L`Oreal Paris, Revitalift Laser X3, Anti - Age Night Cream - Mask (Krem-maska anti-age na noc)

Rozwiązanie ekspertów L'oréal Paris potrójne działanie anti-age: 1. Wypełnia skórę i redukuje zmarszczki: formuła wzbogacona o Pro-Xylane™ o stężeniu 3%, aby dokładnie redukować zmarszczki. Poprawia strukturę powierzchni skóry: zawiera LHA (kwas lipohydroksylowy) i kwas hialuronowy, które wygładzają i udoskonalają strukturę skóry. Pomaga przywrócić skórze właściwości ochronne: formuła zawierająca wyciąg roślinny z Cantella Asiatica, znany w medycynie ze swojego działania odbudowującego, przywraca skórze właściwości ochronne, by zabezpieczać ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Innowacyjna konsystencja kremu-maski: ultradelikatna konsystencja subtelnie otula twarz niczym maseczka, uwalniając aktywne czynniki przez całą noc. Widoczne rezultaty: po przebudzeniu skóra wygląda jak nowa: jest bardziej świeża i wygładzona. Po 1 tygodniu: zmarszczki różnego rodzaju są widocznie wygładzone*. Po 4 tygodniach: skóra wydaje się odbudowana, o lepszej strukturze, odmieniona. Testowany pod kontrolą dermatologiczną do wszystkich rodzajów skóry, również wrażliwej.

na noc
50 – 100ml
Wiek
30+, 40+, 50+

Bezpieczny zakup

Jeśli szukasz czegoś przecizmarszczkowego na noc, to spokojnie kupuj. Nie mam nic złego do powiedzenia o tym kremie - myślę, że działa, zwłaszcza w połączeniu z resztą produktów z serii.
Nie mam jeszcze porównania z innymi kremami przeciwzmarszczkowymi - dopiero zaczęłam interesować się pielęgnacją skóry, której wiek wkrótce będzie zaczynał się od cyfry 3. Dlatego po ujrzeniu denka tego kremu szukam czegoś innego - po prostu z ciekawości. Jednak jeśli nie trafię - na pewno wrócę do tego produktu, gdyż jest dobry.

Krem kupiłam mojej mamie. Mama bardzo zadowolona krem nie ściąga skóry .nadaje jej miękkości i sprężystości. Krem bardzo przypadł do gustu. Dodatkiem jest piekna szata graficzna, która wpada w oko

Nie dla mnie.

Krem ma bardzo silny, perfumowany zapach co mi akurat strasznie przeszkadzało.
Nie mam jeszcze zmarszczek więc o działaniu przeciwzmarszczkowym się nie wypowiem, ale krem dobrze nawilżał, wygładzał skórę. Krem był treściwy pomimo dość lekkiej konsystencji jak na krem na noc.
Pewnie za jakiś czas kupię ponownie bo mam wrażenie, że na zmarszczki faktycznie może zadziałać.

Używa produktu od: próbka

Supernawilżenie - Otulająca Konsystencja - Mocno perfumowany

Użyłam próbki kremu, która mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła, bo wcześniejsze używane przeze mnie kremy marki były raczej lekkie w konsystencji i działaniu.

Krem świetnie nawilża, zmiękcza i wygładza skórę. Jest mocno perfumowany, pachnie jak ciepłe kobiece perfumy. Niektórym to może nie odpowiadać, np. mi, ale skusiłabym się na kupno ze względu na działanie.

Świetny krem.

Krem stosowałam w zestawie na dzień na noc i pod oczy.
Przy regularnym stosowaniu widoczna poprawa stanu skóry.
Krem świetnie się rozprowadza i praktycznie od razu wchłania, nawet nie pozostawia połysku na twarzy, cera z każdym dniem staje się
bardziej odżywiona, rozświetlona, gładsza i mocniej napięta.

Mój najlepszy krem

Kolejny krem Loreal Revitalift Laser x 3 night stosowałam regularnie przed snem. Ma on nieco inną konsystencję jak krem na dzień. Jest bardziej jakby wodnisty ale nie rozlewa się tylko jest jednolity jakby połączony niewidzialnym klejem. Zapach nieco dziwny jak dla mnie, ale nie przeszkadza mi on i nie drażni mojego nosa. Po nałożeniu błyskawicznie się wchłania powodując, że moja skóra jest jedwabiście gładka w dotyku, miękka i sprężysta. Krem na noc Loreal świetnie dopełnia się z kremem na dzień. Oba kremy zamknięte są w czerwonych, szklanych słoiczkach zamykanych plastikowym wieczkiem.

