44 Iron Guard (Spray do prostowania włosów za pomocą prostownicy)

44 Iron Guard (Spray do prostowania włosów za pomocą prostownicy)

Produkt w atomizerze, który dzięki ceramice CHI 44 i naturalnemu jedwabiowi jest wewnętrzną i zewnętrzną ochroną dla włosa przed wysoką temperaturą, utrwala działanie produktów stylizacyjnych, ułatwia używanie szczotek i odżywia włosy.
Kosmetyk pozostawia włosy jedwabiste, błyszczące i z przedłużonym działaniem stylizacji.

Dobry produkt

Produkt spełniający swoje główne zadanie.
Plusy:
-chroni włosy przed niszczeniem
-lekko nawet utrwala
-jest bardzo wydajny
Minusy
-dostępność
-cena

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Działa!

To już moja kolejna butelka tego spray\'u i jestem z niego naprawdę zadowolona.
Wcześniej używałam spray\'u ochronnego Toni&Guy ale niestety wycofali go ze sprzedaży w rossmannie :(
Mimo wszystko znalazłam godnego następce z Firmy CHI i to w jeszcze lepszej cenie (za 250ml płacę 41zł w hurtowni fryzjerskiej).

Dlaczego go tak bardzo polubiłam?
Po pierwsze widzę, że włosy ładnie błyszczą, delikatnie pachną i nie chłoną tak bardzo wilgoci w deszczowy dzień.
Najbardziej lubię w nim to, że potrafi choć trochę ujażmić niesforne puszenie się moich włosów. Co ważne, w ogóle nie obciąża włosów, wygładza, ale nie przetłuszcza!
Spray używam zawsze na wysuszone włosy, spryskuje je a potem przeczesuje (UWAGA ten płyn lubi kleić włosy!!!). Tak przygotowane włosy są gotowe na prostownice, która ładnie po nich sunie.
Efekt prostych włosów utrzymuje się znacznie dłużej po tym sprayu niż po wielu innych, których w życiu używałam. Włosy wyglądają jak po wizycie u fryzjera, są błyszczące, lejące, po prostu idealnie wyprostowane.
Oczywiście nie oczekiwałabym od tego sprayu, że naprawi zniszczenia na włosach,któe są po prostu nie do końca wypielęgnowane, pamiętajmy, że to tylko spray ochronny przed wysoką temperaturą. Osobną sprawą jest robienie masek, regularne przycinanie, codzienne stosowanie serum!

Trudno jest sprawdzić czy faktycznie chroni on włosy przed wysoką temeraturą, ale patrząc na kondycję moich włosów po prostowaniu, to mogę stwierdzić, że tak.
Zaznaczę, że mam włosy rozjaśnione, codziennie je myje a więc też codziennie prostuje.

Spray ma wygodny aplikator, który rozpyla na włosach jakby mgiełkę- oczywiście aby zapewnić dobrą ochronę trzeba na włosy trochę zastosować tych psiknięć.

Opakowanie jest przyjemne dla oka, pompka się nie zacina, nie wycieka z niej płyn. Niestety butelka jest ciężka i odrobine niewygodna do trzymania ale może dlatego, że ja jestem dość filigranowych wymiarów :)

Podsumowując, polecam bo produkt jest wydajny, doskonale działa na włosy suche, niesforne, ochrania je zarówno przed wysoką temperaturą prostownicy jak i przed wilgocią w powietrzu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nie wiem... ;/

plusy:

- wygładza włosy
- zapach (zależy kto jaki lubi)

minusy:

- cena
- czy ja wiem czy tak naprawdę chroni? (prostuję codziennie)
- wredna pompka
- szybko się kończy
- nie przedłuża efektu stylizacji nic a nic...

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

nie polecam

kupilam go poniewaz naczytalam sie dobrych opinii na jego temat. dla mnie ten produkt nie chroni wlosow i sprawia ze sa sztywne, ciezko je rozczesac np po nocy oraz sa pogniecione, nie o taki ofekt mi chodzi. moje wlosy lepiej wygladaja bez uzycia tego specyfiku. po jgo nalozeniu wydaje mi sie jakbym miala na glowie lakier do wlosow. cos strasznego.

Używam tego produktu od: 6 mies

hmmm

Ma chronić. Czy chroni? Eeee...nie koniecznie...

Producent zaleca na suche włosy...po spryskaniu to jak lakierem. Jak już się rozczesze to jakoś da się wyprostować.
To co mi się podobało, to że po żadnym produkcie tego typu nie miałam prostych włosów tak długo. Zapach też przypadł mi do gustu.

Ale jak dla mnie to najważniejsza jest ochrona, której tu nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: wydajny, używałam jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań: Całe 1

Cudowny ! Najlepszy !

Wart każdych pieniędzy :)
No ale od tego się zaczyna - ze względu na cenę nie kupiłabym od tak bo zawsze istnieje ryzyko niewypału.
Wcześniej naczytałam się o nim, naoglądałam na YT i postanowiłam nabyć owe cudo... I to był strzał w 10!
Włosy są po nim proste jak drut, nie kręcą się przy wzroście wilgotności, mam uczucie, że faktycznie są chronione. Po tym sprayu mam sypkie i miękkie włosy, które wyglądają na odżywione.
Prostowanie jest przyjemnością bo spray daje dobry poślizg dla prostownicy. Również sprawdza się w przypadku lokówek i falownic:)
Niestety na drugi dzień włosy nie są już tak miękkie ale sądzę, że nie jest to wina sprayu tylko moich permanentnie przesuszonych końcówek, które ratuję treściwymi odżywkami.
Dodatkowo na plus wpływa wydajność - stosuję go już jakieś parę miesięcy i jest go ok połowa:)

Gorąco polecam. Dla mnie to KWC

Zacznę od tego, że początkowo w ogóle nie wiedziałam jak uzywać tego płynu (producent nie podaje na opakowaniu czy na suche czy na mokre włosy) w związku z czym stosowałam je na mokre włosy przed suszenie i prostowaniem. Oj, jaki to był błąd! Protsuje włosy po każdym umyciu, czyli co 2-3 dni. Więc po miesiącu moje włosy były strasznie popalone . Niestety musiałam je ściąć. Dopiero fryzjerka powiedziała mi, że wszystk,ie płyny stosuje się na suche włosy. I od tej pory tak robię :) Psikam na każdepasmo włosów. Efekt jak dla mnie rewelacyjny :0 Włosy są takie jak po wyjściu od fryzjera, błyszczące, lejące i w ogóle wygłądają na zdrowsze niż przed prostowaniem. Na pewno jeszcze kupię kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe pierwsze

średnio na jeża

Stosuję ten produkt od prawie roku i teraz moja ocena powinna być bardziej obiektywna. Spray okazał się w moim przypadku za mało skuteczny mimo ,że moje uzależnienie od prostownicy dawno mineło. Ale do rzeczy - mimo obietnic producenta o nawilzeniu i błyszczących, jedwabistych włosach - w moim przypadku takich efektów nie było. Lepiej się sprawdził biosilk farouk i temu pozostane wierna. Spray pachnie bardzo chemicznie, nie ułatwia rozczesania włosów po myciu i nawet dodatkowo je skleja. Nie regeneruje i nie poprawia kondycji zniszczonych włosów. Zbędny i drogi gadżet.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 duże

Wart swojej ceny

Jest to jeden z moich ulubionych produktów do prostowania włosów ( lepszy jak dla mnie jest tylko z Welli)

ZALETY:
- dobrze chroni końcówki włosów,
- włosy nie nagrzewają się podczas suszenia suszarka,
- bardzo wydajny,
- nie obciąża włosów,
- ma miły delikatny zapach,
- nie skleja włosów,
- długo utrzymują się proste,
- włosy są miękkie i lśniące,
- rozpyla delikatną mgiełkę.

WADY:
- wysoka cena.

mój skarb

nigdy zaden kosmetyk do prostowania nie dal mi takiego efektu. zadne mleczka, spreje i inne mazidla. NIGDY.

pryskam kazde pasmo przed wyciaganiem na szczotke i prostownica potrzebna jest tylko do drobnych poprawek.
Włosy są proste. Przez nawet 4 dni. A przez 1-2 dni naprawde lsniace i sypkie.
to cud.

wspaniały

Poprostu cudo :) włosy dzięki niemu są bardziej wygładzone,miękkie i dłużej są proste :) uwielbiam zapach tego sprayu, który utrzymuje się na moich włosach dość długo. Dzięki niemu włosy o wiele mniej niszczą się podczas prostowania, jednak tak jak prostownicy używam go sporadycznie ponieważ w składzie na alkohol, który wysusza włosy.

baaaardzo dobry

Ten produkt spełnił moje oczekiwania:D Dzięki niemu szybciej prostuje włosy, które są wygładzone i sypkie. Zdecydowanie zabezpieczył je przed negatywnymi skutkami prostowania. Ma trochę lepką konsystencję, ale po spryskaniu wystarczy po prostu rozczesać włosy i odczekać chwilkę aż wyschną i można zabierać się do roboty. Produkt jest bardzo wydajny i zużywam go dosłownie do ostatniej kropli, cena też jest ok. Jedyny minus jest taki, że stylizacja nie wytrzymuje cały dzień, więc trzeba go wspomagać lakierami itp.
Oprócz Chi 44 Iron Guard używam szmaponu chi infra i keratin mist co zdecydowanie poprawiło kondycję moich włosów bo były w opłakanym stanie po rozjaśnianiu. Dla osób, które maja naturalne włosy sam ten preparat w zupełności powinien wystarczyć :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 3 duże