Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na noc

Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na noc

Sprawdź ceny produktu

Innowacyjny przeciwzmarszczkowy krem na noc Nivea Q10 plus C, to połączenie dwóch silnych przeciwutleniaczy - koenzymu Q10 i czystej witaminy C. Lekka, intensywnie nawilżająca formuła regeneruje skórę podczas snu. Przywraca energię i promienny wygląd.

dla mieszanych 30tek

Jak już wspomniałam w tytule moja cera mieszana ,32 lata .Krem kupilam w roosmanowej promocji więc cena była wow niska. Nie używałam wcześniej kremów tej marki , ale ten zachęcił mnie dość pozytywnymi opiniami na wizaż .
Krem jest w tubce ,która fajnie zabezpiecza krem z wit.C , ma niezbyt dużą pojemność (tylko 40ml ) ale jest dosc wydajny .
Formuła lekka , nie zapycha moich porów i ładnie nawilża bardziej suche partie twarzy . Dośc szybko się wchłania , nie pozostawia lepiącej powłoki na skórze .
Krem podoba mi się ze względu na zawartośc wit. C oraz Q10 co w moim wieku jest jakby lokatą . Oczywiście nie wygładził cudownie moich zmarszczek mimicznych ale czuję ,że skóra jest bardziej elastyczna , nawilzona , stonowal tochę moje lekkie przebarwienia .
Zapach lekki ,nie przesadzony . Dodam jeszcze ,że przy pierwszych aplikacjach odczuwałam lekkie mrowienie , pieczenie . Po kilku użyciach ustąpily.

mama uwielbia

Kupiłam dla mamy, i jest zachwycona. W sumie się zdziwiłam bo nie jest taki drobi, a jednak efekt ma wspaniały. Już kupuję kolejne opakowanie. I ten zapach charakterystyczny dla Nivea. Super

skuetczny

uzywam od jakis dwóch tygodniu i juz widze deikatna poprawe napiecia skory. bardzo mile zaskoczenie bo dwa tygodnie to doscy krótki okres. no i jak to nivea bardzo ładnie pachnie. cena tez wiadomo- przystepna. takze goroaco polecam

Zapycha i powoduje błyszczenie

ogólnie lubię kosmetyki Nivea,bardzo podoba mi się ich zapach,ale z tym kremem się nie polubimy. Nie zauważyłam żadnych efektów z tego co obiecuje producent,pomimo zużycia całej tubki. Krem już pod koniec używania bardzo zapchał mi cerę,strasznie ją przetłuścił,rano budziłam się z lepką,świecącą buzią. Na dodatek z tubki krem wylewa się w niekontrolowany sposób,ciężko nad nim zapanować,nie wiadomo czy się smarować czy łapać to co bez przerwy wypływa. Jedyny plus za zapach.

Fajny produkt

O MNIE
Mam 30 lat. Moja buzia w strefie T jest jednym błyszczącym obszarem nie do opanowania, już po kilku minutach od umycia świeci się. Dodatkowo mam problem z naczynkami i rozszerzonymi porami. Wypryski zdarzają się u mnie sporadycznie (oczywiście najczęściej w okresie miesiączkowania). Często po użyciu jakiegoś kosmetyku mam uczucie niekomfortowego ściągnięcia. W okolicy ust mam zmarszczki mimiczne.

WARUNKI TESTU
Kremu używam wieczorem na oczyszczoną twarz.

O KOSMETYKU
Produkt zakupiłam w Rossmann’ie na promocji 2+2.
Jest to moje pierwsze opakowanie.

W kartonikowym opakowaniu jest metalowa tubka z 40 ml produktu. Krem wyposażony jest w aplikator. Opakowanie jest ładne w swej prostocie. Na opakowaniu jak i na tubce z kremem znajduje się przystępny opis w języku polskim. Na zgrzewie tubki znajduje się numer serii. Data zdatności do użycia kremu oznaczona jest symbolem ze słoiczkiem i wynosi 6 miesięcy od momentu otwarcia tubki.
Metalowa tubka podczas użytkowania trochę mi dokuczyła. Jeśli za mocno ściśnie się tubkę to ciężko zakręcić produkt, bo krem wychodzi z opakowania samoczynnie. Problematyce staje się również wyciskanie kremu jeśli jest go mniej niż połowa opakowania, ponieważ metalowa tubka zagniata się co utrudnia wydobycie produktu. Jednak najgorszą z wad jest, to że tubki nie można postawić. Przewraca się i zawsze jakiś kosmetyk poleci razem z nią co powoduje bałagan w kosmetyczce.

