Subrina Recept Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych - mięta

Subrina Recept Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych - mięta

Zawiera aktywną substancję pirytion cynku, dzięki której skutecznie likwiduje łupież i zapobiega jego odnawianiu się. Olejek z krzewu herbacianego o działaniu antyseptycznym łagodzi podrażnienia skóry głowy. Dodatek mentolu działa odświeżająco na skórę głowy i ochrania włosy sprawiając, że stają się zdrowe i lśniące.

Zwykły.

Od dawna walczę z łupieżem, przetestowałam już kilka różnych szamponów i skutek zawsze ten sam-bez fajerwerków. ;)
Subrine kupiłam w jakimś markecie, a że nie znam za bardzo produktów tej firmy postanowiłam zaryzykować, w końcu eksperymentuję z szamponami przeciwłupieżowymi od jakiegoś czasu.

Przeciętny szampon do włosów, który myje, odwświeża je, pieni się. Jest w miarę wydajny, przystępna cena-zapłaciłam 6,oo zł. Włosy się po nim dobrze rozszczesują, raczej ich nie plącze. Nie wyczuwam żadnego zbawiennego działania mentolu, który rzekomo ma chłodzić skórę głowy... ;) Niestety z moim łupieżem też sobie nie poraził na tyle skutecznie, aby mogła mu przyznać 5 gwiazdek. Owszem trochę zminimalizował problem, ale to wciąż za mało...

Natomiast używał tego szamponu również mój brat [namówiłam go i monitorowałam działanie szamponu ;) dlatego wspominam o tym w recenzji] i na jego problemy podziałał dość dobrze. W zasadzie po 1 umyciu łupież miał z głowy, kolejne aplikacje spowodowały zniknięcie problemu... Bardzo go sobie chwailił. :ehem: Widać nasze głowy potrzebują różnych substancji do mycia i zwalczania problemów skórnych. ;)

Ocene zostawiam w swoim imieniu i myślę, że 3 gwiazdki to maksymalna ilość.

Używam tego produktu od: 2-3miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno całe.