Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Cena już od 8,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywczy balsam do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera masło kakaowe, witaminę E i prowitaminę B5 (D-panthenol). Głęboko i intensywnie nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich występowania. Wygładza, uelastycznia i aktywnie regeneruje naskórek. Lekko natłuszcza i likwiduje uczucie szorstkości.
Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt.
Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.

Cudny

Uwielbiam balsamy Ziaji, Masło Kakaowe to jeden z moich faworytów, jednak nie ograniczam się wyłącznie do niego, aby nie znudził mi się ten piękny zapach :)
Plusy:
- głębokie nawilżenie
- cena
- śliczny zapach
- łatwość nakładania
- szybko się wchałania

Minusy:
- opakowanie - wygodniejsze są te z pompką
- dla osób, które nie lubią zapachowych balsamów będzie niezbyt dobry

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428471].usefull || 0 }}% pomocna.

Kako i czego chcieć więcej <3

Wygrywa u mnie chyba najbardziej zapach <3 Uwielbiam kosmetyki kakaowe z Ziaji <3 Pięknie pachną i sprawiają że chce się ich używać...
Jak dla mnie wielkim plusem tego balsamu jest to, że w porównaniu do masła z tej serii szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na skórze. Super nawilża i nawet długo trzyma się zapach. jak dla mnie boba <3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362136].usefull || 0 }}% pomocna.

Ultra tłusty

Zapach kakaa bardzo mi w nim przeszkadza, nie jest taki kuszący, naturalny, ale raczej duszący i mdlący. To dosyć osobliwy produkt: bardzo rzadki i bardzo tłusty. Nie wchłania sie jak balsam i moim zdaniem trochę myli jego nazwa bo sięgając po balsam nie chcę masła ale balsam. Moim zdaniem ma za tłustą formułę. Bardzo dobrze nawilża ale tylko dla ekstremalnie suchej skóry. Opakowanie przepiekne, minimalistyczne. Przyjemnyvteż korek, łatwo dozować ilość zużywanego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313276].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja bikini rodzaje

Jeden z moich ulubionych balsamów :)

Balsam ma dość dlugi czas wchłaniania, co dla mnie jest dużym atutem - można w tym czasie leżeć i pachnieć :D Idealnie przedłuża zapach żelu pod prysznic. Seria kakaowa jest definitywnie moją ulubioną :) Dodatkowym atutem jest cena. Za taką jakość i wydajność na prawdę się opłaca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1311336].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku

Może zacznę od plusów:

+ bardzo ładnie pachnie
+ estetyczne opakowanie
+ konsystencja, nie jest ani zbyt rzadki ani zbyt gęsty
+ ładnie się rozprowadza
+ dobrze nawilża

- wolno się wchłania
- zostawia lepką warstwę, ale bardzo delikatną, mimo to ja nie przepadam za takim uczuciem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1310881].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Cóż więcej powiedzieć? Jak za taką cenę to jest super :)
Plusy:
+zapach
+wydajność
+konsystencja
+powłoka na skórze
+cena
+dostępność

Minusy
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303096].usefull || 0 }}% pomocna.

NIC SPECJALNEGO

produkty z ziaji uwielbiam, ale ten naprawdę nie przypadł mi do gustu,a szkoda bo zapowiadał się super

plusy:
+zapach
+cena
+wydajność
+duża pojemność

minusy:
-nawilżenie średnie
- bardzo gęsty, ciężko się rozprowadza
-niewygodna buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251043].usefull || 0 }}% pomocna.

Na tak :))

Kupiłam ten kosmetyk w Rossmanie w dziale z "przyspieszaczami opalania". Najpierw stosowałam do opalania nad jeziorem i nie zauważyłam jakiegoś efektu wow, natomiast swietnie mi sie zdaje w solarium. Wydaje mi sie, ze ładnie przedłuża opaleniznę. Mam dość sucha skore i tu dobrze sie spisał. Dodatkowo do plusów na pewno można zaliczyć świetny zapach (trochę waniliowy), który długo utrzymuje sie nią skórze. Konsystencja zwarta i dość tłusta. Co do minusów moge zaliczyć to, ze faktycznie dość trudno rozprowadza sie go na skórze i potrzeba dużo produktu, przez co jest naprawdę mało wydajny. W ogólnej ocenie uważam, ze nie jest to zły produkt, ja bede wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246368].usefull || 0 }}% pomocna.

Tłuścioch!

Raczej w opisie powinno widnieć, że to balsam, który pięknie pachnie i natłuszcza skórę... Natłuszczanie, a nawilżanie zaś to dwie odrębne kwestie. Toporna konsystencja, zbita i trudna do rozprowadzenia, ostatecznie zniechęciły mnie do regularnego stosowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186033].usefull || 0 }}% pomocna.

zdecydowanie nie!

Dostałam ten produkt na Gwiazdkę. Nigdy za ziają nie przepadałam i kolejny raz jestem zawiedziona. Zdecydowanie nie nawilża! Może na 5 minut, ale po paru godzinach skórę mam po nim przesuszoną, a nie posiadam skóry suchej! Parabeny w składzie też odstraszają. Zdecydowanie do niego nie powrócę. Jest tani i łatwo dostępny, ale wolę wydać więcej i otrzymać naprawdę wartościowy produkt. Polecam zwykły olej kokosowy jako balsam (ten sam, którego używa się w kuchni) zdecydowanie lepsze nawilżenie i naturalny produkt.

Używam tego produktu od: grudnia 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134411].usefull || 0 }}% pomocna.