuża zapach żelu pod prysznic. Seria kakaowa jest definitywnie moją ulubioną :) Dodatkowym atutem jest cena. Za taką jakość i wydajność na prawdę się opłaca.

W porządku

Może zacznę od plusów:

+ bardzo ładnie pachnie
+ estetyczne opakowanie
+ konsystencja, nie jest ani zbyt rzadki ani zbyt gęsty
+ ładnie się rozprowadza
+ dobrze nawilża

- wolno się wchłania
- zostawia lepką warstwę, ale bardzo delikatną, mimo to ja nie przepadam za takim uczuciem

Uwielbiam!

Cóż więcej powiedzieć? Jak za taką cenę to jest super :)
Plusy:
+zapach
+wydajność
+konsystencja
+powłoka na skórze
+cena
+dostępność

Minusy
- brak