L'Oreal Paris, Revitalift Laser X3, Anti - Age Night Cream - Mask (Krem-maska anti-age na noc)

L'Oreal Paris, Revitalift Laser X3( krem maska na noc),.Stosuję go od dłuższego czasu tak samo jak krem tej serii na dzień.szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, dobrze się rozprowadza i ładnie pachnie.Zgadzam się,że wypełnia zmarszczki ,wygładza i odbudowuje . Jestem zadowolona z niego.Delikatny nie tłusty,buzia jest delikatna,dobry pod makijaż,nawilża,cera nie jest zmęczona.Opakowanie przyciąga wzrok słoiczek 50 ml w bordowym kolorze.Polecam.

jeden z lepszych

Przyznam, że pierwsze wrażenie po zastosowaniu kremu było nieciekawe, gdyż zapach jest silnie alkoholowy. Mam suchą skórę, więc ten zapach raczej nie nastrajał mnie pozytywnie, ale... okazało się, że krem fajnie się nakłada, bo ma super konsystencję.
W moim wieku byle krem nie jest dobry i każdy nowy produkt badam przez dłuższy czas, by móc stwierdzić, czy działa.
No cóż, działa! Dawno nie miałam tak fajnej skóry, mimo, że krem ma dużą zawartość alkoholu. Moje zmarszczki wyraźnie się wypłyciły, a skóra stała się bardziej nawilżona i sprężysta.

znakomity

Z racji że wygrałam zestaw muszę powiedzieć że całość jest genialna .Skóra zrobiła się aksamitna w dotyku,zmarszczki faktycznie zrobiły się mniejsze a mam wrażenie jak by zrobiło się ich mniej w szczególności okolice oczu .Zapach jest piękny luksusowy .Opakowania robią wrażenie są naprawdę piękne .

Zachwycona

Po raz pierwszy mogę stwierdzić, że krem naprawdę działa, tak jak jest to obiecywane. Dobrze nawilża, wygładza drobne zmarszczki, odżywia, skóra rano po wieczornej aplikacji jest promienna i sprężysta.

L'Oreal Paris, Revitalift Laser X3

Konsystencja kremu jest lekka , pół-żelowa , ładnie się rozprowadza po skórze i natychmiast wtapia się w nią zatrzymując wilgoć , krem nie jest tłusty . Kolor kremu jasno-kremowy , nie ma efektu świecenia praktycznie od razu można nakładać makijaż . Zapach kremu jest bardzo przyjemny , świeży , długotrwały , dla mnie ważne , że nie jest drażniący i nie uczula . Po naniesieniu kremu na twarz , moja skóra stała się świeża , bardziej nawilżona i bardzo przyjemna w dotyku . Niektórzy mówią , że po kilku dniach jest już widoczna duża poprawa skóry , ja u siebie pierwsze efekty zauważyłam po ok 6-8 dniach , moja skóra stała się bardziej sprężysta , nawilżona i pełna blasku , co do zmarszczek wydaje mi się , że jeszcze jest zbyt krótki okres używania tego kremu aby dostrzec większe zmiany na mojej skórze , chociaż nie wiem czy to złudzenie , czy faktycznie - w kąciku oczu moja skóra jest bardziej wygładzona , a zmarszczki jak by są minimalnie mniej widoczne . Krem jest dość wydajny i wart tej ceny chociażby ze względu a samo nawilżenie skóry , zdecydowanie to kosmetyk dla mnie. Jest to krem na wysokim poziomie ,bardzo dobrej jakości .

Meh

No niestety zawiodłam się, po pierwsze mnie uczulił! Po drugie nie zauważyłam żadnego efektu. Ten krem nic mi nie dał, oprócz czerwonych krostek na całej twarzy i lekkiego nawilżenia skóry. Opakowanie jest ładne, konstystencja też okej. Zapach trochę sztuczny, mnie się średnio podoba.