Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, Revitalift Laser X3, Anti - Age Night Cream - Mask (Krem-maska anti-age na noc)

Rozwiązanie ekspertów L'oréal Paris potrójne działanie anti-age: 1. Wypełnia skórę i redukuje zmarszczki: formuła wzbogacona o Pro-Xylane™ o stężeniu 3%, aby dokładnie redukować zmarszczki. Poprawia strukturę powierzchni skóry: zawiera LHA (kwas lipohydroksylowy) i kwas hialuronowy, które wygładzają i udoskonalają strukturę skóry. Pomaga przywrócić skórze właściwości ochronne: formuła zawierająca wyciąg roślinny z Cantella Asiatica, znany w medycynie ze swojego działania odbudowującego, przywraca skórze właściwości ochronne, by zabezpieczać ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Innowacyjna konsystencja kremu-maski: ultradelikatna konsystencja subtelnie otula twarz niczym maseczka, uwalniając aktywne czynniki przez całą noc. Widoczne rezultaty: po przebudzeniu skóra wygląda jak nowa: jest bardziej świeża i wygładzona. Po 1 tygodniu: zmarszczki różnego rodzaju są widocznie wygładzone*. Po 4 tygodniach: skóra wydaje się odbudowana, o lepszej strukturze, odmieniona. Testowany pod kontrolą dermatologiczną do wszystkich rodzajów skóry, również wrażliwej.

na noc
50 – 100ml
Wiek
30+, 40+, 50+

jeden z lepszych

Przyznam, że pierwsze wrażenie po zastosowaniu kremu było nieciekawe, gdyż zapach jest silnie alkoholowy. Mam suchą skórę, więc ten zapach raczej nie nastrajał mnie pozytywnie, ale... okazało się, że krem fajnie się nakłada, bo ma super konsystencję.
W moim wieku byle krem nie jest dobry i każdy nowy produkt badam przez dłuższy czas, by móc stwierdzić, czy działa.
No cóż, działa! Dawno nie miałam tak fajnej skóry, mimo, że krem ma dużą zawartość alkoholu. Moje zmarszczki wyraźnie się wypłyciły, a skóra stała się bardziej nawilżona i sprężysta.

znakomity

Z racji że wygrałam zestaw muszę powiedzieć że całość jest genialna .Skóra zrobiła się aksamitna w dotyku,zmarszczki faktycznie zrobiły się mniejsze a mam wrażenie jak by zrobiło się ich mniej w szczególności okolice oczu .Zapach jest piękny luksusowy .Opakowania robią wrażenie są naprawdę piękne .

Zachwycona

Po raz pierwszy mogę stwierdzić, że krem naprawdę działa, tak jak jest to obiecywane. Dobrze nawilża, wygładza drobne zmarszczki, odżywia, skóra rano po wieczornej aplikacji jest promienna i sprężysta.

Gala KWC 2017

L'Oreal Paris, Revitalift Laser X3

Konsystencja kremu jest lekka , pół-żelowa , ładnie się rozprowadza po skórze i natychmiast wtapia się w nią zatrzymując wilgoć , krem nie jest tłusty . Kolor kremu jasno-kremowy , nie ma efektu świecenia praktycznie od razu można nakładać makijaż . Zapach kremu jest bardzo przyjemny , świeży , długotrwały , dla mnie ważne , że nie jest drażniący i nie uczula . Po naniesieniu kremu na twarz , moja skóra stała się świeża , bardziej nawilżona i bardzo przyjemna w dotyku . Niektórzy mówią , że po kilku dniach jest już widoczna duża poprawa skóry , ja u siebie pierwsze efekty zauważyłam po ok 6-8 dniach , moja skóra stała się bardziej sprężysta , nawilżona i pełna blasku , co do zmarszczek wydaje mi się , że jeszcze jest zbyt krótki okres używania tego kremu aby dostrzec większe zmiany na mojej skórze , chociaż nie wiem czy to złudzenie , czy faktycznie - w kąciku oczu moja skóra jest bardziej wygładzona , a zmarszczki jak by są minimalnie mniej widoczne . Krem jest dość wydajny i wart tej ceny chociażby ze względu a samo nawilżenie skóry , zdecydowanie to kosmetyk dla mnie. Jest to krem na wysokim poziomie ,bardzo dobrej jakości .

