Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF 15

Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF 15

Linia przeciwzmarszczkowych produktów NIVEA Q10 plus zawiera naturalnie występujące w skórze składniki - koenzym Q10 i kreatynę, dzięki czemu efektywnie zapobiega powstawaniu zmarszczek. Stosowana regularnie, zwiększa ich poziom w skórze, skutecznie zwalcza zmarszczki od wewnątrz, redukuje ich widoczność oraz pomaga zapobiegać powstawaniu nowych. Energetyzująca formuła z ekstraktem z jagody goji pobudza skórę, aby wyglądała świeżo i promiennie. System filtrów UVA i UVB (SPF 15) chroni przed powstawaniem zmarszczek pod wpływem promieniowania słonecznego.
Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Produkt odpowiedni również dla skóry wrażliwej.

fajny

Krem o dość gęstej, zbitej konsystencji, który mimo to świetnie się rozprowadza i szybko wchłania. Skóra po jego zastosowaniu jest gładka, odżywiona, pełna blasku, ale nie błyszcząca!
Dobrze współpracuje z podkładem, choć po kilku godzinach wymaga przypudrowania.
Ma przyjemny zapach, bardzo delikatny.
Eleganckie opakowanie uprzyjemnia stosowanie.

Energetyzujący

Gęsty i bogaty ładnie się rozprowadza i szybko wchłania. Ma energetyzujący zapach a skóra jest po nim gładka i promienna. Przy dłuższym stosowaniu wyraźnie poprawia się koloryt i zwiększa elastyczność. Dobrze współgra z podkładem.

Mój faworyt

Q10 to jeden z tych ulubionych który skradł moje serce swym zapachem ,piękny i delikatny nie nachalny jest ze mną bardzo długo.Krem jest lekki niczym puch szybko się wchłania nie pozostawia na skórze żadnej lepkości czy uczucia tłustej skóry .Moja cera po nałożeniu widocznie promienieje,po dłuższym czasie stosowania widać efekty dbania o skórę cera robi się zdrowsza promienniejsza i bardziej wygładzona. Opakowanie kremu jest bardzo miłe dla oka proste klasyczne ,produkt jest bardzo wydajny i ma przystępną cenę .I co najważniejsze nie podrażnia i nie uczula.

Godny uwagi

Kremik ma fajną konsystencję, dobrze się rozprowadza i wchłania skóra faktyczne jest odżywiona i jędrna. Nie błyszczy się buzia, krem przyjemnie pachnie uważam że jest godny uwagi.

Ciekawy produkt

Kremy Nivea wspominam dobrze lub średnio dobrze, mam ulubieńca wśród tej marki, ale czasem zdarza mi się wypróbować coś nowego. Klasyczny krem Nivea jest jednym z moich faworytów. Krem z linii Q10 + C skusił mnie ciekawym opisem, dobrymi opiniami oraz filtrem – niskim, bo niskim, ale jednak. Myślę, że jest to dobry produkt.

OPAKOWANIE

Krem zapakowany jest w zafoliowany kartonik. Zdejmujemy folię, otwieramy kartonik i czeka nas miła niespodzianka dla oka. Pudełeczko w środku ma jakby zakładkę z głównymi założeniami marki w kształcie kółeczka. Kiedy lekko je odchylimy ukazuje nam się pudełeczko z kremem. Szata graficzna samego kartonika jest prosta pod względem kolorystyki i grafiki. Dominuje biel, pomarańcz i nieco granatu. Każda ścianka kartonika jest odpowiednio zagospodarowana – tutaj opis, tam informacje na temat składników, skład, logo marki, główna ścianka oraz wizualizacja słoiczka. Całość prezentuje się ładnie i schludnie. Pudełeczko wykonano z grubego, trwałego plastiku i utrzymano w tym samym klimacie co kartonik. Po odkręceniu zakrętki znów spotykamy się z zabezpieczeniem w postaci srebrnej folii chroniącej produkt i dającej pewność, że to my pierwsi otwieramy opakowanie. Słoiczek pozwala na zużycie produktu do samego końca.

KREM

Krem ma bardzo ciekawą barwę – jest pastelowo pomarańczowy, ale jest to kolor bardzo jasny. Pięknie wygląda w opakowaniu i prezentuje się ciekawie. Konsystencję określiłabym jako lekkie masełko przypominające odrobinkę te do ciała – bardzo miłe dla skóry, gęste, łatwo rozprowadzające się na skórze. Ma bardzo przyjemny zapach, świeży i lekko owocowy. Krem bardzo szybko się wchłania i tworzy leciutką warstwę ochronną, która nie jest jednak tłusta i lepka. Mimo takiej konsystencji jest naprawdę lekki. Świetnie współpracuje z podkładem, więc idealnie nadaje się pod makijaż. Posiada filtr SPF 15, który chroni cerę podczas dnia. Krem nie zapycha, choć mam cerę mieszaną, która bardzo szybko reaguje jeśli coś w danym kosmetyku jej nie odpowiada. Tutaj jednak nie mam żadnych niespodzianek po jego użyciu. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona, gładka, świeża i promienna. Co do działania przeciwzmarszczkowego – zużyłam 1 opakowanie, mam niewielkie zmarszczki mimiczne i nie zauważyłam żadnej zmiany w ich wyglądzie. Krem ten dedykowany jest osobom w wieku 35-40 lat, może u nich efekty byłyby bardziej widoczne. Krem jest bardzo wydajny, bo nie trzeba go wiele na całą twarz i szyję, można nabyć go w korzystnej cenie, często w promocji w wielu drogeriach. Jest dobrym sposobem na rozpoczęcie dnia.

