Venus Vibrance, Golarka dla kobiet

Venus Vibrance, Golarka dla kobiet

Maszynka dla Pań - 3 wibrujące ostrza zapewniające jeszcze bardziej delikatne i dokładniejsze golenie.
Venus Vibrance zawiera w sobie najbardziej rozwiniętą technologię pasków nawilżających. Pierwszy pasek nawilżający znajduje się przed ostrzami goącymi i przygotowuje włosy i skórę do łatwego golenia. Dwa paski nawilżające znajdują się za ostrzami i wprowadzają gładki poślizg i łagodne golenie. Dodatkowo do naturalnego wyciągu z aloesu i botanicznych olejków, główny pasek nawilżający zawiera nowy element, tkz. "TONE" który uwalnia więcej nawilżaczy podczas golenia!

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Co z tego jak to JEDNORAZÓWKA?!!

Mam 2 maszynki Venus Gilette- pierwsza zwykłą,, niebieską" jaka sie pojawiła kupiłam juz pare lat temu, jeszcze beac nastolatka.

Ta jest taka sama, ma tylko nicnierobiące wibracje

Wg mnie ta maszynka to JEDNORAZÓWKA gdyz od paru lat nie wiedze NIGDZIE WKŁADÓW!!

Nie wiem czy sa wycofane czy co, dawniej było ich pełno obok golarek.
Szukałam wszedzie- w hipermarketach, Rossmanie, SP, Naturze- wkłądów NIE MA NIGDZIE!

STąd twierdze ze to jednorazówka bo co mi po stepionym ostrzu, ktorego nie mozna wymienic??

Jak dotad widze wszedzie wkłady do meskiej wersji tej maszynki(tej pomaranczowej , nie amietam jej nazwy ale kupiłam ja mem facetowi)

Co do maszynki;

-ładna, efektownie sie prezentuje w łazience
- głowka dopasowywuje sie do ciała-nie zacinam sie nią, radzi sobie z trudnymi miejscami- np. kostki, kolana

- pojemniczek na 4 wkłady i fajny zawias do zawieszania

- ostrza starczaja na długo- mi srednio 1 wkład na 3msc

MINUSY;

- nie wiem do czego niby te ,,wibracje"- zbedny bajer
- wspomniany ewidentny brak wkładow

Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Maszynka jak maszynka, wibracje nie są aż tak niezbędne...

Maszynkę Venus vibrance zakupiłam w Anglii jeszcze w czasach, gdy w Polsce nikt o niej nie słyszał. Długo miałam problem z dokupieniem do niej ostrzy. Wiele ludzi pytało mnie wtedy po co mi te wibracje podczas golenia? I rzeczywiście, dziś zadaje sobie to pytanie...

Maszynka oczywiście ładna, różowiutka, wygodna rączka, ale ze względu na baterie ciężka. Praktyczne opakowanie na nożyki, szansa na utrzymanie maszynki w jednym miejscu i w czystości-możliwość przyklejenia do płytek w łazience. Ogólnie rzecz biorąc sama w sobie jest OK, w końcu to jakość Gillette.
Nożyki jak to nożyki, tępiły się w tym samym tempie co inne, na szczęście wszystkie Gillette dla kobiet pasują do tej maszynki, więc nie musimy kupować dokładnie Venus Vibrance.
Co do wibracji, to mi to ani nie przeszkadzało, ani nie pomagało przy goleniu. Nie odczuwałam większego komfortu, jakości golenia, czy przyjemności. Po jakimś czasie nie włączałam tej funkcji wcale. Może być ale nie musi. Po prostu to rodzaj zabawki od Gillette, ot, żeby było coś nowego :)

Używam tego produktu od: Już nie używam, używałam długi czas.

Bardzo dobry

Ja przez 5 lat używałam tylko tej golarki i byłam zadowolona. Wibracje noży powodowali u mnie, że nie czułam dyskomfortu jak goliłam krótkie włosy bikini, niestety jak sa krótkie, to golenie jest trochę bolesne, a wibracje powodowali, że ten proces był nieodczuwalny.
Plusem napewno jest to, że łątwo się trzyma w rękach, jest wygodna.
Minusem jest to, że ciężko ostatnio jest znaleźć noży do niej

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Alcatel

Ciekawy pomysł z tą wibracją

Myślę że do ideału trochę brakuje. Z wersji oryginalnej Venus byłam zadowolona, ale jednak ciągnie mnie do testowania nowości. I w końcu zdecydowałam się na zakup tej maszynki, która do tanich nie należy.
Pomysł ciekawy, ale czy te wibracje tak skutecznie peelingują to wątpię. Jak mam czas na dłuższe golenie to je włączam.
Maszynka spisuje się dobrze. Dobrze że wkłady pasują do wszystkich modeli i niekoniecznie musimy ciągle używać tej od Vibrance. Niby ma ona więcej tych pasków nawilżających, ale nie widzę aż takiej różnicy. Dla mnie miła odmiana, bo ciągle używałam zwykłej Venus.

