Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Cena już od 8,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywczy balsam do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera masło kakaowe, witaminę E i prowitaminę B5 (D-panthenol). Głęboko i intensywnie nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich występowania. Wygładza, uelastycznia i aktywnie regeneruje naskórek. Lekko natłuszcza i likwiduje uczucie szorstkości.
Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt.
Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.

Świetny!

Skóra fajnie odżywiona, nawilżona, używam tego balsamu także do masażu. Zapach jest naprawdę świetny, niektórym osobom może nie przypaść do gustu, ponieważ z czasem jest męczący. Mimo wszystko polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533391].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwykły balsam

Zwykły balsam. Konsystencja mleczka, kakaowy zapach sprawiają, że na początku opakowania ten balsam jest bardzo przyjemny w stosowaniu. Potem ta słodycz kakao zaczyna męczyć. Raz na jakiś czas wracam do tego balsamu gdy moja skóra nie wymaga niczego specjalnego. Nawilża. Ale pomimo deklaracji Producenta nie natłuszcza. Działania łagodzącego podrażnienia nie zauważyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503006].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Bardzo dobry balsam. Dobrze nawilża skórę, zmniejsza podrażnienia. Używałam go nawet na oparzenie słoneczne i fajnie złagodził skórę. Ładna butelka, duża pojemność 500 ml, ciężko tylko wybrać produkt, gdy już się kończy. Balsam jest gęsty, wchłania się całkiem szybko, zwłaszcza, gdy mamy przesuszoną skórę. Intensywny kokosowy zapach, dla mnie aż trochę zbyt kakaowy. Ciężko mi stwierdzić, czy jest wydajny, nie skończyłam jeszcze całego opakowania, a używam dwa tygodnie. Myślę, że sięgnę po niego jeszcze nie raz. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496811].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja jak się przygotować

Przyzwoity

Bardzo fajnie pachnie,
świetnie się wchłania,
nie zapycha,
dobrze nawilża,
dosyć rzadki- łatwo go rozsmarować,
skóra pozostaje jędrna i odżywiona.

Jak zwykle producent łączy świetną jakość z niewygórowaną ceną.
Nie wiem czy kupię ponownie, mam swoje faworyty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492036].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudny

Uwielbiam balsamy Ziaji, Masło Kakaowe to jeden z moich faworytów, jednak nie ograniczam się wyłącznie do niego, aby nie znudził mi się ten piękny zapach :)
Plusy:
- głębokie nawilżenie
- cena
- śliczny zapach
- łatwość nakładania
- szybko się wchałania

Minusy:
- opakowanie - wygodniejsze są te z pompką
- dla osób, które nie lubią zapachowych balsamów będzie niezbyt dobry

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428471].usefull || 0 }}% pomocna.

Kako i czego chcieć więcej

Wygrywa u mnie chyba najbardziej zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362136].usefull || 0 }}% pomocna.

Ultra tłusty

Zapach kakaa bardzo mi w nim przeszkadza, nie jest taki kuszący, naturalny, ale raczej duszący i mdlący. To dosyć osobliwy produkt: bardzo rzadki i bardzo tłusty. Nie wchłania sie jak balsam i moim zdaniem trochę myli jego nazwa bo sięgając po balsam nie chcę masła ale balsam. Moim zdaniem ma za tłustą formułę. Bardzo dobrze nawilża ale tylko dla ekstremalnie suchej skóry. Opakowanie przepiekne, minimalistyczne. Przyjemnyvteż korek, łatwo dozować ilość zużywanego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313276].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z moich ulubionych balsamów :)

Balsam ma dość dlugi czas wchłaniania, co dla mnie jest dużym atutem - można w tym czasie leżeć i pachnieć :D Idealnie przedłuża zapach żelu pod prysznic. Seria kakaowa jest definitywnie moją ulubioną :) Dodatkowym atutem jest cena. Za taką jakość i wydajność na prawdę się opłaca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1311336].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku

Może zacznę od plusów:

+ bardzo ładnie pachnie
+ estetyczne opakowanie
+ konsystencja, nie jest ani zbyt rzadki ani zbyt gęsty
+ ładnie się rozprowadza
+ dobrze nawilża

- wolno się wchłania
- zostawia lepką warstwę, ale bardzo delikatną, mimo to ja nie przepadam za takim uczuciem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1310881].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Cóż więcej powiedzieć? Jak za taką cenę to jest super :)
Plusy:
+zapach
+wydajność
+konsystencja
+powłoka na skórze
+cena
+dostępność

Minusy
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303096].usefull || 0 }}% pomocna.