Mixa, Cica - Creme, Krem regenerujący 5% gliceryna + pantenol

Mixa, Cica - Creme, Krem regenerujący 5% gliceryna + pantenol

Każdego dnia sucha skóra dorosłych i dzieci narażona jest na podrażnienia: łuszczenie się, szorstkość, odczuwalny dyskomfort. Formuła Cica-Creme wzbogacona panthenolem, aktywnym składnikiem znanym z farmacji o właściwościach regenerujących, pomaga w odbudowie przesuszonej skóry. Bogata konsystencja Cica-Creme wygładza przesuszone miejsca na skórze twarzy i całego ciała, przyczyniając się do odbudowy bariery ochronnej skóry.

alergiczna / atopowa, sucha, wrażliwa, naczynkowa, normalna
nawilżające, regenerujące, łagodzące
w tubce
uniwersalne
Wiek
20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+

bardzo dobrze regeneruje

Moja przygoda z tym kremem zaczęła się latem, kiedy bardzo się opaliłam a w zasadzie poparzyłam słońcem.. ten krem był wybawieniem.. Bardzo dobrze nawilżył i zregenerował skórę i w zasadzie nie wiem jak bym sobie bez niego poradziła.. Mam dość gęstą, treściwą konsystencję, jest bezzapachowy, dobrze się wchłania i super radzi sobie w sytuacjach kryzysowych! Poza tym jest super jeżeli ktoś zmaga się z jakimikolwiek przesuszeniami na skórze (kolana, łokcie), naprawdę warto go mieć .

Regeneracja, ukojenie, nawilżenie i ochrona za tak niewielką cenę

Miałam okazje używać tego kremu w zeszłym roku i byłam bardzo zadwolona. Ratował moją skórę w sezonie zimowym, kiedy potrzebowała nawilżenia i ochrony.
Chętnie zaopatrzyłabym się w niego ponownie, tylko niestety ciężko mi na niego natrafić.

Krem umieszony jest w praktycznej, małej tubce z wygodnym zamknięciem na klik. Łatwo jest wycisnąc odpowiednią ilość produktu. Tubka stabilnie stoi na nakrętce.

Konsystencja kremu jest dosyć treściwa i nieco tłusta, więc pod makijaż na pewno odradzam. Mimo wszytsko super się rozprowadza na twarzy i dobrze wchłania.
Dzięki swojej formule świetnie chroni przed czynnikami zewnetrznymi takimi jak: zimno i wiatr.
Tworzy barierę ochronną na skórze, zapobiega przed nadmiernym przesuszeniem i pękaniem skóry. Koi i regeneruje podrażnioną skórę.

Trzeba przyznać, że też świetnie nawilża. Już po kilku użyciach widać, że działa.
Skóra staje się wygładzona i elastyczna. Co najważniejsze działanie jest długotrwałe. Krem ten wyraźnie poprawia kondycję skóry, przynosi ratunek.
Ja dodatkowo uwielbiałam smarować nim buzię na noc. Rano skóra była miękka i sprężysta w dotyku. Na szczęście nie zapychał mojej mieszanej cery.

Dzieki swojej formule i właściwościom krem ten też sprawdzał się idealnie do stosowania na suchych, łuszcących się problematycznych miejscach na ciele.
Ja wsmarowywałam go po prostu w dłonie, kolana i łokcie i działał cuda.

Duży plus za dobry skład i fakt, że można stosować także u dzieci. Jest bezzapachowy.
Ja kupiłam za nieco ponad 10 zł, więc cena rewelacyjna biorąc pod uwagę, ze tak dobrze i wszechstronnie działał.

Marka Mixa kolejny raz bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła swoim produktem.
Na parwdę bardzo dobry stosunek ceny do jakości. W tej półce cenowej ciężko znaleźć coś o podobnym działaniu. Bardzo polecam i ja na pewno będę rozglądać sie za innymi kosmetykami tej marki.

Dobry krem w sytuacji awaryjnej

Krem Cica dostałam kiedyś jako prezent do zakupów. Przyznam, że marka Mixa jest moją jedną z ulubionych jeśli chodzi o kosmetyki drogeryjne z tzw niższej półki. Jestem z nich zwykle zadowolona, zwłaszcza z kremu do rąk i twarzy. Także ten krem się spisał w sytuacjach bardziej kryzysowych, tym bardziej, sie przyda ze względu na to, że zbliża się zimna pogoda.

