Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na noc

Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na noc

Kategoria
Marka

Innowacyjny przeciwzmarszczkowy krem na noc Nivea Q10 plus C, to połączenie dwóch silnych przeciwutleniaczy - koenzymu Q10 i czystej witaminy C. Lekka, intensywnie nawilżająca formuła regeneruje skórę podczas snu. Przywraca energię i promienny wygląd.

regenerujące, ujędrniające, przeciwzmarszczkowe, nawilżające
lekkie
na noc
mieszana, dojrzała, sucha, wrażliwa, normalna
w tubce
Wiek
30+, 40+, 50+, 60+, 70+

Skuteczny krem przeciwzmarszczkowy na noc zamknięty w poręcznej tubce

Krem zamknięty jest w poręcznej tubce. Opakowanie jest wygodne w użyciu. Aplikator pozwala na higieniczne wydobycie odpowiedniej ilości kremu. Krem ma bogatą, treściwą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze i pozostawia na delikatną, ochronną warstwę. Doskonale nawilża, uelastycznia i odżywia skórę. Skóra po przebudzeniu jest miękka i przyjemna w dotyku.

Ukojenie po całym dniu

Jestem zadowolona z działania tego kremu.
Jest lekkiej konsystencji, dzięki czemu przyjemnie się rozprowadza.
Szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy.
Jest ukojeniem dla skóry po całym dniu. Regeneruje ją i nawilża.
Już po miesiącu stosowania moja skóra stała się bardziej rozpromieniona, skóra bardziej napięta i doskonale nawilżona.
Polecam.

Super krem na noc dla skóry dojrzałej

Moja skóra jest dojrzała, przesuszona. Brakuje jej jędrności i elastyczności. Ten krem pomógł mi przywrócić skórze jędrność, nawilżenie, gęstość, grubość, elastyczność i gładkość. Ma średnio gęstą konsystencję. Doskonale rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy.

Niezastąpiony skład

Niezastąpiony krem. Rewelacyjne efekty. Daje ukojenie, fantastyczne sprawdza się pod makijaż. Dba i pielęgnuje skórę. Nie znam innego lepszego. Jeśli chodzi o cenę to przy takiej jakoś i jest niska

Ulubieniec

Jak dla mnie krem bomba, mój ulubieniec! Konsystencja dziwna, bo po wyciśnięciu z tubki krem dość gęsty ale w chwili kontaktu ze skóra wręcz się roztapia. Dobrze nawilża, pozostawia skórę gładką, nie ma efektu ściągnięcia. Sprawdza się pod makijaż. Jeśli ktoś szuka czegoś co fajnie działa i ma niską cenę to zdecydowanie polecam:)

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Jest miłość

Jak na pierwszy kontakt z tym produktem jest absolutna miłość. Mam skórę, która nie lubi ciężkich i treściwych formulacji, ale tą przyjęła bez problemu. Bez podrażnień i z kojącym uczuciem. Cera po nim jest miękka. Ja jestem zadowolona. Będę go używać.

Zamiennik dla Avène Hyaluron Activ B3 na noc w niskiej cenie? Gdyby był łatwiej dostępny kupiłabym od razu kilka opakowań

Granatowa metalowa tubka z opisami o działaniu przeciwzmarszkowym zakończona zakrętką.
Konsystencja kremu pozwala na łatwe i szybkie rozprowadzenie kosmetyku w newralgicznych punktach, a kolor mlecznej pomarańczy ułatwia rozeznanie się w sytuacji, gdzie produkt został już nałożony i wchłania się w kilka minut, pozostawiając skórę z lekko ciepłym odcieniem, ale nie barwi jej trwale. Tworzy lekki film ochronny z delikatnym rozświetleniem.
Zapach ledwo wyczuwalny, przypomina wszystkie kosmetyki zawierające witaminę C, nie drażni oczu ani nosa.
Po trzech dniach aplikacji na okolicę pod oczami i w zewnętrznych kącikach oczu, gdzie mam bardzo suchą skórę z widocznymi lekkimi zmarszczkami, a także na czoło, gdzie mam dwie 'przepiękne' poziome linie, mocno odcinające się zauważyłam zwiększone nawilżenie skóry, zniwelowanie zmarszczek i rozjaśnienie lekkich przebarwień.
Po miesiącu skóra wyglądała na wypielęgnowaną i wygładzoną, nie pojawiły się żadne niedoskonałości na twarzy, gdzie mając cerę mieszaną z przetłuszczającą się strefą T, w której mam tendencję do występowania zaskórników zamkniętych i otwartych oraz bardzo suche policzki, bałam się trochę zapychania i wysypu nowych niespodzianek, szczęśliwie nic takiego nie miało miejsca, a nawet lico wyglądało na bardziej zregenerowane.
Nie wystąpiły żadne podrażnienia, co przy moich licznych alergiach często jest nieuniknione.
Zastrzeżenia mam jedynie do materiału, w którym zamkniętym jest ten cud - tubka lubi pękać przy zginaniu podczas wyciskania, a wtedy krem wychodzi bokiem i zasycha jako nieestetyczna maź, podobna do maści ichtiolowej.

