Avon, Foot Works, Pedi - Peel Pads (Płatki peelingujące do stóp)

Avon, Foot Works, Pedi - Peel Pads (Płatki peelingujące do stóp)

Pojemność 65 szt

Opakowanie zawiera płatki nasączone kwasem glikolowym. Sprawia on, że stopy stają się aksamitnie gładkie i bez śladu stwardniałego naskórka.

Wygładzają i zmiękczają...

a nie peelingują (wbrew nazwie), dlatego tylko 3* -podobny efekt uzyskuję po lawendowym kremie YR (plus oczywiście jeszcze nawilżenie), dlatego te płatki to trochę taki gadżet, niekonieczny, ale przyjemny- jako uzupełnienie serii. Zapach dość miły, cytrynowy?. Wystarcza 1 płatek na stopę.
W promocji -można spróbować.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

gdyby nie ten zapach

Płatki świetnie peelingują moje pięty. Zostawiają skórę miękką i gładką. Mają odpowiedni kształt - taki akurat na piętę. Ich działanie przebiega dość gwałtownie;), więc po użyciu mozna odczuć chwilowe pieczenie. Płatki sprawdzają się świetnie, szczególnie w podróży. Mogłyby być jednak bardziej sztywne. Największym ich mankamentem jest zapach: ostry, intensywnie alkoholowy - bardzo drazni nos.

DobRy :)

Więc tak.Płatki są bardzo wydajne jeśli nie używa się ich codziennie bo naprawdę nie trzeba :)
Co mnie bardzo zdziwiło ładnie pachną :O szok prwada ? :)
Mają fajne opakowanie i są nie duże akrat na piętę :)
Doskonaałee polecaam gorąca :*

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: a trakcie 2

Avon Mark - relacja

Można wypróbować

Zacznę od tego, że ja mam opakowanie z 65 płatkami a nie z 30.
Oczekiwałam po tych płatkach czegoś więcej.
Stopy mam raczej gładkie, tylko po wakacjach przy brzegach pięt mam twardą skórę z którą niestety nie mogę sobie poradzić. Myślałam, że te płatki pomogą ale niestety nic z tym nie zrobiły.
Owszem, wygładzają dobrze stopy ale ze stwardnieniami nic nie robią.
Płatki są dobrze nasączone, w zupełności wystarczy jeden płatek na jedną stopę, ale są trochę za małe, są mniejsze od zwykłych płatków do twarzy.
Ale ogólnie to dość ciekawy produkt, a ja lubię takie nowinki, płatki nie są drogie, tym bardziej w promocji więc wypróbować można ale cudów oczekiwać nie należy.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Troszke rozczarowana!

Szczerze mowiac, jak pierwszy raz je kupilam, ok rok temu, spodziewalam sie czegos lepszego. Wszyscy tak je zachwalali, klientki, inne konsultantki. Faktem jest ze sa bardzo obficie nasaczone, jeden platek zupelnie wystarcza na jedna stope. Jednak u mnie nie do konca sie sprawdzily, nie zauwazylam dlugotrwalego efektu przy dluzszym stosowaniu (uzylam pod rzad dwoch opakowan). Jedyny ogromny plus za to, ze rozjasniaja stopy, zgrubienia jak byly tak sa, ale sa o wiele jasniejsze ;) Dlatego daje 3 gwiazdki!Używam tego produktu od:uzywalam rok temu

rozczarowanie

Zaczę od tego, że używanie płatków jest uciążliwe. Trudno manewrować tak małym skrawkiem. Po aplikacji stopy są miękkie, ale szybko wracają do poprzedniego stanu. Daję dwie, bo nie mam prorblemów ze stopami, więc profilaktycznie nawet mogą być.

raczej rozczarowanie

Płatki delikatnie zmiękczają naskórek - i to właściwie wszystko. Nie nazwałabym tego peelingowaniem - skóra wraca do poprzedniego stanu już następnego dnia. Być może zależy to od stanu stóp, ale ja oczekiwałam czegoś więcej niż chwilowego zmiękczenia (nie: usunięcia!) zgrubiałej skóry. Do tego, żeby poczuć efekty, muszę zużyć na stopę 1-2 płatki. Jak dla mnie zdecydowanie przegrywają z maseczką lawendową do stóp tej samej firmy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

bardzo dobre

Świetny produkt. Jako jeden z nielicznych radzi sobie z moimi problemowymi stopami - faktycznie zmiękcza skórę, zwłaszcza na piętach, a z tym naprawdę niewiele kosmetyków sobie radzi. Może sama nie ścierają zbyt wiele naskórka, ale doskonale przygotowują go na starcie tarką. Odkąd ich używam nie mam problemu z utrzymaniem moich stópek miękkich i gładkich :) Płatki są dobrze nasaczone kwasem, zużywam jeden płatek na stopę. Cena przyjazna, zwłaszcza w promocji.

Nie polecam!

Te płatki są tragiczne. W ogóle nie peelingują stóp. Przypominają zwykłe płatki kosmetyczne nasączone jakimś płynem. Myślałam, że będą miały dosyć ostrą powierzchnię, ale są bardzo miękkie i cienkie. Po użyciu efekt jest żaden.

Ilość zużytych opakowań: 4 płatki

po prostu dobry

Fajny produkt, stopy były po nim mięciutkie, niespotykany raczej efekt po peelingach i kremach. Mi jeden płatek straczał na jedną stopę, czyli musiałam uzyć dwóch a stosowałam codziennie (żeby zobaczyć efekty szybciej:D) czyli starczyły mi na miesiąc. Dołożyłabym jedną gwiazdkę gdyby było więcej tych płatków w opakowaniu.
Płatki nie wysychały w opakowaniu i nasączone były do "ostatków".

Używam tego produktu od:mies

Rewelacja

Moim zdaniem KWC w tej kategorii! płatki rewelacyjnie zmiękczają, uelastyczniają i nawilżają moje suche stopki. nie wysychają odpowiednio przechowywane i do ostatniego płatka są nasączone płynem. mi wystarczy jeden płatek na stopę więc i wydajność w porządku.Polecam

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

całkiem niezłe

Ciekawy kosmetyk. Płatki są dobrze nasączone - jeden wystarcza mi na jedną stopę. Trochę ciężko wyjmować z opakowania oraz trzeba dobrze dokręcać aby płatki się nie wysuszyły. Faktycznie, zawierają sporo kwasu. Używałam ich regularnie (jedno opakowanie) codziennie lub co dwa dni-fakt, trochę zmiękczyły skórę. Efekty nie były moze powalające ale jednak były. Może powinnam przeprowadzić kurację dwoma opakowaniami, być moze efekt byłyby lepszy.

Używam tego produktu od:miesiąca