Les Plaisirs Nature, Bain Douche Sensuel Noix de Coco (Zmysłowy żel pod prysznic i do kąpieli 'Kokos')

Żel zapewniający przyjemność dla ciała i zmysłów podczas kąpieli lub prysznica. Yves Rocher wyselekcjonowało Kokos, który oferuje skórze subtelne i zmysłowe doznania.
Wybór i połączenie składników roślinnych dokonany w oparciu o ich dobroczynne właściwości. Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną

oczyszczające
w butelce
w żelu
100 – 250ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Składniki pochodzenia roślinnego: żel z aloesu z ekologicznych upraw Baza myjąca pochodzenia roślinnego, formuła łatwo biodegradowalna Formuła zawiera ponad 97% składników pochodzenia naturalnego Flakon z plastiku z recyklingu, nadający się do recyklingu Bez parabenów

Za mało słodyczy

Uwielbiam kosmetyki o zapachu kokosa, więc nie mogłam przejść obojętnie obok propozycji Yves Rocher.
Żel miał kremową konsystencję. Był dość gęsty i dobrze się pienił, dzięki czemu zyskiwał na wydajności.
Żele z tej serii mają nienajgorsze składy, aczkolwiek ja nie stawiam tego typu produktom wysokiej poprzeczki, bo mają one przede wszystkim myć bez podrażniania i zbytniego wysuszania skóry. I w tym przypadku tak było. Kosmetyk w kontakcie z wodą tworzył apetyczną piankę, mył jak trzeba, dobrze się spłukiwał i nie powodował podrażnień. A co z zapachem? Czysty kokos, ale dla mnie zbyt wytrawny. Ja wolę słodkie kokoski.
Butla solidna z zamknięciem na klik, które nie sprawiało żadnych problemów. Estetyczna etykieta, jak to u Yves Rocher bywa.
Cena za 400 ml całkiem przystępna, zwłaszcza w promocji albo w zestawie.
Dostępność tylko w sklepach firmowych lub internetowym.

Nieziemski zapach

Żel świetnie się sprawdza pod prysznic. Ma nieziemski zapach, który pozostaje z nami na dłużej. Świetnie się pieni i rozprowadza. Naprawdę czysta przyjemność i relaksu.

Sama nie wiem

Sama nie wiem jak się odnieść do tego, opakowanie nie jest zbyt wielkie, jakichś spektakularnych efektów nie zauważyłam, żel jak żel , może kiedyś kupie, na razie nie zamierzam wracać do niego