Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Eau Thermale Avène, Creme Nutritive Compensatrice Riche (Odżywczy krem do cery wrażliwej i suchej)

Eau Thermale Avène to innowacyjny krem dla cery wrażliwej i suchej, który w swoim składzie posiada wody termalne z południa Francji. Koi i łagodzi podrażnienia. Nawilża i odżywia dzięki zawartym aktywnym wyciągom roślinnym o strukturze analogicznej do cząsteczek cementu międzykomórkowego - wyrównuje braki lipidowe, wspomaga odtwarzanie bariery ochronnej naskórka płaszcza hydrolipidowego. Dzięki zawartości przeciwrodnikowego Pre–tokoferylu - pochodnej wit. E, chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska.
Dzięki swej bogatej i gęstej konsystencji zaspokaja podstawowe potrzeby skóry wrażliwej suchej lub skóry wymagającej odżywienia.

na dzień
SPF <15
50 – 100ml
Wiek
30+

Znakomity hipoalergiczny krem z apteki :)

To moje odkrycie ostatnich tygodni. Krem z apteki, który kupiłam z polecenia koleżanki. Znakomicie nawilża i wygładza, daje wrażenie, że skóra zostaje odżywiona i wzmocniona. Jedwabisty w dotyku, bardzo dobrze się rozprowadza na skórze. Solidny szklany słoiczek też mi się spodobał. Stosuję go przeważnie na zmianę z maską Shiseido (o wiele droższą od tego aptecznego specyfiku - dlatego tym bardziej przekonuję się, że taki kremik z apteki może być równie dobry i skuteczny w działaniu). Jest też bardzo wydajny - używam od 2 tygodni (sporo co drugą noc, 'paćkę' na dzień) i jest tylko mały ubytek. Może to będzie mój ulubieniec? Planuję kupić go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569806].usefull || 0 }}% pomocna.