Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Cena już od 9,23 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywczy balsam do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera masło kakaowe, witaminę E i prowitaminę B5 (D-panthenol). Głęboko i intensywnie nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich występowania. Wygładza, uelastycznia i aktywnie regeneruje naskórek. Lekko natłuszcza i likwiduje uczucie szorstkości.
Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt.
Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.

NIC SPECJALNEGO

produkty z ziaji uwielbiam, ale ten naprawdę nie przypadł mi do gustu,a szkoda bo zapowiadał się super

plusy:
+zapach
+cena
+wydajność
+duża pojemność

minusy:
-nawilżenie średnie
- bardzo gęsty, ciężko się rozprowadza
-niewygodna buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251043].usefull || 0 }}% pomocna.

Na tak :))

Kupiłam ten kosmetyk w Rossmanie w dziale z "przyspieszaczami opalania". Najpierw stosowałam do opalania nad jeziorem i nie zauważyłam jakiegoś efektu wow, natomiast swietnie mi sie zdaje w solarium. Wydaje mi sie, ze ładnie przedłuża opaleniznę. Mam dość sucha skore i tu dobrze sie spisał. Dodatkowo do plusów na pewno można zaliczyć świetny zapach (trochę waniliowy), który długo utrzymuje sie nią skórze. Konsystencja zwarta i dość tłusta. Co do minusów moge zaliczyć to, ze faktycznie dość trudno rozprowadza sie go na skórze i potrzeba dużo produktu, przez co jest naprawdę mało wydajny. W ogólnej ocenie uważam, ze nie jest to zły produkt, ja bede wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246368].usefull || 0 }}% pomocna.

Tłuścioch!

Raczej w opisie powinno widnieć, że to balsam, który pięknie pachnie i natłuszcza skórę... Natłuszczanie, a nawilżanie zaś to dwie odrębne kwestie. Toporna konsystencja, zbita i trudna do rozprowadzenia, ostatecznie zniechęciły mnie do regularnego stosowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186033].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

zdecydowanie nie!

Dostałam ten produkt na Gwiazdkę. Nigdy za ziają nie przepadałam i kolejny raz jestem zawiedziona. Zdecydowanie nie nawilża! Może na 5 minut, ale po paru godzinach skórę mam po nim przesuszoną, a nie posiadam skóry suchej! Parabeny w składzie też odstraszają. Zdecydowanie do niego nie powrócę. Jest tani i łatwo dostępny, ale wolę wydać więcej i otrzymać naprawdę wartościowy produkt. Polecam zwykły olej kokosowy jako balsam (ten sam, którego używa się w kuchni) zdecydowanie lepsze nawilżenie i naturalny produkt.

Używam tego produktu od: grudnia 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134411].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry na lato i solarium

Używam tego produktu przed i po korzystaniu z solarium.
Zalety:
+ Poprawia koloryt skóry,
+ Nawilża, (skóra jest delikatniejsza)
+ W minimalnym stopniu poprawia kondycje skóry.
+ Wydajność
+Cena
+Opakowanie
+ Dostępność
+Zapach, ale nie każdemu będzie odpowiadał.
Wady:
- Wolno się wchłania

Zimny balsam to ciężko się rozprowadza, ale wkładam go do cieplej wody i zmienia swoją konsystencję i dużo łatwiej rozprowadza się na ciele.

Używam tego produktu od: od 4 lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 5 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1095246].usefull || 0 }}% pomocna.

Tlusty

Uwielbiam jego zapach! Jest kuszący i taki smaczny. Balsam dobrze nawilża i pielęgnuje skóre. Wolno się niestety wchłania i pozostawia nogi klejące i tłuste- a tego nie znosze. Spotykam sie niestety czesto z tym ze nietluste balsamy nie nawilżają wiec chyba przymknę oko na tą niedogodnosć. Dobra jakos za niską cene

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka (4 chyba)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1065651].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

fajny słodki zapach , nawilża na dość długo ,mógłby się szybciej wchłaniać ale i tak jest ok . Można go używac do opalania w solarium . Nie brudzi ubrań , nie robi plam

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 7 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042567].usefull || 0 }}% pomocna.

Super produkt

Jestem fanką wspierania polskich firm, więc Ziaja jest częstym gościem w mojej łazience. Ogólnie bardzo lubię serię masło kakakowe, ze względu na wspaniały zapach. Ja z kolei bardzo lubię konsystencje tego balsamu bo nie jest tak mocno tresściwa, przez co starczy na dłużej. Skóra nabiera powoli coraz ładniejszego, naturalnego kolorytu. Jestem fanem, ale daję 4 gwiazdki bo to jeszcze nie m˙oj wyśniony ulubieniec :)

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: 4 duze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038428].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być :)

Kupiłam go w Rossmanie na promocji :) Zapach przyjemny, ale kakaowym bym go nie nazwała (raczej ciasteczkowo-waniliowy?). Zapłaciłam za niego ok 5 zł (na promocji jak już wcześniej pisałam) za 300 ml. Balsam jest bardzo wydajny. Nie zgodzę się z poprzedniczką, nawilżenie i odżywienie skóry jest bardzo dobre, nie zauważyłam na sobie żadnych reakcji alegricznych.
Minus jest taki, że balsam posiada trochę tępą konsystencję - na wilgotnej skórze rzeczywiście ciężko go wetrzeć w skórę.. Mimo to zachęcam do próbowania! :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 300 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038410].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na NIE

-strasznie tępa konsystencja
-ciężko rozsmarować balsam na ciele, zwłaszcza lekko wilgotnym
-długo się wchłania
-parafina w składzie
-brak nawilżenia -budziłam się w nocy i drapałam typowa dla mnie reakcja na suchą skórę
-wyskakujące \'syfki\' na ciele, które ustąpiły po odstawieniu balsamu.
Nie, dziękuję i nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035662].usefull || 0 }}% pomocna.