Krem do masażu ciała wyszczuplający antycellulit

Krem do masażu ciała wyszczuplający antycellulit

Zawiera L`karnitynę, imbir i guaranę. Dzięki doskonałym własciwościom poślizgowym krem ułatwia wykonanie masażu. Działa intensywnie wygładzająco, detoksykująco, efektywnie zwalcza nawet zaawansowany cellulit. Usprawnia mikrokrążenie i przepływ limfy, co sprzyja usuwaniu toksyn, wody i tłuszczów z tkanki podskórnej. Wspomaga walkę ze zbędnymi kilogramami, wzmacnia strukturę skóry, pozostawia ją gładką, napiętą, bez zgrubień i nierówności.

Cena: 12zł/ 300ml

Lubię

Kosmetyk nadaje się jako produkt do masażu i codziennej pielęgnacji skóry, ale nie ma wyraźnego, choćby krótkotrwałego, efektu antycellulit.

Plusy:
+ duże opakowanie,
+ niska cena,
+ przyjemna konsystencja, dobra dla środka do masażu,
+ spora wydajność,
+ dobrze nawilża,
+ odzywia skórę,
+ pięknie pachnie,
+ nie pozostawia nic na skórze.

Minusy:
- nie likwiduje skórki pomarańczowej,
- kiepsko się wchłania.

Tak, ale tylko wtedy, kiedy się zmiesza z olejkiem arganowym

Mam mieszane uczucia. Używałam tego kremu jakiś rok i efektów brak...

Za to:
- jest bardzo tłusty, źle się wchłania
- ręce się po nim lepią
- efektów nie ma żadnych (jeśli chodzi o cellulit i rozstępy, mimo że mam niewielkie)

+ bardzo ładny zapach
+ dobrze się rozprowadza
+ jest wydajny

Po paru miesiącach wpadłam na pomysł, żeby go mieszać z olejkiem arganowym. I dziwnym trafem z olejkiem lepiej się wchłania! A ponadto:

+ świetnie nawilża
+ wygładza skórę
+ ma świetny poślizg i nadaje się do masażu rehabilitacyjnego
+ nadaje się jako balsam po depilacji

Polecam dodawanie olejków do balsamów, których nie lubicie. W ten sposób projekt denko w moim przypadku ma sens. :-)

Używam tego produktu od: ok. roku

BDB

Koncze pierwsze opakowanie, widoczny efekt juz po 4,5 uzyciu. Nie mialam duzego celulitu, pod posladkami pare nierownosci i nad jednym kolanem jedno wklesniecie :P :D Krem jest super, na prawde likwiduje cellu, roi sie w nim od parabenow ale nie odejmuje gwiazdki bo oceniam dzialanie a jest widoczna poprawa. Dodatkowo plus za wydajnosc i konsystencje.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

całkiem porządna rzecz, ale pozostawia wiele do życzenia.

Chciałam nieco poeksperymentować z kosmetykami antycell i zdecydowałam się na kupno Farmony. Już po otwarciu opakowania wiedziałam, że trochę wyrzuciłam pieniądze w błoto, ale z uwagi na niską cenę - nie żałuję zakupu.

Krem pachnie jak kostka toaletowa bądź tani "tropikalny" odświeżacz powietrza. Jako że jestem fanką zapachów w kosmetyce, od samego początku podchodziłam do niego sceptycznie.

Niemniej trzeba oddać mu to, że nadaje się do masażu. Nie jest to jednak zasługa super właściwości, krem ten nadaje poślizg w równym stopniu co każdy inny kosmetyk w formie mleczka czy balsamu. W najmniejszym nawet stopniu nie przypomina oliwki czy żelu, zatem ów poślizg nie jest wielką zasługą. Każdym balsamem również możemy masować ciało.

Szybko się wchłania. Może zbyt szybko, skoro przeznaczony jest do masażu?

Skóra jest gładka, ujędrniona - i to chyba jedyne plusy, jakie przyznałabym Farmonie.

Jest również stosunkowo wydajny, co przy niskiej cenie może stanowić nie lada gratkę dla jego fanek, ja się do nich nie zaliczam i długo do niego - o ile w ogóle - nie wrócę.

razem z masażem działa cuda

+ połaczony z porządnym (nawet kilkuminutowym) masażem daje bardzo dobre efekty
\\n+nie trzeba specjalnych urządzeń, wystarczy ten krem i masowanie rękawicą.
\\n+ skóra robi się wyraźnie gładsza i jędrniejsza (u mnie już po 2 tygodniach)
\\n+przy cellulicie zmiany widać było już po miesiącu regularnego stosowania i masaży.
\\n+ tani
\\n+ może mało wydajny, ale też nie oszczędzałam go sobie :)
\\n- dziwny zapach
\\n- niepraktyczne opakowanie opakowanie

uwaga, on działa!

Obecnie jestem w trakcie użytkowania drugiego opakowania tegoż balsamu.

