Clinique, High Definition Lashes (Tusz wielofunkcyjny)

Clinique, High Definition Lashes (Tusz wielofunkcyjny)

High Definition Lashes to tusz, który nakłada się szczoteczką, a następnie przeczesuje rzęsy specjalnym grzebykiem. To unikalne połączenie pozwala na maksymalne wydłużenie rzęs i bardzo wyraziste podkreślenie. Aplikator rozdziela każdą z nich, a następnie każdaz nich pokrywana jest tuszem w pięknym, łagodnym kolorze. Poza tym maskara nie obciąża rzęs i nie powoduje, że stają się one łamliwe.

Nowy ulubieniec

Pewna dziewczyna na youtube przekonała mnie do niego ponieważ pięknie jej wydłużył rzesy i bardzo długo szukałam tego tuszu,podobno trafił do wycofania.Ale pracując dla innej marki w Douglas trafiłam na niego i rzuciłam się jak blondi na wyprzedaży hahah :P

Plusy:
-zdecydowanie jedna z najlepszych szczoteczek jakich miałam do tej pory.Jest dwustronna i lekko wygięta w łuk,od środka posiada włosie a od zewnątrz grzebyczek silikonowy-który uwielbiam ponieważ idealnie rozdziela moje gęste rzęsy.2.nie nabiera za dużo produktu i nie trzeba wycierać nadmiaru
-kolor: czarny jak czarny ważne że nie "szarawy"
-po 4 warstwach mam efekt sztucznych rzęs : pogrubia,wydłuża na maksa
-nie odbija się chyba że przy dużym upale albo gdy mamy tłuste powieki (jakie ja mam) ale to nie wiele i po kilku godzinach ok.5h
-jeżeli chodzi o podkręcenie to używam zalotkę wiem jedynie że rzęsy nie opadają w ciągu dnia co jest dla mnie dużym plusem,moje rzęsy szybko opadają przy zwykłych tuszach,wodoodporne je utrzymują bez problemu

Minusy:
-cena 115zł to trochę sporo,ja dostałam rabat i zapłaciłam 92zł i tak dużo ale jak tusz mi się skończy to mam szczoteczkę i mogę przełożyć do innego tuszu bo najważniejszą rolę robi właśnie grzebyczek,bez niego nie byłoby efektu WOW,sprawdzałam z innymi tuszami np.Lancome Hypnose WP - o niebo lepszy był efekt gdy użyłam szczoteczkę z Cliniqe niż oryginalną Lancome.
-drugi minus to taki że kruszy się po 6h ale to chyba wina tego że tusz nie należy do świeżych ponieważ go wycofali i ostatnie sztuki są chyba z 2012-13 r więc skoro rok siedział w szufladzie to nie ma co się dziwić po mimo że był szczelnie zamknięty to tusz maks.może rok zamknięty siedzieć w zależności od firmy,inni obiecują dłużej,inni krócej
Tak więc tusz był gęsty,dziewczyna z youtube jak go pokazywała to był rzadki więc oto dowód że mój był "dojrzały" i musiałam go odrobinę rozrzedzić płynem miceralnym by się do czegoś nadawał

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

uwielbiam!

według mnie idealny pod każdym względem:)

-przede wszystkim nie skleja rzęs!
-delikatny
-nie rozmazuje się
-prosty do aplikacji, grzebyczek lekko wydłuża rzęsy
-łatwy do demakijażu
-nadaje rzęsom bardzo naturalny efekt

jest to tusz raczej do użytku codziennego, a nie na wielkie wyjścia czy imprezy.

jak najbardziej polecam:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Zaufana formuła

Z okazji urodzin zażyczyłam sobie jeden z tuszy Clinique, ponieważ ich formuła jest zbawieniem dla moich oczu podatnych na podrażnienia podczas demakijażu. Byłam ciekawa, czy podwójna szczoteczka potrafi zdziałać więcej niż sprawdzona już High Impact, ale, jak się okazało, nie przebiła mojego faworyta. Efekt jest delikatniejszy, perfekcyjny makijaż oka wymaga więcej czasu, chwila nieuwagi i łatwo o grudki. Poza tym bez zastrzeżeń - żadnego ksero, rozmazywania. Zbieram komplementy ;) często jestem pytana, czy dopuściłam się przedłużenia rzęs :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Serum na zmarszczki

bardzo dobry tusz

Używałam tuszu w wersji czarnej. Skusiłam się głównie ze względu na ciekawą szczoteczkę.

Stosowałam go zgodnie ze schematem na opakowaniu: najpierw szczoteczka, a następnie grzebyk. Pierwsza warstwa nadaje zdecydowanie delikatny efekt. Aby uzyskać nieco mocniejszy efekt, przy drugiej warstwie można pominąć pierwszy krok i powtórzyć zabawę z grzebykiem jeszcze jedno-dwukrotnie - taki zabieg nada rzęsom bardzo słuszną objętość bez sklejania.

Tusz nie kruszy się i nie rozmazuje. Ma przyjemne proste opakowanie.

Odejmuję pół gwiazdki, bo mógłby bardziej wydłużać.