Produkt:
Produkt jest w formie kremu z bardzo fajnym aplikatorem. Krem bardzo przyjemnie się nakłada i jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarcza na dość długo, oczywiście w zależności od ilości nanoszonego kosmetyku. W moim przypadku jest to ok 5 miesięcy.
Kosmetyk pachnie ładnie, niedrażniąco. Zapach jest typowy dla kremu Nivea z delikatną nutką cytrusową co powoduję, że nie jest mdły tylko przyjemnie, świeżo pachnie.
Kolor kosmetyku jest jasno beżowy, może odrobinę z żółtym odcieniem.

JAK STOSUJE
Rano: twarz myję, żelem do twarzy, następnie tonizuję twarz wacikiem nasączonym tonikiem. Po oczyszczeniu twarzy nanoszę niewielką ilość serum i delikatnie wklepuję. Nanoszę krem i wykonuje delikatny masaż.
Wieczorem: Zmywam makijaż, a następnie myję twarz żelem oczyszczającym. Tonizuję twarz wacikiem nasączonym tonikiem. Po oczyszczeniu twarzy nanoszę małą ilość serum delikatnie wklepując. Po chwili nanoszę niewielką ilość kremu i delikatnie masuje twarz.

UŻYWANE KOSMETYKI
- Żel oczyszczający: L’oreal oczyszczający z ekstraktami z róży i jaśminu do skóry suchej i wrażliwej (https://www.ladymakeup.pl/sklep/L-Oreal-Rare-Flowers-Purifying-Gel-Zel-do-skory-suchej-i-wrazliwej-z-ekstraktem-z-rozy-i-jasminu.html)
- Tonik: Eveline, Facemed +, Matująca woda tonizująca z minerałami magmy Jeju 3 w 1 (https://www.eveline.eu/pielegnacja/twarz/facemed-oczyszczanie/matujaca-woda-tonizujaca-z-mineralami-magmy)
- Mleczko do twarzy: L'Oreal Paris Skin Expert, Rare Flowers (https://i-styl.pl/demakijaz-oczu/7969-loreal-paris-rare-flowers-mleczko-do-demakijazu-200ml-3600522433774.html)
- Serum nawilżające: Hada Labo Tokyo, Lotion No.1, Super Hydrator (http://www.hadalabotokyo.pl/pl/product/1342/intensywny-nawilzacz-skory/)
- Krem na dzień: Lirene Dermoprogram, Lab Therapy, Krem dotleniająco-nawilżający z kwasem szikimowym na dzień, SPF 15 (https://lirene.pl/produkty/pielegnacja-twarzy/lab-therapy-krem-dotleniajaco-nawilzajacy-na-dzien/)

DZIAŁANIE I EFEKTY
Krem stosuję codziennie wieczorem na oczyszczoną twarz. Podczas pierwszych aplikacji odczuwalne było delikatne szczypanie, ale nic strasznego. Na skórze nie było śladu podrażnienia. Krem niesamowicie szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na twarzy. Nawet rano skóra jest przyjemna i nie przetłuszczona. Twarz staje się po nim aksamitna w dotyku, pory są zmniejszone, nawet zmarszczki mimiczne się trochę spłyciły. Rozjaśnił odrobinę moja cerę i stała się „świetlista”.

PORÓWNANIE DO INNYCH KOSMETYKÓW
Dobry krem, sprawdza się.

Na pierwsze zmarszczki

Krem jest aksamitny, przyjemnie się rozprowadza i chwilę wchłania. Mimo to nie zostawia żadnego filmu na skórze tylko przyjemny lekko cytrusowy zapach. Zapewnia optymalne nawilżenie i komfort suchej skóry, a rano wygląda promiennie, zdrowo. Wyraźniej redukcji zmarszczek nie zauważyłam, ale też nie mam ich wielu. Jak dla mnie największym minusem jest opakowanie - ani to postawić ani wycisnąć do końca. Metalowa tubka to zdecydowanie zły pomysł i marnuje się jakaś 1/4kremu co zdecydowanie zmniejsza wydajność.

