Mexx, Ice Touch Woman EDT

Mexx, Ice Touch Woman EDT

Zgłaszająca osoba: Lobuziaczka

Mexx Ice Touch Woman EDT - woda toaletowa rozpalajaca zmysły dzięki kontrastowemu zestawieniu chłodnych i gorących akordów zapachowych: mrożona herbata i czarny pieprz, słodkie maliny i gorzka pomarańcza, to tylko niektóre z uzytywch w niej składników.
Niezwykle świeży Mexx Ice Touch Woman EDT wprawi Cię w dobry humor już po pierwszej kropli na Twoim ciele. Zapach dodaje energii podczas ciepłych wiosennych i letnich dni. Orzeźwiająca kompozycja rozpoczyna się soczystymi akordami jeżyny i cytryny, połączonymi z pieprzem. W sercu królują kwiaty i świeża mięta, a piżmowo-drzewna baza zaskakuje owocową nutą maliny.

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: akord mrożonej herbaty, różowy pieprz, czarny pieprz i jeżyna.
Nuta serca: cyklamen, pomarańcza, kolendra, mięta i malina.
Nuta bazy: drzewo cedrowe, ambra i piżmo.

50 - 100ml

polecam

Bardzo fajne, delikatne perfumy. Mają orzeźwiający zapach. Lubię mexxy za to, że mają w sobie pikanterię i te także takie są. Bardzo kobiece, idealne na wieczór, jak i na wyjście na kawę. Polecam

jest genialny

Uwielbiam lekkie, świeże zapachy i ten taki jest, długo się utrzymuje, to jeden z moich ulubionych zapachów:) Flakonik jest może zbyt tradycyjny, ale przypomina oszronioną buteleczkę, ja psikam się rano i zapach utrzymuje się do wieczora, idealny na co dzień jak i na wyjście na randkę, nie przeszkadza mi, nie jest duszący

Zbyt pieprzny...

Lubię zapachy Maxxa, ale Ice Touch mnie zawiódł. Myślałam, że to będzie zapach bardziej lodowaty i chłodzący. I jest orzeźwiający, ale ma w sobie nuty pieprzu, które bardzo mnie drażnią i tak przeszkadzają, że nie mogę skupić się na niczym innym tylko na tej nucie, a jak na złość jest strasznie długo wyczuwalna.
Flakon jest bardzo prosty i klasyczny w swojej formie.

Mexx Look up now

dobre na lato

Używałam ich latem w upalne dni. Ice Touch to orzeźwiające, świeże, dość lekkie perfumy. Istnieje także męska wersja i moim zdaniem są bardzo podobne do siebie, męska jest trochę intensywniejsza. Perfumy mają fajny flakon, wygląda jak zmrożona woda. Są niestety bardzo nietrwałe, trzeba dużo użyć, żeby poczuć intensywny zapach. Mi nie przypadły do gustu, mało trwałe i słaby zapach.

dobry na upały dla fanek świeżości i męskich nutek

Świetny design buteleczki, który skusił mnie na tyle, aby kupić zapach w ciemno. Stosowałam go latem w upały i w takim wypadku sprawdza się super.
Jednak nie są to do końca moje nuty zapachowe.
Zapach jest świeży, ale podszyty ostrymi drzewnymi nutami, które są typowe w kompozycjach męskich, dlatego nie do końca komfortowo czułam się w tym zapachu. Zabrakło mi w nim choć odrobiny słodyczy, jakiegoś damskiego wyróżnika. Zapach to trochę taki unisex. Trwałość przyzwoita, ok4h wyczuwalnie.

Ładny, ale czymś zaburzony

Zapach faktycznie bardzo mocno kojarzy się lodowcem, ogólnie nawiązuje do tematyki lodowej, krystalicznej, chłodnej i niedostępnej, przy czym delikatnie został przełamany słodyczą gruszkową. Niestety, to wszystko zostało zaburzone paskudnym eskstraktem istnie ziołowym, bardzo, ale bardzo mi to przeszkadza, nie odczuwam aż takiej przyjemności z wąchania tego zapachu. Podejrzewam, że to cyklamen zmieszany z kolendrą i już czuję się jak w kościele, zbyt blisko kadzidła.
Mocno czuć mrożoną herbatę, jeżynę, różowy pieprz, jest też pomarańcza i malina, a na tym kończą się przyjemnie składniki. Mięta, drzewo cedrowe, czarny pieprz - kompletnie burzą tę kompozycję.
Najgorsze jest to, że niepożądane nuty są wyczuwalne dopiero z tyłu, za tymi przyjemnymi, tym bardziej to denerwuje.
Cena nie jest najgorsza, za to flakon kompletnie mi się nie podoba, jest surowy, wygląda jak męski. Rozumiem, to takie nawiązanie do wilka morskiego i w ogóle... No ok, ale islandzkie lodowce na pewno nie są posypane ziółkami jak zupa. Zakładam się, że pachną bardziej krystalicznie i szlachetnie.
Trwałość bardzo słaba, 1,5 h i nie ma.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Mój ulubiony