Używam tego produktu od: dwóch lat - raz na jakiś czas do niego wracam
Ilość zużytych opakowań: 4 pełnowymiarowe

ok

Na szczęście zanim kupię drogi tusz kupuję jego próbkę. Tak było i z tym. Efekt jest ładny, ale nie spektakularny a tego od tuszu oczekuję. Ogólnie nie można mu nic zarzucić, ładnie pogrubia i wydłuża. Rzęsy nim pomalowane sa elastyczne. Kosmetyk warty wypróbowania. Ja uwielbiam testowac kosmetyki dlatego często je zmieniam. Ale wolę Diorshow lub Chanel

Ilość zużytych opakowań: 4 ml

sa lepsze

Mialam dwie miniaturki tego tuszu i musze przyznac, ze bylam z niego nawet zadowlona. Jest slabszy niz tusz Collistara i Maybellina, ale takze ladnie podkreslal mi rzesy. Daje delikatny efekt. Ja najczesciej uzywalam wlasnie grzebyczka do malowania rzes i w ogole mi ich nie sklejal ani nic. Nie zauwazylam, zeby tez bylo najwiecej tuszu wlasnie na grzebyczku. Po miesiacu tusz wysychal i zaczynal sie kruszyc i rozmazywac.
Generalnie bylam wowczas zadowolona, ale obcenie znam tansze i lepsze.

Używam tego produktu od: jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: 2 miniaturki

Niewart swojej ceny

Spodziewałam się dużo więcej po tym tuszu. Nie jest on zły, ale lepszy efekt osiągałam przy użyciu tańszego tuszu. Z pogrubianiem jeszcze jakoś sobie radzi, ale o wydłużaniu właściwie nie ma mowy. Rzęsy są za słabo zaznaczone. Ten tusz może się nadać dla osób, które lubią naturalny efekt, lub mają z natury bardzo ładne rzęsy.
Plusy : eleganckie opakowanie
Minusy: bez rezultatu , nieefektywny

Używam tego produktu od: 1 dnia

Średni

Efektu jakiego oczekuję po dobrym tuszu, to optyczne pogrubienie i wydłużenie rzęs, a z tym tuszem się tego nie osiągnie. Grzebyczkiem trudno się rozczesuje rzęsy po natuszowaniu, czasem się zlepiają.

Używam tego produktu od: 0,5 roku

średniak

Oceniam próbkę 5ml. Mam rzęsy krótkie i rzadkie, lubię mocny efekt wydłużenia, ten tusz takiego nie daje.

Plusy:
- szczoteczka - wydaje się być dziwna, odstraszająca, ale używa się ja całkiem wygodnie
- ładne opakowanie
- cena - próbka 5ml kosztuje ok 13 zł na allegro, podczas gdy za pełnowymiarowe opakowanie trzeba zapłacić 0k 70zł i zawiera ono 7ml

Minusy:
- szczoteczka dzieli się na dwie części - zwykłą szczoteczkę i grzebyk - na grzebyk dostaje się za dużo tuszu, przez co przy próbie rozczesania rzęs dochodzi do posklejania rzęs - po wytarciu z nadmiaru tuszu grzebyk jest funkcjonalny i daje dobre efekty - jednak skutkiem tego jest marnowanie samego tuszu
- na moich krótkich rzęsach nawet po nałożeniu 3- 4 warstw tuszu, efekt był bardzo słaby - leciutkie wydłużenie, leciutkie pogrubienie - efekt tak naturalny, że czułam się jakbym nie pomalowała rzęs wcale
- kolor czarny nie jest wyrazistą czernią
- trwałość średnia - pod koniec dnia tusz się lekko osypywał

Ogólnie idea szczotko-grzebyka bardzo mi się podoba, ale clinique robi kilka znacznie lepszych tuszy - do tego już nie wrócę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno 5ml

słabiutki

Tusz ma dobrą szczoteczkę, ładny kolor, troszkę wydłuża, troszkę pogrubia, ale efekt jest zbyt mały, bardzo naturalny, łatwo się zmywa. Poza tym, że się tak wyrażę, tusz nie zawsze jest chętny do współpracy. Czasem rzęsy wyglądają ładnie, a czasem tworzy z nich trójkąciki. Mam mieszane uczucia.
Ilość zużytych opakowań: 1 miniaturka

edit: kiedy długo rozczesuję rzęsy, zaczyna się kruszyć. odejmuję pół gwiazdki

edit: kiedy uczuliła mnie kredka do oczu i zaczęły mi łzawić oczy, cały się rozmazał. poza tym robią się grudki. zaczyna mnie strasznie drażnić. odejmuję gwiazdkę

świetny

Dzięki podwójnemu aplikatorowi (szczoteczce i grzebykowi), tusz jest świetny zarówno do codziennego makijażu jak i na wieczorowe wyjścia.
Szczoteczka ładnie rozdziela rzęsy, wydłuża je. Natomiast grzebyk nadaje im mocny, wyrazisty wygląd.
Nie zauważyłam by tusz podkręcał rzęsy. Nie pogrubia ich też zbytnio. Nie tworzy grudek, nie obsypuje się.
Jest delikatny, nadaje się nawet dla wrażliwych oczu.
Polecam go.
Nie wiem czy kupię, bo mam już inne typy. Ale nie wykluczam powrotu do niego.

Używałam tego produktu przez: kilka miesięcy

NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HORROR wśród tuszy!!Kupiłam go prawie rok temu z zalotką, która tak przy okazji jest taka sama jak tusz DO NICZEGO. Strata pieniędzy, ponieważ efekt jest taki sam przy pierwszej warstwie jak bym zrobiła sobie henne na rzęsy czyli przyczernia i tyle. Po 4 warstwie DOPIERO coś już widac, sa troszke grubsze i wydłużone, ale po co czekac i nakładac kolejne warstwy jak za taką cenę jest sporo lepszych tuszy i tańszych dostępnych w każdej drogeri
Nie należę do osób, które lubią mieć mocno wytuszowane rzęsy a ten tusz daje tyle co nic!!

PLUSY:
-szczoteczka która po wywaleniu tuszu będę używać do rozczesywania rzęs( skusiłam sie przez nią na kupno tego tuszu bo wydawała się obiecująca)

MINUSY:
-1000 powodów by nie kupowac, więc szkoda wyliczać
Używam tego produktu od: 10 m-cy