Meh

No niestety zawiodłam się, po pierwsze mnie uczulił! Po drugie nie zauważyłam żadnego efektu. Ten krem nic mi nie dał, oprócz czerwonych krostek na całej twarzy i lekkiego nawilżenia skóry. Opakowanie jest ładne, konstystencja też okej. Zapach trochę sztuczny, mnie się średnio podoba.

Cudo jak cała seria

Nawilża, wygładza, likwiduje drobne zmarszczki. cudownie pachnie, nie zapycha. Chyba to mój ideał. Mam mieszaną cerę z pierwszymi oznakami starzenia (25 lat). Ten krem idealnie się u mnie sprawdza.

Nie działa z mocą lasera.

Zastosowałam całą serię kremów i serum L`oreal Revitalift , które według głównych obietnic producenta działają z mocą lasera frakcyjnego.
Krem na noc stosowałam 5 tygodni.
Producent zapewnia, że już po 1 tygodniu zmarszczki są wygładzone.
Po kilku tygodniach stosowania ani jedna zmarszczka nie uległa wygładzeniu.
Niestety pojawiły się w tym czasie efekty zapchania skóry - grudki i wypryski.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Krem

Mialam okazje przetestowac krem z otrzymanych probek na 27dni, krem bardzo wydajny, skora gladka, jednak mi zbytnio efektu nie przynioslo przynajmniej ja nie zauwazylam jakiejs mega poprawy

Krem Loreal Revitalift Laserx3

Jak dla mnie krem rewelacja, moja skóra go pokochała, od pierwszego użycia. Stała się napięta, gładka, promienna. Zmarszczki mimiczne zniknęły, jestem zachwycona.

działa

Używam od niedawna z serum,które aplikuje rano i widzę poprawę kondycji mojej skóry.Nie zapycha, wygładza ma delikatny ,przyjemny zapach.Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych.Na pewno będę do niego wracać.

Wielkie oszustwo, nic nie działa

Kupiłam zachęcona tyloma gwiazdkami i ochami i achami. Co prawda skład tego kremu od razu mnie odrzucał, ale dałam się uwieść pozytywnym opiniom. Teraz tylko zastanawiam się skąd te pozytywne opinie...proszę sobie zobaczyć jakie produkty większośc tych osób zachwala i od razu wnioski się nasuwają.

Do rzeczy. Krem ma w sobie całe mnóstwo zapychaczy wystarczy zerknąć na skład kremu tu na tej stronie wspaniale dostępny. Ktoś kto choć trochę się zna...za głowę się złapie. Alkohol wysoko w składzie, na drugim miejscu absolutny zapychacz wywołujący trądzik, itp itp...a jeśli ktoś wierzy w ten pro-xylane czyli wynalazek Lancome, odsyłam do stron po angielsku.

Ale tyle teorii. W praktyce...
Minusy:
-Krem się wchłania fatalnie, pozostawia tłustą warstwę
- Krem się roluje!! Fatalna cecha kremu i to drogiego
- po paru dniach spowodowal wysyp krostek
-nie działa! Nie niweluje zmarszczek a już na pewno nie działa jak laser

Plusy
- Ładne opakowanie :-p

Testowane na mnie 30mocno plus i na mojej mamie 60+ Moja mama jeszcze dodała że zapach okropny,ale to kwestia gustu.

Apeluję o rzetelne opinie...w błoto wyrzucone pieniądze

ok...

Kremu na noc rano nie powinno być widać - i to jest zasada nr 1. Zasada nr dwa brzmi - ja po takim kremie, rankiem, powinnam być ładniejsza, niż przed pójściem spać.. Co w sumie nie jest trudne, bo zwykle wieczorem padam na twarz i ostatnim wysiłkiem ten krem nakładam.
Konsystencja - boska. Aż sprężynuje. Dla mnie cudo. Zapach - super, delikatny, niedrażniący. Nakładanie - magicznie przyjemne.

No i efekty - skóra staje się sprężysta, jak konsystencja kremu. Ten dobrze się wchłania i wypełnia swoje zadanie, jakim jest wypchnięcie zmarszczek i wygładzenie skóry. Wygładza.

Opakowanie - ładne, wygodne, choć mogłoby się czymś więcej niż tylko napisem night/day, różnić od pudełka z kremem na dzień. Ale to detal.
W zasadzie to jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona!