Avon Color, Shimmer Swirls Face Illuminator (Połyskująca baza i podkład rozświetlający 2w1)

Zgłaszająca osoba: Pomadka.

To uniwersalny kosmetyk do makijażu twarzy, łatwy w użyciu i pasujący do każdego typu cery. Dzięki wyjątkowej dwufazowej formule łączy w sobie unikalne właściwości połyskującej bazy i podkładu rozświetlającego jednocześnie. Ten niemal magiczny miks zapewni szybki efekt świetlistej, idealnej cery.

- baza i podkład w jednym

- wspaniale rozświetla cere

- wyrównuje koloryt skory

- odcień uniwersalny

Cena: 44,90zł/ 35 ml

gorzej być nie może

Tragedia po całości.
Daje tylko jedną gwiazdkę za bardzo poręczne, lekkie opakowanie z pompką, która daje możliwość higienicznej aplikacji.
Jeśli chodzi o produkt w środku... Nie wiem od czego zacząc.. ile ten produkt ma minusów!
Po pierwsze baza połyskuje nienaturalnie - jest napakowana drobinami - twarz się świeci jak choinka.
Podkład zostawia smugi, w ogóle nie kryje, nawet w najmniejszym stopniu. Początkowo kiedy pracujemy na tym produkcie konsystencja jest miła, ale po chwili kiedy rozsmarowujemy dokładniej po twarzy, staje się ona klejąca i nieestetyczna. Coś okropnego!
Do dzisiaj nie mogę odżałować, że wydałam na niego niemal 50 złotych!
Nie zużyłam nawet 1/3...

Używam tego produktu od: 2010 roku

nie to

Baza i podkład hm..?
Podkład na pewno nie... moja twarz po nałożeniu tego produktu wyglądała beznadziejnie.
Może jako baza sie sprawdzi, ale jako podklad zdecydowanie nie.
Nie kamufluje niedoskonałosci, swieci sie strasznie przez drobinki "brokatu". U mnie w domu leży już jakies 3lata i teraz wroce do niego tylko do zastosowania go jako bazy:)

Używam tego produktu od: 3lat

Jako podkład nie, jako baza tak

Właśnie kończę opakowanie, które kupiłam chyba już 2 lata temu (albo nawet 3).
Kupiłam go z ciekawości bardziej jako rozświetlacz niż jako podkład, bo mam trądzikową cerę, więc potrzebuję mocno kryjących fluidów.
Tak jak kupiłam tak też używam pod podkład do rozświetlenia pod oczami i policzków, w tej kwestii jest bardzo dobry.
Nie ma dużych brokatowych drobinek, tylko delikatnie rozświetla nadając skórze ciepły i lśniący odcień - bardzo ładny. Lekko również tuszuje niedoskonałości, ale takie na prawdę drobne - rozświetla je i po prostu nie widac.
Jako podkład dobry chyba tylko dla osób, które mają idealną cerę, bez potrzeby mocnego tuszowania niedoskonałości.

Ja nie miałam nigdy problemów z jego rozporwadzeniem tak jak poprzedniczki, ale zawsze używam tylko troszkę do rozświetlenia, nigdy nie próbowałąm wysmarowac całej twarzy jak podkładem, więc ciężko mi powiedzieć.

PODSUMOWUJĄĆ godny polecenia jako rozświetlacz i baza pod podkład.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Nie za dobry

Na opakowaniu pisało że dopasowuje się do każdego koloru skóry jednak to nie prawda. Pasuje do twarzy z jasna karnacją i co najgorsze wcale nie kryje nawet małych niedoskonałości

PLUSY:
* fajnie świeci się brokat

MINUSY:
* cena
* słabo kryje
* po nałożeniu świeci się twarz

Używam tego produktu od: od czasu do czasu

Wielkie nie.

NIE, NIE, NIE dla tego produktu!

Plusy:
+ Świetne opakowanie z pompką i do tego widać ile jeszcze zostało kosmetyku.
Za to dostaje jedną gwiazdkę.

