ColorStay, Extra Thick Mascara (Trwały tusz pogrubiający)

ColorStay, Extra Thick Mascara (Trwały tusz pogrubiający)

Pogrubiający tusz o przedłużonej trwałości.
Jedwabne włókna równomiernie otaczają rzęsy i je pogrubiają. Szczoteczka o nierównych włoskach dociera do wszystkich rzęs i ich nie skleja.
Wosk pszczeli i carnauba pogrubiają i przedłużają trwałość. Odpowiedni również dla osób noszących szkła kontaktowe. Efekt: gęste, grube rzęsy.
Nie rozmazuje się i nie kruszy.

dziwię się, że ma tak niskie o

to jeden z pierwszych używanych przezemnie tuszy. mam raczej miłe skojarzenia z nim związane, nie kruszył się, miał mocny kolor, nie rozmazywał się. może nie dawał jakiegoś rewelacyjnego efektu pogrubienia, ale zależało mi na naturalnym efekcie, więc byłam bardzo zadowolona. jak dla mnie ma jedną z najlepszych szczoteczek jakie widziałam.

Używam tego produktu od: miałam kilka lat temu

przejdzie

W gruncie rzeczy to tusz nawet spoko tylko wogole nie pogrubia takie odnosze wrazenie a tego mi bardzie potrzeba niz idealnego rozczesania rzes, bo rozczesuje idealnei nie skleja, eszze wkurza mnie szczoteczka bo jest taka jakas smeiszne jak sie nia maluje ni czuje sie ze dotyka rzes jest taka nieobecna , apoza tym tusz nzosny

Używam tego produktu od:2tyg

dla mnie, OK

wg mnie calkiem znosny tusz, nie skleja rzes, delkitanie podkresla oczy, nie mam tony grudek na rzęsach, dodatkowo używam jeszcze zalotki i rzesy naprawde niezle wyglądają :)

O botoksie mity

Ani extra ani thick

Bardzo średni produkt, jedyna zaleta to to że nie skleja rzęs. Wcale nie pogrubia, nie wydłuża. Osypuje się i ciężko go zmyć :-( No w ogóle beznadzieja nieadekwatna do nazwy jaką ten produkt nosi. Chyba że producent miał na myśli grubaśne baryłkowate opakowanie tuszu, ale to chyba raczej mało zabawny dowcip za prawie 50 zł??

nie, nie:(

Też się kiedyś zawiodłam na tym tuszu. Niestety nie wytrzymawał na rzęsach nawet 3 godzin; obsypywał się niemiłosiernie. Nie wiem, czy dalej jest w sprzedaży, ale ja go używałam w zeszłe wakacje. Może miałam pecha, ale mój wysechł w ciągu 3 tygodni i był do wyrzucenia. A szkoda, bo sam efekt był fajny:), tylko chwilowy:(.

nie bardzo

Bez podwójnego nałożenia tuszu praktycznie nie widać efektu pogrubienia. Jest mało widoczny na rzęsach, słaby. Po kilku godzinach osypuje się. Za dużo nabiera się na szczoteczkę. Plusem jest to, że nie skleja rzęs. Bardzo lubię tusze tej firmy, na tym się jednak zawiodłam.