C-Genius - krem nawilżający z witaminą C

C-Genius - krem nawilżający z witaminą C

Krem do każdego rodzaju cery. Zawiera magnez i witaminę C. Rozjasnia skórę, lekko ją pilinguje, długotrwale nawilża.

Cena: ok. 300 PLN/ 50 ml

Przyjemny, ale w nie takiej cenie

Krem dość przyjemny, jednakże nie za takie pieniądze.
Ma miłą, jogurtowo-kremową konsystencję, dobrze się wchłania, ale pozostawiając na skórze lekki filtr.

Moim zdaniem nadaje się do cer suchych.

Mimo, że zawiera witaminę C, nie ma tendencji - jak wiele kosmetyków tego rodzaju - do natychmiastowego wchłaniania się.
Ne zauważyłam żadnych spektakularnych efektów, chociaż cera wydawała się odprężona.
Myślę, że gdyby cena była o połowę niższa, mogłabym go kupić ponownie.

poprawny

C genius zastapił chyba mój ulubiony Premium C - i wcale ta zmiana mi sie nie podoba :( Dla mnie stosowanie premium C to była zmysłowa przyjemnośc, a ten...jest poprawny. Jak wspomniała poprzedniczka - to za mało, jak na taka firme i cene.
Nie jest cięzki, ale tez i nie lekki, dla mnie to nie jest kosmetyk na upały czy dla cery mieszanej. Zapach bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny. Dobrze się rozprowadza, dośc szybko wchłania. Nieźle nawilża, nabłyszcza w miare, za to twarz sie mało przyjemnie klei. Delikatnie rozswietla.
Kupiłam okazyjnie, zatem zuzyje, ale jest kilka kremów z witamina C, które mi bardziej odpowiadaja, pomijając Premium - clareny, leima czy murada.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:próbki, w trakcie 50 ml

dobry krem

ale nie jestem pewna, czy wart swej ceny. dobrze sie wchlania, jest delikatny, nie pozostawia tlustego filmu. ma lekka konsystencje, taki pol-zel. delikatnie pachnie.
jednak spektakularnych efektow brak. jest to kosmetyk bardzo poprawny.
podsumowujac, krem z klasa, tylko czy musi kosztowac az 300 zl, oto jest pytanie.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań:

Manicure - mat i błysk

nie dla mnie

tak jak lubie helene ,to ten krem i serum w ogole mi nie podpadł do gustu..po pierwsze,dostałam po nim i po serum z tej seri uczulenia,miałam malutkie czerwone pecherzyki na twarzy..mysle ze to wit.c..moja cera jej nie toleruje,wiec osoby z sklonnoscia do alergii moga miec mały problem,choc moze tylko ja nie toleruje tego kremu..warto probowac.. inne kremy bardzo mi odpowiadaja,juz najbardziej Hydra genius!!-rewelacja:)..ten odpada..choc konsystencja,zapach,-fajne

Używam tego produktu od:probki 15 ml
Ilość zużytych opakowań:pare