Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Odżywczy balsam do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera masło kakaowe, witaminę E i prowitaminę B5 (D-panthenol). Głęboko i intensywnie nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich występowania. Wygładza, uelastycznia i aktywnie regeneruje naskórek. Lekko natłuszcza i likwiduje uczucie szorstkości.
Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt.
Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.

Świetne nawilrzenie w niskiej cenie

Testowałam już wiele ale zawsze do niego wracam. Fajna konsystencja, szybko się wchłania. Ma bardzo przyjemny zapach dodatkowo bardzo dobrze nawilża, świetnie podkreśla opaleniznę, mam wrażenie że to właśnie dzięki niemu utrzymuje się dłużej i władnych brązowych odcieniach

Ukochany

Bardzo przyjemny balsam. Lubię używać różnych kosmetyków i testuję nowe, jednak zawsze wracam do tego.

Zalety:
-cena
-dostępność
-nawilża już po pierwszym użyciu
-po paru dniach regularnego stosowania, skóra jest wyraźnie nawilżona, miękka, przyjemna w dotyku
-piękny zapach
-bardzo szybko się wchłania

Wad nie widzę.

Ok

Balsam dobrze nawilża skórę ma bardzo pzyjemny zapach który mi bardzo odpowiada i dobra konsystencję. Produkt jest tani i dobrej jakości w stosunku do ceny co dla nas jest dobre.

Lubię

Kupuję go nie ze względu na jego właściwości ale ze względu na sentyment do zapachu, który kojarzy mi się z wakacjami. Konsystencja jest idealna, nie za gęsta nie za rzadka. Balsam ma kolor kawy z mlekiem, dobrze się wchłania lecz pozostawia na skórze błyszczący nieco lepki film. Zapach zniewalający, połączenie kakao, mleka,kawy, wanilii. Nawilżenia nie zapewnia ale fajnie sprawdza się, gdy chce się podkreślić opaleniznę.

polecam

Moje ciało nie wyobraża sobie lata bez tego masła. Przyśpiesza opalanie ,długotrwale nawilża skórę . Szybko się wchłania. Uwielbiam ten zapach ,jest przecudny. Produkt wart polecenia.

Moja ulubiona seria

Bardzo lubię serię masło kakaowe, przypomina mi wiele wakacji z moich młodzieńczych lat, dlatego chętnie do niego wracam. Ma ono bardzo przyjemną, lekką konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia efektu lepienia się skóry ( którego bardzo nie lubię w balsamach do ciała). Bardzo fajnie nawilża skórę. A najpiękniejszy jest zapach - kakaowy, słodki, pyszny. I do tego jest w przystępnej cenie.

W tym konkretnym przypadku za dużo masła w maśle

Zdecydowanie moją najukochańszą serią kosmetyków Ziaii jest seria Kozie mleko natomiast najbardziej ulubionym zapachem towarzyszącym kosmetykom z jej oferty jest obłędny aromat masła kakaowego, towarzyszący wszystkim produktom w tych ciemno brązowych opakowaniach.
W serii Masło kakaowe nie wszystkie produkty są jednak dla mnie wyjątkowo udane i nie wszystkie do końca mi się spodobały.

Balsam do ciała zaraz po sprayu przyspieszającym opalanie należy do moich mniejszych ulubieńców.
Oczywiście do zapachu nie mam najmniejszych obiekcji bo ilekroć go czuję chciałabym go po prostu zjeść a poziom endorfin w moim ciele gwałtownie wzrasta.
Jednak w przypadku mojej skóry konsystencja tego kosmetyku pozostawia wiele do życzenia. Krem do twarzy moja skóra przyjmuj bardzo dobrze - jest po nim gładka i mięciutka natomiast na ciele jest inaczej.
Balsam nie chce wnikać w moją skórę - oblepia ją ze wszystkich możliwych stron i nie powoduje u mnie zbytniego komfortu.
Wydaje mi się , że jego formuła jest zbyt bogata jak na moje potrzeby i skóra dusi się pod warstwą tego kosmetyku.
Nawet w zimie jest dla mnie zbyt odżywczy i ślizga się po całej powierzchni.
Lubię kakaowe masełko ale niekoniecznie w wydaniu tego balsamu.

Niestety

Niestety, miałam wielkie oczekiwania. Duża butelka, niska cena, piękny zapach oraz świetny opis producenta. Wszystko było dobrze dopóki nie zaczęło mnie po nim wszystko swędzieć. Nie mogłam spać w nocy bo jego zastosowaniu. Dałam mu kilka szans ale rezultat ten sam. Nie wiem co w nim takiego jest, bo używałam już masła kakaowego pod prysznic i wszystko było dobrze, balsam nie polubił się z moją skórą.

Hit od wielu lat

Balsam pierwszy raz kupiłam jako nastolatka było to 11 lat temu i od tamtej pory jest moim absolutnym faworytem, testując inny zawsze do niego wracam. Pamietam jeszcze go w starszej mniejszej i płaskiej wersji buteleczki natomiast produkt nie zmienił sie na szczęście. Żaden balsam nie potrafi tak nawilżyć mojej skory jak ten. Jest gesty przy czym dość wydajny swietnie rozprowadza sie na skórze No i ten cudny zapach. Pięknie podkreśla opaleniznę. Czasem w porze letniej mieszam go na dłoni z sypkim rozswietlaczem o złotym kolorze i mam wtedy wszystko co w kosmetykach pielęgnacyjnych do ciała uwielbiam.

I tanie jest dobre

Zakochalam sie w zapachu tego balsamu..mmm cudowny..Balsam jeden wielki pozytyw. Szybko sie wchlania, nie pozostawia wrażenia lepkości, bardzo dobrze nawiża suchą skorę a do tego Cena niska. Gdyby butelka miala pompkę bylby już szczyt mojego zadowolenia.

Piekny zapach

Balsam ma piekny zapach
Jest lekki
szybko sie wchlania
nie brudzi ubran
Zapach dlugo sie utrzymuje
polecam kazdemu dla mnie kosmetyk szczegolnie latem 100%

Dobry

Lubie go za wygodne opakowanie z pompka, zapach, wydajnosc i poprawe kolorytu mojej skory :) Caly czas nosze mojego 8 miesiecznego syna na jednym biodrze, od czego skora zrobila mi sie w tym miejscu bardzo sucha i szorstka, balsam poradzil sobie z tym doskonale, po tygodniu nie bylo sladu :) stosunek ceny do jakosci genialny. Szczerze polecam :)