Swoją pierwszą buteleczkę kupiłam będąc w Rossmannie. Skusiło mnie to, że były one w promocji (coś ok. 60zł za małą buteleczkę) i kojarzyłam je z reklam w pewnym programie tv. Niestety nie było testerów, więc wzięłam w ciemno :) Ale zapach bardzo przypadł mi do gustu! Jest śliczny i świeży. Trwałość tego produktu jest średnia, ale nie jest najgorzej. Utrzymuje się przez kilka godzin.
Plusy:
-ładny, świeży zapach,
-są w miarę trwałe,
-śliczna buteleczka,
Wady:
-trochę za wysoka cena jak na tak średnio trwałą wodę toaletową,

Używam tego produktu od: ok. 2 lat

Nie warto

Moja poprzednia recenzja zniknela. Chyba dlatego, ze byla bardzo krytyczna.To juz druga moja ktora zostala usunieta. Jesli forum toleruje tylko dobre recenzje , to nie jest dobre zjawisko.No wiec powtorze - nie warto. 1.Moze zapach i ladny, przypomina mi Ming Shu zapomniany zapach YR lecz bardzo slaby ulotny i nietrwaly , moze 1-2 godzin , to nawet nie EDT ani mgielka . Po aplikacji w drogerii po przyjsciu do domu juz nie ma sladu.
2.Cena jak na takie rozrzedzone perfumki bardzo wysoka
3. Wstyd dla marki Mexx, ktory ma takie perelki jak Klasyczny Mexx, Mexx Black czy nieprodukowany Pure Life
Podsumowanie- nie warto, szkoda kasy, lepiej za te cene poszukac czegos innego

Ilość zużytych opakowań: Kilka razy probki w drogerii, w sumie 20 aplikacji

Nietrwały

Dostałam kilka lat temu od mojego Ocha w prezencie. Sam go wybrał, bo jego zdaniem zapach śliczny. No owszem śliczny, tylko ulatnia się jak jakiś aerozol z toalety. Na mojej skórze bardzo nietrwały i nie wart swojej ceny.
Dałam jeszcze szansę kupując deo w atomizerze i tak samo; można wylać na siebie od razu całą butlę i nic. Skończyło się na dwóch podejściach.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Świeży, lekki i... trwały

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten Mexxowy wytwór. Wyraźnie pachną mi drzewem cedrowym, herbatą i miętą. Po kilku godzinach wyczuwam w nich dodatkową, jakby pudrową nutę.

Jest to zapach świeży, rześki - idealny na lato.

Ponadto jest to zapach o przyzwoitej trwałości - na mojej skórze utrzymał się ładnych 5 godzin, co jak na taką wodę toaletową uważam za niezły wyczyn.

Nie podoba mi się natomiast jego buteleczka, nowoczesna i po prostu szkaradna - wiem, drogi Mexxie, że taki macie styl, ale on do mnie niestety nie przemawia ;)

Używam tego produktu od: testy w lipcu 2013
Ilość zużytych opakowań: testy, testy (2 ml)

Ok

Zapach dostałam od chłopaka. Jak na zapach nie wybierany przeze mnie bardzo przypadł mi do gustu.
Jest świeży lekki, jednak po pewnym czasie jest jak dla mnie zbyt taki "pudrowy".
Co do trwałości odejmuje punkty bo z tego co pamiętam był średnio trwały.
Zapach ciekawy, kobiecy ładne opakowanie jednak nie jest to mój ulubiony.

Używam tego produktu od: dwa lata temu

ładny, ale nie ulubiony

ładny, przyjemny zapach, ale jak dla mnie ciut nietrwały. Kupiłam wodę perfumowaną, bo myślałam, że dłużej będzie się trzymał, ale niestety, albo się przyzwyczaiłam do zapachu, albo jest nietrwały. Może to moja wina, bo żadne perfumy się mnie nie trzymają? Nie wiem. Zapach ogólnie bardzo mi się podoba. Zapewne więcej opakowań nie kupię, bo szukam swojego jedynego zapachu, ale może kiedyś do niego wrócę;) Zobaczymy:)