Teint Soft Sensation (Podkład matujący)

Teint Soft Sensation (Podkład matujący)

Jest to podkład nowej generacji, z efektem "skórki brzoskwini". Ma właściwości matujące i wygładzające dzięki delikatnej konsystencji (miedzy fluidem i kremem). Dostępny jest w 6 tonacjach.

Cena: ok. 150 zł / 20 ml

Rozczarowanie

Podkład o dosyc gęstej konsystencji, rozprowadza sie dosyc ciężko. Raczej nadaje sie na wieczór. Matuje całkiem dobrze, ale na niezbyt długo. Ja mam odcień 500, a wiec ciemny. nie zauważyłam, aby wysuszył mi skore. Nie jest jednak rewelacyjny, można kupić o wiele lepsze kosmetyki w tej samej cenie, po zastosowaniu których osiągniemy dużo lepsze rezultaty. Ja na szczęście dostałam ten podkład w prezencie, sama nigdy bym go nie kupila.

Edit 16/11/2007
W momencie zakupu nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ kosmetyk ten należy do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ciągle w trakcie pierwszego

Never more

Co mnie podkusiło, żeby to coś wybrać. Chyba już wiem - pani w Marionnaud. Tak mi go zachwalała, że się skusiłam, po prostu zadziałała magia marki i 150 zł sobie poszło w dal. Miał byc moim pierwszym i najlepszym podkładem, ale niestety nie wyszło.
Miałam odcień Ivory ten najjaśniejszy. Sam podkład jako taki ma bardzo przyjemną, pudrową konsystencję, tylko, że jak nałoży się go na skóre to już tak przyjemnie nie jest bo wszystkie suche i odstające skórki są idealnie podkreślone :fou: . Matuje, ale tylko na 2 góra 3 godziny a potem znika. Podsumowując nigdy więcej go nie kupię i odradzam wszytskim, którzy mieliby taki zamiar.

Omijać z daleka!

To coś chyba nawet koło podkładu nie leżało!Podobny efekt można osiągnąć po użyciu farby emulsyjnej.Podkład jest ciężki,niedyskretny,włazi w pory,wyszusza skóre,trudno sie rozprowadza.Ewentualnie mozna wyjść z domu z nim na twarzy kiedy jest po zmroku albo kiedy bedzie się przebywało w elektrycznym oświetleniu.W świetle naturalnym prezentuje sie beznadziejnie.Jedyną jego zaletą jest to że jest nietrwały i szybko znika!

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Bardzo kiepski

Podkład ma strasznie gęsta konsystencję i trudno się rozprowadza.Poza tym strasznie wysusza,wchodzi w pory i kiepsko matuje,w ekspresowym tempie zciera się z twarzy.

nie polecam

niestety po poprzedniku - fluidzie matującym w buteleczce - to zupełny niewypał . 1. bardzo słabo się rozprowadza - zbyt " twarda " konsystencja2. nie pokrywa niedoskonałości cery3. matuje a wręcz mam wrażenie ,że wysusza skóręnie zużyłam nawet pół opakowania - Avon okazał się o wiele lepszy , szkoda tylko ,ze " wyrzuciłam " tyle pieniędzy

średniak...

Biłam się z myślami co kupić - jego czy Clinique... wybrałam jego i to był strzał ... jak kulą w płot... Nie, nie i jeszcze raz nie. Matuje na chwilę, szybko znika, wysusza skórę na policzkach, sprawia wrażenie ciężkiego, jednym słowem - dno. Nigdy więcej. Dwie gwiazdki za ładne opakowanie, zapach, za dobre rozprowadzanie się na skórze.