Minusy:
- u mnie nie sprawdził się ani jako baza pod podkład, ani jako podkład.
- nie kryje, nie wyrównuje kolorytu skóry
-posiada wielkie drobiny brokatu
-cena za taki bubel

Średnio nawet nadaje się jako rozświetlacz w kremie na kości policzkowe-ponieważ podkład na nim się waży , czy jako baza pod cienie, bo na nim się nie trzymają.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

niestety się zawiodłam...

Myślałam,że skoro ma mi pomóc,to na pewno nie zaszkodzi.
I tutaj się myliłam-baza,o ile można ja tak nazwać,wogóle nie zdawała egzaminu.
Mając ją na twarzy,ciągle miałam to nieprzyjemne uczucie "ściągnięcia"..Wrażenie,jakbym miała na twarzy zastygający beton...
Niestety,podrażniła mi skórę i przez to straciła najwięcej gwiazdek...Plusa daję tylko i wyłącznie za higieniczność w użyciu i ładną prezentację kosmetyku w opakowaniu...
A miało być tak pięknie...

Używam tego produktu od: już nie używam,bo wyrzuciłam po kilku dniach
Ilość zużytych opakowań: jedno i to tylko przez kilka dni

Tragedia

Masakra. Dosłownie, piłą mechaniczną...po twarzy!!! Po nałożeniu (nie do końca, bo udało się posmarować tlyko policzko, bo kosmetyk jest tępy i zastyga jak beton) zrolował się w ciągu minuty. Po wielu róźnorakich próbach nakładania odstawiłam na półkę. Po prostu bubel.

Ilość zużytych opakowań: 1 stoi całe...

kiepski

podkład nie nadaje sie do skóry mieszanej ani tłustej,co do krycia to zupełnie nie kruje ,ma dziwny zapach ,można go jedynie użyc jako rozœwietlacz na policzki,ce na jest zdecydowanie za wysoka ,kupiłam go w promocji za ok 35 zł ale i tak nie jest tyle wart,nie dałabym 10 zł nawet gdybym wiedziała jaki jest

Ilość zużytych opakowań: 1 ,została połowa

nie wart kupna

Kupiłam go juz jakis czas temu,ale nie wywarł na mnie wrazenia.Uzywałam go pod podklad zeby delikatnie rozswietlic cere bo inaczej to sie jak dla mnie nie nadaje.Twarz sie okropnie blyszczy pozatym trzeba go szybko rozcierac gdyz w innym przypadku pozostawia plamy i trudno je pozniej rozsmarowac jak kosmetyk juz "zaschnie".Ogólnie kosmetyk do niezbednych nie nalezy.

okropność

Tragedia!!! nie wiem kto podjął decyzje o wypuszczeniu tego czegoś na rynek, ale to totalna pomyłka.

Minusy:
- głównu zarzut to rolowanie się produktu
- po naniesieniu staje sie tępy i trudny do wtarcia
- uwypukla zmarszczki i wszelkie bruzdy na twarzy
- jest mega widoczny w niekorzystnym tego slowa znaczeniu

nie,nie nie

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Kolejna porażka

Kolejny produkt do twarzy z Avonu i kolejny raz zawiodłam się.
Ani to baza, ani podkład rozświetlający. Raczej brokatowa glajda, zapychająca twarz, pory i UCZULAJĄCA.
Użyłam kilka razy (dochodziłam po tym przez kilka dni z syfkami po tej mazi i po uczuleniach wywolanych przez nia ) i po prostu wyrzuciłam.

Używam tego produktu od: neidawna
Ilość zużytych opakowań: z 5 aplikacji może było

moje kwc

Kocham ten kosmetyk. Pomógł mi przetrwać mrożną zimę i zatuszować pękające ciągle naczynka i chroniczne niewyspanie.Znajduje też pewne wady, troche odczepia się od twarzy i brudzi wszystko wokół ( resztki kosmetyku czesto u mnie zostawaly na telefonie komorkowym )Trzeba umiejetnie dozowac ilosc zeby nie wygladac jak w bialawej metalicznie- kosmiecznej poswiacie.
Napewno kupię następne opakowanie zimą pewnie około sylwestra

Używam tego produktu od:7 miesiecy( w tyle z przerwani zuzylam opakowanie