O dziwo fajny krem

Używam tego kremu od kilku miesięcy. Pierwsze wrażenia, dzięki tępej konsystencji, metalowej tubce i niezbyt przyjemnemu zapachowi były... Mniej niż średnie. Jednakże kiedy zauważyłam jak ożywia cerę, zmniejsza zaczerwienienia i wycisza niedoskonałości, bardzo się polubiłam z tym maluchem.

Nie zauważyłam zmian

Lubie produkty Nivea a ostatnio coraz częściej wypełniają moją łazienkę. Ten krem kupiłam razem z serum i kremem na dzień aby był komplet.
W porównaniu do cudownych słoiczków mamy tutaj metalową tubke, z której juz pod koniec opakowania trudno bylo wydobyć krem, moje dłonie byly nieco pocharatane od ściskamia „metalu” aby wydobyć krem.
Zapach bardzo przyjemny i do tego wit C która moja skóra kocha.... zapowiadalo sie dobrze. Mam cere tłustą lecz odwodnioną na policzkach ( nie suchą lecz odwodnioną ) W duecie z serum super sprawa, rano czerwone placki na policzkach są złagodzone i mniejsze, jednak gdy nałożyłam sam krem, efektu nie było żadnego. Ani lepiej ani gorzej. Kiepsko sie wchłaniał, rano lekko tłusta skóra w strefie T. Może poprostu nie do mojej cery :)

lepiej zapobiegać niż leczyć

Krem kupiłam po przekroczeniu magicznej granicy 25 lat z myślą o tym, że czas zacząć używać kremów przeciwzmarszczkowych, aby opóźnić ich powstawanie. Do kupna zachęciły mnie reklamy i pozytywne opinie w internecie oraz promocja w Rossmanie. Jestem właścicielką bardzo suchej skóry i stosowałam krem, zgodnie z zaleceniami, na noc. Dobrze nawilżał, odżywiał, cera była po nim miękka, promienna i napięta. Przy tym wszystkim nie pozostawiał żadnego filmu i ekspresowo się wchłaniał. Jeśli chodzi o opakowanie, dużo bardziej wolę słoiczki, więc pod koniec męczyłam się z wyciskaniem metalowej tubki. Krem ogólnie fajny, więc wrócę do niego w przyszłości, chociaż będę polowała na promocję, bo standardowa cena jest nieco wysoka.

niezły produkt

Przyjemny kremik nawilżający o lekkiej konsystencji. Używam go też w ciągu dnia bo wcześniej nałożony w niewielkiej ilości nada się pod makijaż/korektor. nie zauważyłam jakiegoś specjalnego działania przeciwzmarszczkowego ale krem pielęgnuje skórę pod oczami więc nie zauwazyłam też pogorszenia jej stanu co różnie bywa przy kremach pod oczy. Są lepsze kremy ale zdecydowanie droższe więc ten wypada całkiem nieźle. Plus za opakowanie z aplikatorem które pozwala wygodnie i higienicznie nałożyć krem

Ku mojemu zaskoczeniu...

Moja cera niby mieszana, niby nic mnie nie uczula, podklad moge mieć każdy ale w kwestii kremów mój przypadek jest... dosłownie dziwny. Mnóstwo kremów przetestowałam w swoim życiu, jedne mnie uczulały bardziej, inne mniej ale efekt zawsze był ten sam. Twarz robiła się czerwona, piekła a oczy zalewały się łzami. Dość sceptycznie podchodziłam do tego kremu, byłam wręcz pewna, że wręcze go znów jakiejś moleżance po pierwszym użyciu.
ZDZIWIŁAM SIĘ. Twarz nie dość, że ie piecze to jest wspaniale nawilżona o czym marzyłam od bardzo długiego czasu.

Fenomenalny!

Początkowo sceptycznie podchodziłam do tego preparatu. Kremy na noc zazwyczaj kojarzyły mi się z ciężkimi, zapychającymi kosmetykami, które pogarszały stan mojej skóry zamiast go poprawiać. Nivea Q10 plus C mnie bardzo zaskoczył.

krem nie jest tłusty i dobrze się wchłania. Ma fajną konsystencję, która dobrze się rozprowadza , delikatny zapach , który mnie odpowiada. Rano skóra jest miękka, delikatna i wygląda świeżo. Polecam kobietom do 40 roku życia .