nie dla mnie

ten podklad jest beznadziejny!! jak dior to zrobil ze wysusza on tlusta skore a jednoczesnie podkrla rozszerzone pory to nigdy nie dojde do tego. nie nadaje sie ani do cery tlustej ( ja ) ani do suchej ( moja mama , jest nie trwaly, tworzy maske na twarzy i widac go z daleka. poza tym wysusza i podkresla pory. 2 gwiazdki za wydajnosc i estetyczna tubke

wreszcie widać pory!;)

pod tym względem jestem niezastąpiony;) tak zdaje sei szeptac to "cudo" Diora..;) No cóż- raczej nie polecam posiadaczkom cery mieszanej z widocznymi/srednio widocznymi porami i wybitnie tłustą strefą T. Rozprowadza się przyjemnie- to prawda, mimo sporej zawartości pudru. Efekt przez pierwszą godz/2 godz- całkiem przyzwoity.Choc, gdy zobaczyłam jak bardzo podkreślił mi pory - to musiałam się nieżle nagimnatykować, żeby jakoś "toto" do ładu i składu doprowadzić. A za taką cenę - tyle gimnastyki i to z samego rana- to chyba lekka przesada;)Kryje dość dobrze, ale tez nie na długo. Mat- jak wspomniałam- u mnie max 2 godz. Teraz (po ok. 10 godzinach) widzę, że w strefie T pięknie ;) zniknał z twarzy, pozostawiając po sobie i tak "naciągane" średnio- miłe wrażenie; mało tego- zniknął na tyle, ze wyeksponował równie niemiłe drobne, czerwone krostki na czole. Na policzkach pozostał- to fakt, ale nadal uparcie eksponuje pory- tu się skubany trzyma i to całkiem nieżle;) Jedna gwiazdka- za kolor, który się nie zmienia, z upływem czasu (znika , ale to przecież inna historia) ;) druga- za całkiem przyjemną konfrontację ze skórą w trakcie aplikacji. Przesadziłam chyba z tymi zaletami .. ;)Ogólnie- radzę obchodzić z daleka posiadaczkom mieszanej, z porami i tłusciutką T:)

taki sobie...

poleciła mi go pani w mojej ulubionej perumerii.kupiłam i ... rozczarowałam sie! Słabo kryje,matuje na około godzine i podkreśla nierowności skóry ( pory!!! ) Jest za gęsty i ma nie wygodna tubkę - trudno z z niej wycisnąc kosmetyk i szybko się brudzi. może jest dobry dla 14letnich modelek ale na pewno nie dla 20letnich, zabieganych studentek!

Oceniam na 4.00

To podkład na wieczór i do sesji zdjęciowych. Matuje, kryje niedoskonałości. Bardzo ciekawa gama kolorystyczna - mam nr 400 i jestem b. zadowolona.

Oceniam na 1.00

mam cerę mieszaną no i nie bardzo sprawdził się .nr.100 okazał się za jasny ( a myślalam że będzie okey),wchodzi w pory "pięknie je eksponując" . Jeśli chodzi o matowanie to moja cera była matowa około godziny i w strefie T po tym czasie zaczynalam lśnić.Po kilku godzinach nie mogłam zobaczyć u siebie tego podkładu, znikł.Moim zdaniem słaby .

Oceniam na 2.00

Mam cerę mieszaną, więc sądziłam, że może to być produkt dla mnie. Ma dość gęstą konsystencję i już przy wyciskaniu wyczuwa się dużą zawartość pudrów. Matuje wręcz perfekcyjnie, ale wcale to nie oznacza, że dzięki temu twarz wygląda dobrze. Moja była mocno ściągnięta, przez co sprawiała wrażenie troszkę zmęczonej, poza tym podkład jest wyraźnie widoczny na twarzy, czego raczej nie lubię. W sumie jest to produkt podobnie działający jak Claryfying makeup Clinique'a, nawet zapach ma podobny. Jest jednak znacznie droższy. Mnie osobiście nie odpowiada ani jeden, ani drugi,więc na zakup się nie skuszę. Myślę jednak, że panie o cerze zdecydowanie tłustej mogą pokusić się o jego wypróbowanie, być może w ich ocenie Dior wypadnie lepiej.