Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Odżywczy balsam do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera masło kakaowe, witaminę E i prowitaminę B5 (D-panthenol). Głęboko i intensywnie nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich występowania. Wygładza, uelastycznia i aktywnie regeneruje naskórek. Lekko natłuszcza i likwiduje uczucie szorstkości.
Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt.
Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.

Nawilza

Bardzo lubie to maselko. Ma ladny zapach. Jest tanie. Skutecznie lagodzi moja czesto podrazniona skore (szczegolnie po depilacji ).
Likwiduje uczucie szorstkosci. Dosc szybko sie wchlania. Uelastycznia i regeneruje.

Dobry produkt w niskiej cenie

Bardzo dobry balsam o przepięknym zapachu czekolady. Na początku trudno się do niego przyzwyczaić bo jest dosyć tłusty, ale doskonale nawilża suchą skore. Ja używam go głównie zimą. Moim zdaniem idealnie się nadaje na jesienna chandrę :) jedynym minusem jest butelka, ciężko się z niej wydobywa balsam.

Przyjemny balsam

Balsam ma bardzo przyjemny zapach i konsystencje . Skóra jest po nim nawilżona i ładnie pachnie. Dobrze sie rozprowadza i szynko sie wchłania . Jest przyjemny dla skóry. Lubię go używać szczególnie gdy mam ochotę sie zrelaksować bo jego zapach jest naprawdę zniewalający . Ponadto jest naprawdę w dobrej cenie.

depilacja bikini rodzaje

dość dobre

niestety, nie jest to mój ideał, aczkolwiek jest to dobry produkt. Wydajny i tani. trochę ma chemiczny zapach. Trochę słabo myje. Bardzo wygodne opakowanie, nie wypada z rąk, nie przecieka.

Mega zapach

Cudownie pachnie, na jesienną depresję w sam raz. Na początku bardzo tłuste uczucie na skórze, ale szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu. Minus za butelkę, bo ciężko z niej wydobyć produkt. Plus za cenę :)

Kinderkowy zapach wakacji

Balsam kupiłam na wakacje z myślą o skórze wystawionej cały czas na słońce i chlor. Ma przepięęękny zapach przypominający mi kinderki i świetną konsystencję. Zostawia moją skórę nawilżoną i tłustą, a to lubię. No może nie jak muszę włożyć spodnie, ale zazwyczaj używałam go na basenie, więc wciąż pozostaje moją miłością

Cudowny zapach

Cudowny zapach ale również i balsam. Początkowo wypróbowałam masło kakaowe w słoiczku z tej serii, ale dany produkt jest o wiele lepszy-głównie przez konsystencję. Bardzo łatwo się rozprowadza i dość szybko wchłania w skórę. Zapach nie utrzymuje się długo.
Miałam problem z suchą skórę, w dużej mierze przez leki które biorę. Pojawiły mi się zaczerwienienie, krostki. Właśnie ten balsam sprawił, że pożegnałam się z tym problemem. Stosuję go codziennie. Zapach jest mniej mocny w porównaniu z innymi produktami z tej serii.
Jest też bardzo wydajny, jedna buteleczka starcza na kilka miesięcy.

Cudowny zapach

Uwielbiam zapach tego balsamu, świetnie się wchłania, nawilża skórę i jest mega przyjemny.
Natomiast co do właściwości przyspieszających opalanie, to polecam z głową. Ja ostatnio się nim wysmarowałam i leczę teraz spaloną skórę :/ Nie odejmę jednak za to gwiazdek, bo działać, działa ;)

Świetny!

Skóra fajnie odżywiona, nawilżona, używam tego balsamu także do masażu. Zapach jest naprawdę świetny, niektórym osobom może nie przypaść do gustu, ponieważ z czasem jest męczący. Mimo wszystko polecam!

Zwykły balsam

Zwykły balsam. Konsystencja mleczka, kakaowy zapach sprawiają, że na początku opakowania ten balsam jest bardzo przyjemny w stosowaniu. Potem ta słodycz kakao zaczyna męczyć. Raz na jakiś czas wracam do tego balsamu gdy moja skóra nie wymaga niczego specjalnego. Nawilża. Ale pomimo deklaracji Producenta nie natłuszcza. Działania łagodzącego podrażnienia nie zauważyłam.

Dobry

Bardzo dobry balsam. Dobrze nawilża skórę, zmniejsza podrażnienia. Używałam go nawet na oparzenie słoneczne i fajnie złagodził skórę. Ładna butelka, duża pojemność 500 ml, ciężko tylko wybrać produkt, gdy już się kończy. Balsam jest gęsty, wchłania się całkiem szybko, zwłaszcza, gdy mamy przesuszoną skórę. Intensywny kokosowy zapach, dla mnie aż trochę zbyt kakaowy. Ciężko mi stwierdzić, czy jest wydajny, nie skończyłam jeszcze całego opakowania, a używam dwa tygodnie. Myślę, że sięgnę po niego jeszcze nie raz. :)

Przyzwoity

Bardzo fajnie pachnie,
świetnie się wchłania,
nie zapycha,
dobrze nawilża,
dosyć rzadki- łatwo go rozsmarować,
skóra pozostaje jędrna i odżywiona.

Jak zwykle producent łączy świetną jakość z niewygórowaną ceną.
Nie wiem czy kupię ponownie, mam swoje faworyty.