Zauważam w nim same plusy:

+naprawdę pomaga usunąć cellulit; może i nie mam zaawansowanej skórki pomarańczowej, jednakże zauważam redukcję, mam nadzieję, że końcu pozbędę się tegoż problemu całkowicie ...
+ cena
+wydajność

Najlepszy jaki miałam!

Żaden kosmetyk nigdy nie usunie cellulitu, ale.. ten naprawdę wygładza skórę. U mnie skóra na udach to problematyczne miejsce, ale ten kosmetyk tak ją nawilżył jak żaden inny wcześniej. Tani, wydajny, dobrze działa. A poza tym - polski producent, a to według mnie jest dodatkowym plusem.
Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od:8 miesięcy temu.

bardzo porządny

Pięć gwiazdek to trochę za dużo, ale niech tam. Każdy kosmetyk antycellulitowy (jak dla mnie - obiecywanie gruszek na wierzbie), który jakoś tam działa, zasługuje na wyróżnienie.
Cellulit miałam kiedyś lata temu, niezbyt zaawansowany. Ale lata joggingu skutecznie go usunęły. Plus masaże. Dziś skórki pomarańczowej brak. Jestem mocno przeczulona na punkcie jędrności skóry, więc każda nawet minimalna niedoskonałość doprowadza mnie do szału. ;)
No właśnie - i to mazidło rewelacyjnie poprawia jędrność skóry, świetnie ją napina. Rzeczywiście nadaje się do intensywnego masażu (być może nawet to sam masaż, niby przy okazji, tak działa), bez niego krem opornie się wchłania. Ja rozcieram trochę w dłoniach, wklepuję w uda i tyłek, potem 10 minut rzetelnej pracy masażerem. Raz dziennie. Przy takiej procedurze Farmona działa jak marzenie. :)
Jeden minus - przy regularnym stosowaniu krem jest mało wydajny, ale zważywszy cenę, minusik jest naprawdę maleńki. ;)

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Chyba naprawdę działa ?

Ten krem kupiłam nie wierząc za bardzo w takie cuda ale...
W zasadzie ma same plusy:
- naprawdę fajna konsystencja, przyjemnie się tego kremu używa
- rzeczywiście nadaje się do masażu ALE NIE ZOSTAWIA ŻADNEJ TŁUSTEJ CZY LEPIĄCEJ WARSTWY
- przyjemny i raczej delikatny ziołowy zapach
- poręczny słoiczek (wolę niż tuby)
- niewysoka cena
- dobra pojemność
- WYDAJNY
- DZIAŁA ? Trudno mi w to uwierzyć ale chyba naprawdę widzę efekty. Używam go z solą do kąpieli z tej serii (+ peeling 2 razy w tyg., dużo wody i czerwonej/zielonej herbaty) i skóra jest naprawdę super delikatna a cellulit jakby pomału znika...
Nie wiem na ile to zasługa kremu a na ile rozsądnej diety no ale jeśli mam polecać jakiś produkt antycellulitowy to POLECAM WŁAŚNIE TEN KREM.

Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

super

Krem jest wspaniały,skóra staje sie mięciutka w dotyku a rozstępy znikają.Byłam pesymistką co do takich cudów,a jednak ten krem naprade działa i widzę sporą różnicę.polecam

Używam tego produktu od:2 miesięcy

całkiem przeciętny

Niestety, ten krem mnie rozczarował (zwłaszcza po Farmonie, którą bardzo cenię, spodziewałam się czegoś lepszego). Jest bardzo przeciętny - po zużyciu opakowania (używany raz dziennie przez półtora miesiąca) mogę powiedzieć, że nie widzę żadnej różnicy "przed " i "po". Owszem, trochę ujędrnia i napina skórę, ale na tym jego działanie się kończy.
W użyciu jest całkiem przyjemny. Konsystencję ma podobną do maseł Ziaji czy Joanny - nie mam problemów ze wsarowaniem. Nieźle nawilża i odżywia. Pachnie delikatnie, trawiasto.
Jako zwykły krem do codziennej pielęgnacji jest w porządku, ale jako kosmetyk antycellulitowy / wyszczuplający się nie sprawdza.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

No nie powalil mnie

Nie jestem osoba, ktora ma czas na godzinne posiedzenia w lazience - nie mam na to nawet cierpliwosci, majac czas.
A ten produkt wymaga, niestety, troche zawracania glowy.
Ma piekny, o odpowiedniej trwalosci, zapach. Ma bardzo fajny poslizg i dosc dobre wlasciwosci nawilzajace - krotkotrwale, tzw. do nastepnego prysznica. Nie za dobrze sie wchlania, jesli uzywany jako krem nawilzajacy, tworzy chwilowe wrazenie kleju na skorze. Wydajny, niedrogi.
Generalnie, na pewno kwestia gustu, czy wart zakupu, i przyzwyczajen. Nie jest zly, po prostu jest nie dla mnie.
Raczej na jesien, zime, latem ten zapach moze byc meczacy.

Używam tego produktu od: 2 miesiace