Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na noc

Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na noc

Innowacyjny przeciwzmarszczkowy krem na noc Nivea Q10 plus C, to połączenie dwóch silnych przeciwutleniaczy - koenzymu Q10 i czystej witaminy C. Lekka, intensywnie nawilżająca formuła regeneruje skórę podczas snu. Przywraca energię i promienny wygląd.

krem nie jest tłusty i dobrze się wchłania. Ma fajną konsystencję, która dobrze się rozprowadza , delikatny zapach , który mnie odpowiada. Rano skóra jest miękka, delikatna i wygląda świeżo. Polecam kobietom do 40 roku życia .

Dobry produkt

Już dawno stwierdziłam, że jednym Nivea służy, innym szkodzi. Mnie służy, więc kolejny krem, który lubię.
Nie uznałabym go za naprawiający zmarszczki. To krem prewencyjny, który odżywi, wypełni i pomoże zapobiec wyniszczaniu skóry.
Nie zapewni spektakularnych efektów ale i nie powinien zaszkodzić kapryśnej cerze.
Ot, warty kupienia przy bardzo dobrej promocji cenowej.

Nivea Q10 Plus na noc

Rano nie zostawia tłustych plam na skórze. Łatwa aplikacja i zmieści się w każdej torebce, możemy go użyć nawet kiedy śpimy u przyjaciółki. Idealnie współgra z kremem na dzień. Jestem mega zadowolona. Oczywiście polecam.

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Super krem

Krem Nivea Q10 na noc przeciwzmarszkowy miałam okazję protestować i używam do dziś kosmetyk nr 1 u mnie .Nie odrazu można zobaczyć efekty jego działania lep po jakims czasie mogę się o nim wypowiedzieć jest bardzo łatwy w aplikacji poza tym świetne opakowanie .Co do efektu to na początku widziałam tylko rozwietlenie dopiero później zobaczyłam efekty .

Rozczarowujący

Nie zachwycił mnie, wręcz rozczarował. Chyba nigdy nie używałam kremów Nivea, choć nie raz miałam ochotę je kupić, teraz wiem, że dobrze zrobiłam, że tego nie zrobiłam ;) Najwidoczniej są nie dla mnie.
Po pierwsze opakowanie, jakoś nie bardzo odpowiada mi formuła tubki. Chcąc zabezpieczyć zawartość kremu dużo lepsza była by pompka. Po drugie konsystencja, krem jest "klejący", pozostawia lepką warstewkę na twarzy, długo się wchłania.
Co do efektywności działania, nie zauważyłam skuteczności kremu. Ani redukcji zmarszczek, ani dodania blasku czy witalności, być może używam za krótko.

Przyjemny

Miałam przyjemność otrzymac ten produkt do testowania. Bardzo przyjemny i na pewno do niego wróce. Zrelaksował moją twarz na noc i nadla jej gładkości. Przyjemne uczucie nawilzenia po przebudzneiu sie rano było bezcenne :)

Używa produktu od: próbka

Ty śpisz, on pracuje;)

Mimo, że to krem na noc o bogatym składzie, nie ma ciężkiej, tłustej konsystencji, jest dobry również dla cery mieszanej. Nawilża, dobrze się wchłania. Aktywne składniki kremu wygładzają drobne zmarszczki, odżywiają, cera nabiera blasku i jest wyraźnie zdrowsza i jędrniejsza.

Przyjemny krem

Krem przyjemnie nawilżał skórę. Nie zauważyłam zapychania ani podrażnienia cery. Oceniłabym go jednak jako przeciętny. Nie zauważyłam zniwelowania zmarszczek ani wygładzenia cery. Jest bardzo wydajny i ma charakterystyczny dla produktów Nivea zapach.

przyjemny kosmetyk

Produkt ma bardzo fajne opakowanie. Zapach i konsystencja typowa dla produktów Nivea, czyli przyjemna. Co do działania krem poprawił koloryt skóry, wygląda na trochę bardziej rozjaśnioną. Zmarszczek nie zmniejszył, ale jest to zbyt krótki okres, więcej będzie można powiedzieć po dłuższym czasie użytkowania. Co najważniejsze nie zatyka porów, dzięki braku parafiny w składzie.

Bardzo go polubiłam;)

Jestem bardzo zadowolona z testu. Nie wiem jeszcze czy działanie przeciwzmarszczkowe jest skuteczne, ale skóra na pewno wyglada o niebo lepiej. Zniknęły przesuszenia, ujednolicił się koloryt, cera wygląda na wypoczętą, jest promienna i nawilżona.

Stosuję krem na dzień i na noc i widzę znaczną poprawę.

Kolejne plusy to lekka konsystencja, brak podrażnień i szczypania w oczy i przyjemny delikatny zapach.

To mój pierwszy krem typowo na noc i cieszę się, że trafiłam akurat na ten :) Na pewno będę do niego wracać ;)

Dobry

Dobry krem przeciwzmarszczkowy na noc, łatwa aplikacja i dobrze się wchłania efekt widać już po kilku dniach stosowanie co mnie mile zaskoczyło. Opakowanie fajnie.

NIVEA Q10 PLUS C na noc

Krem na noc to idealne rozwiązanie dla skóry zmęczonej z delikatnymi zmarszczkami. Po 2 tyg. stosowania wydaje się, że mniejsze zmarszczki są mniej widoczne. Bardzo dobrze się wchłania.