Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Krem do rąk ochronny

Krem do rąk ochronny

Lekki, szybko się wchłaniający krem o delikatnym zapachu cytryny. Wyprodukowany na bazie naturalnego wosku pszczelego, który pozostawia na skórze warstwę ochronną i wspiera jej funkcje obronne. Zabezpiecza dłonie przed wysuszeniem, pękaniem oraz łagodzi podrażnienia. Zawarte w kremie aktywne składniki odżywcze przywracają skórze gładkość i elastyczność. Zalecany po pracach domowych. Chroni przed szkodliwym działaniem detergentów. Delikatny film lipidowy zabezpiecza przed wiatrem i mrozem.

kremy do rąk
natłuszczające
w tubce
50 - 100ml
zapachowa
krem

Naprawdę godny <3

Moje dłonie go pokochały- konsystencja jest wystarczająco treściwa by poradzić sobie z suchością nawet najbardziej wymagających dłoni, a jednak nie zostawia tłustej powłoki na długi czas. Wchłania się stosunkowo szybko, a ochronna powłoczka, o której wspomina producent jest ledwie wyczuwalna i.. skutecznie zabezpiecza przed utratą wody :D Dla mnie to ewenement! Jedyne co mi się nie zgadza z opisem od producenta to ten zapach cytryny. Nie czuję jej tu ani grama, ale zapach i tak jest przyjemny - po prostu kremowy, subtelny. Więc nie mam zastrzeżeń. Wręcz przeciwnie - działanie zrobiło na mnie spore wrażenie <3

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1577071].usefull || 0 }}% pomocna.