PLUSY
+ ciekawa konsystencja
+ lekkość
+ szybko się wchłania
+ nadaje się pod makijaż
+ dobrze nawilża, wygładza
+ nie zapycha
+ ma ładne opakowanie
+ jest wydajny
+ korzystny cenowo
+ dobrze dostępny

Bywało lepiej

Okresowo łapią mnie fazy na różne rodzaje pielęgnacji - a to full naturalna, a to same kosmetyki apteczne, potem zaraz jakaś konkretna firma, by zaraz zacząc szukać informacji o cudownych ale bardzo tanich kosmetykach.
Tak było w przypadku kremu Nivea - poczytałam sobie o tych wszystkich ludziach co to całe życie na Nivei i nigdy nic innego, Nivea forever. Ten krem zbiera bardzo dobre recenzje na zagranicznych stronach, szczególnie od pań w przedziale wiekowym 40-70. I być może u nich faktycznie sprawdza się super, a może po prostu nie mają porównania. Tak czy inaczej, krem zakupiłam i westchnęłam ciężko nad intensywnym zapachem i dość ciężką, tłustą konsystencją. Na skład nawet nie patrzyłam. Wiem, że jest ble. Poużywałam, skończyłam opakowanie, no i fajnie. Zmęczył mnie tym zapachem. Nie polecam przy kuracjach dermatologicznych - u mnie podrażniał skórę i powodował zaczerwienienie. To samo przy nakładaniu zbyt blisko oczu, ale moje są wyjątkowo wrażliwe. Gdy nie podrażniał i udawałam, że nie czuję zapachu - nawilżał nawet ok. Bez szału, ale nie że jakiś wybitnie zły.

Bardzo dobry kremik

Lubię ten krem z jego przyjemną konsystencję, która szybko się wchłania ale dokładnie nawilża moją skórę. Skóra po nałożeniu jest wygładzona i ujędrniona. Uwagę również zwraca przyjemny zapach, który umila każdy poranek. Makijaż na tym kremie nie waży się i nie roluje.

fajny krem za niską cenę

Linia przeciwzmarszczkowych produktów NIVEA Q10 plus zawiera naturalnie występujące w skórze składniki – koenzym Q10 i kreatynę, dzięki czemu zapobiega powstawaniu zmarszczek.

Działanie produktu:
Formuła, stosowana regularnie, zwiększa naturalny poziom koenzymu Q10 i kreatyny w skórze, skutecznie zwalcza zmarszczki od wewnątrz, redukuje ich widoczność oraz pomaga zapobiegać powstawaniu nowych. Energetyzująca formuła z ekstraktem z jagody goji natychmiastowo pobudza skórę, aby wyglądała świeżo i promiennie. System filtrów promieniochronnych UVA i UVB (SPF 15) pomaga chronić skórę powstawaniem zmarszczek pod wpływem promieniowania słonecznego.

Pobudza skórę i zmniejsza oznaki zmęczenia.
Zapewnia świeży i promienny wygląd skóry jak po dobrze przespanej nocy.

Nowość

Wspaniały krem. Lekka konsystencja. Wspaniale się wchłania. Polecam wszystkim kobietą, które mają już pierwsze oznaki zmarszczek. Cena adekwatna do produktu.

Dla mnie bardzo fajny krem. Dobrze się rozprowadza, ma przyjemny zapach -delikatnie brzoskwiniowy. Rano nakładam krem na odświeżoną skórę, która jest nawilzona niemal do końca dnia. Skóra jest miękka, lekko rozpromieniona, świeża i nawilżona. Dla mnie krem na dzień bardzo fajny i nie obciążający skóry. Polecam paniom nawet 50 +.

Nivea Q10 Plus na dzień

Nivea Q10 Plus C to idealna dawka witaminy C dla każdej skóry. Ma piękny brzoskwiniowy zapach. Delikatny, idealnie się rozsmarowuje, nie zostawia tłustych plam na skórze. Poprawia kondycję i koloryt skóry. Likwiduje zmarszczki w 4 tygodnie. Jest to mój ideał.

Super krem

Krem Nivea Q10 plus C miałam okazję go przetestować na początku byłam sceptyczna ale później przekonałam się co do niego idealnie nadaje się pod makijaż nie zostawia tłustej warstwy lekko się wchłania nie uczula jak inne kremy o podobnym składzie oraz delikatnie rozświetla skórę .

Kiepski :/

Ten krem absolutnie jest nie dla mnie. Buzia po nim wcale nie nabiera blasku, poza tym świeci się i jest tłusta. Aby nałożyć podkład muszę wcześniej aplikować bazę. Poza tym skóra po nałożeniu tego kremu nie jest aksamitnie gładka, a jakaś taka tępa. Nie wiem jak dokładnie to opisać, ale kiedy muskam ją palcami to one nie przesuwają się gładko, tak jakby skóra stawiała opór. Mnie to uczucie nie odpowiada. Nie widzę redukcji zmarszczek, nie czuję zastrzyku energii. Niestety :/