Vit-C line, Vit-C Cream 24 h - Krem z witaminą C

Vit-C line, Vit-C Cream 24 h - Krem z witaminą C

Lekki krem do twarzy z 2% witaminy C, wyciągami z owoców i roslin. Ujędrnia, nawilża, rewitalizuje skórę, przywraca jej blask. Witamina C i olejek z nasion winogron z witaminą E - chronia skórę przed wolnymi rodnikami. Olejek ze słodkich migdałów odzywia i nadaje miękkośc. W składzie są równiez wyciągi z truskawki i cytryny. Do każdego rodzaju cery, zwłaszcza pozbawionej witalności.

Cena: ok. 80 zł/ 50 ml

trochę za lekki

Krem w opisie z esentii ma zawartośc witaminy C 5 %, ale na stronie dystrybutora jest 2% i tego się trzymam ;)
Opakowanie urody przeciętnej, po kremie - bądz co bądź - dośc drogim - spodziewałam sie atrakcyjniejszego image. Kolory odpowiednie dla wymienionych owoców, witamin i mojej wizji takiego kremu ( skojarzenia z moim ulubionym Forece C Premium Rubinstein). Zaskoczeniem jest zapach - spodziewałam sie cytrusowego, kwaskowego, a jest pudrowy, troche dziwaczny. No, ale znałam gorsze ;)
Krem jest bardzo lekki, wręcz wodnisty ( ale nie żelowy). Dla mojej normalnej cery za lekki, no chyba, że w jakies straszne upały. Wchłania sie szybko, w każdej ilości, błyskawicznie znikając ze skóry. Nie pozostawia filmu, a ja takowy lubię :( W sumie, po godzinie - twarz nie jest może wysuszona, ale też nie czuję, bym cos na nia aplikowała. Może to tylko takie złudzenie, ale ja lubię sprawdzac stan nawilżenia skóry...Wierzę, że witamina C i te inne bajery wlazły juz do środka i żaden film nie musi o tym świadczyć, ale mam ochotę znowu czyms sie pomazać :)
Nie zostawia śliskiej powłoczki, jak Active C i nie przebarwia mnie na żółto, jak on, ale w zachwyt mnie też nie wprawia. Zastanawiam sie nad stosowaniem czegos pod krem - Flavo V ? Juvit? Może wtedy nie będe tak nerwowo dotykać twarzy...?Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 1
Edytuje - niedawno skonczyłam, koncówke juz z bólem. Nie jest to zły krem, ale na pewno nie jest wart takich pieniędzy. Wydajny.