Artist, Kolorowe tusze do rzęs

Artist, Kolorowe tusze do rzęs

Tusze są w przeróżnych kolorach począwszy od białego, poprzez żółty, niebieski, fiolet, czerwony, zielony i wiele wiele innych. Tusz jest b. gęsty i trzeba się troszkę natrudzić zeby pomalować nim rzęski ale dzięki temu nie odbija się na powiekach. Tusz w ogóle nie skleja rzęs, troszke je wydłuża i oczywiście nadaje intensywnej barwy.
Można go użyć nod razu na rzęsy lub już na pomalowane czarnym tuszem. Końcowy efekt jest bardzo ciekawy

Cena: 20 zł

A mi się bardzo podoba

A mi się bardzo podoba, może dlatego, że dałam za ten mini tusz w kolorze ropical (jasny zielony) 5 zł. Fajnie zaszaleć z makijażem i nie martwić się o czarne smugi pod oczami, ponieważ nawet jeśli ten tusz się rozmaże i tak tego nie widać. Szczoteczka fajna, jak mi się skończy, będę jej używać do rozczesywania rzęs.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

jakościowo - średni

Miałam go tak dawno, że nie pamiętam ile kosztował - chyba 18zł, ale miał za to małą pojemność. Po długim oglądaniu imponującej palety kolorów wybrałam szary, zajęło mi to trochę czasu, bo szarości było kilkanaście i trudno było się zdecydować czy ma być o ton jaśniejsza, czy ciemniejsza. Tak więc wybór kolorów wspominam z nostalgią :) gorzej z jakością - sam tusz był bardzo suchy, trochę się osypywał, tworzył na rzęsach sztywną warstewkę. Nie używałam go więc zbyt często, a po jakimś czasie zaczął wysychać, więc go wyrzuciłam.<BR>Uważam go za dobry wybór w celu wypróbowania koloru, lub zabawy makijażem, ponieważ jest go mało i nawet jak wyschnie, nie szkoda go wyrzucić. Na jakąś oszałamiającą jakość albo spektakularne podkreślenie rzęs nie ma co jednak liczyć.

Okropny

Skusiłam się ostatnio na niebieski tusz tej firmy. Ja nie wiem jak wy dziewczyny dajecie sobie radę pomalować tym wyschniętym czymś rzęsy?!! Mi się to nie udało, a przynajmnniej po 8 minutach malowania(prób)nie wytrzymałam już i kosmetyk pomaszerował do kosza. Szkoda nawet tych 20 złotych !!! Odradzam stanowczo!

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

rozczarowanie

Uwielbiam kolorowe tusze. Kupiłam szary i cieszyłam się jak dziecko, dopóki go w domu nie wypróbowałam. <BR>1. śmierdzi zatęchłą piwnicą (nie wiem czy to tak z urzędu czy kupiłam stary).<BR>2. Baaardzo trudno nałożyć go na rzęsy - malowanie jednego oka trwa z 10 minut a kolor wcale nie pokrywa całych rzęs.<BR>3. Nie zauważyłam efektu pogrubiającego ani wydłużającego, zauważyłam za to efekt Bardzo Posklejanych Rzęs, a na tym to mi akurat nie zależało.<BR>Poza kolorem, jedyny plus to to, że na moich rzęsach jest trwały - nie rozmazuje się i nie kruszy. Niemniej wobec powyższych wad, mimo ogromu kolorów, chyba się na następny nie skuszę.

ciekawy

Największym atutem jest paleta kolorów. Żadna inna firma pod tym względem nie może z Sephorą konkurować.<BR>Aktualnie również mam czerwony tusz i używam go na końcówki rzęs.<BR>Gdyby nie fakt, że jest suchy, co powoduje że trudno jest go nałożyć i szybko się kończy, dałabym 5 gwiazdek.<BR>

Można poeksperymentować

Ogólnie fajne tusze, ja mam ciemną czerwień. Używam samego lub na końcówki pomalowane wcześniej czarnym tuszen. Oko wygląda b. ciekawie i tak inaczej niż zwykle. Tusz długo sie trzyma w niezmienionym stanie - nie osypuje się (wybróbowałam do pracy na 8 g). Tak jak napisalam w opisie nie skleja rzęs, lekko je wydłuża. <BR>Nie jest wodoodporny jak napisano na opakowaniu, rozmazuje się b. szybko po zetknięciu z wodą.