Używam tego produktu od:4 miesiące

godna polecenia

Poniewaz boje sie depilatorow uzywam golarki.mialam kilka ale ta szczegolnie mnie zachwycila,odpowiada mi calkowicie.
Bardzo fajnie goli nawet najmniejsze wloski
jest poreczna
bardzo wytrzymala,mam ja od kilku lat,zmieniam jedynie ostrza ktore starczaja w moim przypadku na dlugo.
Jedynie ta wibracja,jakos szczegolnie mnie nie przekonala,uzylam kilka razy ale zrezygnowalam wiec nie wlaczam:)
Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:zmieniam ostrza

Ta maszynka jest dobra

Ta maszynka wcale nie jest przeciętna.
Łatwo usuwa wszelkie włoski.
Nie odrastają one przez długi czas , jedyny minus to cena.Ta maszynka nie należy do najtańszych.

ok

Maszynka bardzo poręczna, wygodnie trzyma sie ją w dłoni. Bardzo dokładnie goli, skóra jest bardzo gładka.
Myślę, że własnie dzieki wibracjom golenie jest tak dokładne. Maszynka warta kupienia, nawet za taką cenę.
Zobaczymy tylko na jak długo wystrczy:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo dobry produkt

Ladny wyglad, ostrza typowe dla Mach3 bardzo latwo czyscic i co jest najwiekszym atutem- nie zapychaja sie, co przedluza ich trwalosc o bardzo dlugi okres. Niestety same ostrza i golarka kosztuja bardzo duzo (ja nie kupuje w sklepach, bo to grozi bankructwem). WIbrator to faktycznie zbedny bajer- niewiele daje, moze troche mniej podraznia sie dzieki temu skore i trudniej sie zaciac. Mam ja od 2 lat a wibrator na tej samej baterii nadal dziala. Czasem wkruza mnie,ze jak maszynka spadnie lamia sie nozyki sa do wyrzucenia :/. Niestety ja mam taka skore, ze zaciac sie nia jak nabardziej da :/, ale nie powoduje ona dzieki gabeczkom w ostrzach takich podraznien jak sama meska Mach3.

Podsumowujac- dobry, ale drogi produkt. Bardziej podoba mi sie co prawda Wilkinson z 4 ostrzami, ale on szybko sie zapycha. Cos za cos.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

Zbędny wibratorek;-))))

Tytuł recenzji troche dziwny, ale ja naprawde nie wiem, po co ten wibratorek. Działa bez zarzutu, bateria dlugo trzyma. Ale czy jest różnica w goleniu? No nie wiem. I z wibracjami, i bez nich, golarka ta goli nogi calkiem przyzwoicie, czyniąc takie wypadkijak zacięcie się prawie niemozliwymi ;-) co w moim przypadku jest dużym sukcesem:D Ponadto ostrza są bardzo dobrej jakości (chociaż mach3 mojego faceta sa nieco ostrzejsze:P), starczają na długo. Podsumowanie: polecam golarke venus, jednak niekoniecznie z wibracjami;-)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:golarka wciąż ta sama, wklad chyba juz 3...

dobra, ale nie najlepsza

Kupilam ja, lubilam, do czasu... ;)
Jak dla mnie za drogie ostrza.
Niemniej golila w miare idealnie (czasem jedno golenie jednak nie wystarczy), bez problemow skornych typu zaciecie, itp (to dzieki wibracjom). Trwalosc ostrzy tez pozostawia, jak dla mnie, sporo do zyczenia.

Jesli juz moge polecac to wole nowe jednorazowki Wilkinsona, te z ruchomymi ostrzami. Sa zdecydowanie lepsze. Takze, jak dla mnie Gillete idzie na odtsawke.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania ostrzy

Bardzo dobra !!! :)

Bardzo dobra maszynka !!!
Bardzo dobrze trzyma sie w dloni, a ostrza wibruja i zmiekczaja skore. Trudno sie zaciac ta maszynka, choc czasem sie to przytrafia. Ostrze starcza na dlugo, nie wspomne juz o baterii - uzywam od konca kwietnia i wszystko jest w porzadku.
Polecam wraz z waniliowa pianka do golenia ! Polaczenie - doskonale !!! :)
Używam tego produktu od: przeszlo 2 miesiecy

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

bardzo dobra :)

Zawsze goliłam się jednorazowymi maszynkami. Bardzo często się zacinałam. Próbowałam różnych metod usuwania włosków, ale jedynym bezbolesnym i skutecznym jest golarka. Po przeczytaniu opinii maszynki Venus postanowiłam ją kupić, lecz zobaczyłam, że jest nowa wersja z wibracjami. Można nieraz trafić na promocje. Ja akurat kupiłam ją za granicą i miałam dodatkowo krem do golenia, kosmetyczkę i etui, a nie jak w zwykłych tylko podstawkę.
Nie będę pisać, że golenie starcza na długo. W końcu to tylko zwykłe ostrze tyle, że potrójne. Na drugi dzien niestety mam już "jezyka" na nogach. Ale taki urok maszynek. Zacinam się nią czasami, ale to przez to, że bardzo szybko golę się rano. Bateria Duracel działa od zakupu. Maszynki w normalnych sklepach trochę drogie, ale ja zamawiam na allegro. Zresztą i tak są bardzo wytrzymałe!
Podsumowując: właścicielkom jednorazówek gorąco polecam :)

Aha, w formularzu zaznaczyłam, że nie kupię ponownie tej golarki, bo mam nadzieję, że się nigdy nie popsuje! :D

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: jedna