#OPAKOWANIE
Krem zapakowany jest w tubkę na zatrzask co jest bardzo wygodne i lubię tego typu opakowania najbardziej. Szata graficzna jest utrzymana w dość charakterystycznym stylu dla marki. Mi odpowiada bo jest minimalistyczna. Dodatkowo jest on zapakowany w kartonik ochronny.

#KONSYSTENCJA
Krem ma gęstą, treściwą konsystencję, która całkiem szybko się wchłania, nie zostawia białych śladów, nie roluje się, nie tworzy się tłusty, nieprzyjemny film. Łatwo go rozsmarować, wystarczy niewielka ilość by pokryć skórę.

#ZAPACH
Kosmetyk jest bezzapachowy, kremowy. Osoby, które nie lubią kosmetyków zapachowych będą zadowolone. Nie "kłóci" się z innymi kosmetykami np. perfumami.

#DZIAŁANIE
Kremu używam głównie na suche partie ciała jak łokcie, kolana, usta, dłonie. Szybko przynosi ulgę skórze, zapewnia nawilżenie, odżywienie, skóra jest bardziej elastyczna, miękka, mniej podrażniona. Suche placki są zniwelowane, tak samo białe miejsca między palcami. Krem jest odżywczy i regenerujący więc w sam raz dla kogoś kto potrzebuje takiego działania. Po użyciu skóra jest w zdecydowanie lepszej kondycji, wygląda zdrowiej. Krem zapewnia ochronę.

#NIEPORZĄDNE
Krem mnie nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje jakiś reakcji alergicznych, pieczenia, zaczerwienienia, krostek, nie zapycha, ale raczej nie smaruję całej twarzy. U mnie nic się nie działo.

#WYDAJNOŚĆ
Krem jest dość mały jak na użycie na całe ciało, ale jest w sam raz do użytku w miejscach, które definitywnie bardziej potrzebują nawilżenia i odżywienia. Taka tubka starczy może na 2/3 mce.

#CENA
Ja dostałam w prezencie.

Absolutny hit!

Nigdy nie używałam nic lepszego, słowo daję. Najlepiej nawilża, regeneruje. Nadaje się niemalże do każdej części ciała, łokcie, kąciki nosa, ust. Moja siostra miała problemy z powieka, bardzo jej się wysuszyła i podrażniła - dałam jej właśnie ten krem i po 2 dniach nic już nie było. Bardzo pomocny szczególnie latem, kiedy skóra potrzebuje mocnego nawilżenia, jest dobry nawet na oparzenia słoneczne. Jest trochę tłusty i wodnisty, ale wszystko mu wybaczam za działanie.

Dobry

Zacznę od tego, ze krem jest niesamowicie wydajny. Ma konsystencje gęstego żelu, którego wystarczy naprawdę odrobina, by pokryć dobrze cała twarz.
Nawilża naprawdę przyzwoicie. Moje oczekiwania spełnia, bo nie mam skóry wyschniętej na wiór. Czasami po prostu późną jesienią/ zima, przez wiatr, mróz, i suche ciepłe powietrze w pomieszczeniach, moja cera potrzebuje solidnego nawilżenia. Ten krem sobie radzi. Kupiłam go za 9,99 w Rossmanie w promocji i myślałam ze nigdy się nie skonczy. Polecam ;)

Bardzo dobry na okres jesień/zima

Świetny, bardzo poręczny krem. Zgodny z opisem - nie podrażnia, odżywia, daje uczucie odprężenia. Stosowałam razem z małym dzieckiem - fajny na zimę jako bariera na mróz i wiatr.
Brak zapachu, wygodne opakowanie. Dobrze się wchłania i fajnie się aplikuje.
Kupiłam w Rossmanie za 12 zł, ale kupiłabym i za 25, bo jest warty tej kwoty.

Potwierdzona regeneracja

Krem CICA Mixy to produkt, który z czystym sumieniem poleciłabym każdej kobiecie, która szuka mocnego nawilżenia i ukojenia dla podrażnionej skóry. Ma naprawdę dobry skład, tłustą i gęstą konsystencję. Zazwyczaj nakładam grubszą warstwę kremu na noc, trochę na zasadzie maski. Rano budzę się z jędrną i nawilżoną skórą. Przypomina mi trochę kremy bambino lub nivea (te tłuste i gęste), ale dużo lepiej się wchłania i ma lepszy skład. U mnie działa lepiej niż wiele drogich kremów przeciwzmarszczkowych.

najlepszy na zimę

Krem idealny na zimę. Stosowany na noc, czasami grubsza warstwa jako maska. Już niewielka warstwa pozostawia skórę idealnie nawilżoną.
Raczej nie nadaje się pod makijaż, zbyt tłusty na to