Zmazywacz dla pierwszych zmarszczek !!! Jest EKSTRA;)

Krem ten jest poprostu EKSTRA !!!
Po raz pierwszy zakupiłam go latem ,gdy moja cera była przesuszona i tym samym pozbawiona jędrności.
A jak wiadomo przesuszona cera to pierwszy krok do powstawania zmarszczek ,no i na mojej cerze zaczęły się pojawiać.Zakupilan otóż ten krem i po kilkukrotnym zastosowaniu zauważyłam już spektakularne efekty.
Pomimo iż jest to krem detykowany na noc to ja stosowalam takze jako krem na dzień pod makijaż.Natomiast na noc , po oczyszczeniu twarzy, nakładalam grubsza warstwę, która super się wchlaniala w ciągu kilku minut ( zrobiłam z tego kremu jakby maseczke odżywcza ;)
Podsumowując jestem Z tego kremu bardzo zadowolona ,gdyż wymazal moje pierwsze zmarszczki.
A teraz stosują go zamiennie z kremami nawilzajacymi, ale chętnie do niego wracam ,aby zachować profilaktyke przeciwzmarszczkowa.

u mnie nie zrobił nic

Nie liczyłam na cudowne zniknięcie zmarszczek ale może chociaż na poprawę stanu skóry czy lekkie jej napięcie. Niestety po zużyciu całego opakowania nie zauważyłam żadnego działania. Krem jak krem.... dosłownie krem i tyle. Smarujesz, wchłania się a potem nie smarujesz i efekt jest taki sam :)
konsystencja jest przyjemna, nie tłusta.

Świetny krem na noc

Krem ten świetnie sprawdza się jako krem na noc, ponieważ jest odżywczy i pozostawia skórę nawilżoną, lecz Noe wyglądającą na tłustą. Ma lekki, prawie niezauważalny zapach. Jedynym jego minusem jest opakowanie - tubka, w której się znajduje, jest mało poręczna i łatwo można ją uszkodzić w transporcie, wyciskając tym samym cenną zawartość. Krem na noc jest nieco mniej wydajny, niż krem na noc z zestawu, ale dla mnie nie stanowi to większego problemu. Do tego cena mogłaby być trochę niższa.

Dobry krem na noc

Pielęgnacja okolicy oczu jest dla mnie najważniejsza. Krem zawiera w składzie połączenie przeciwutleniaczy: koenzymu Q10 i czystej witaminy C. Krem działa przeciwzmarszczkowo, gdy śpimy. Ma lekką konsystencję, która dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Krem jest odżywczy i pielęgnuje. Rano oczy nie są takie podkrążone. Zmarszczki są lekko wygładzone. Twarz wygląda na wypoczętą. Krem nie uczula i nie powoduje podrażnień. Dobrze nawilża.

Tani i przyjemny, ale średnio skuteczny w walce ze zmarszczkami

Jakiś czas temu miałam okazję stosować ten krem.
Zakupiłam go zachęcona opakowaniem i składem : koenzym Q10 i czysta witamina C.
Najczęściej kupuję kremy w słoiczkach, ale tubka wydała mi się bardzo higienicznym i wygodnym rozwiązaniem.

Krem ma delikatną, niezbyt gęstą, ale też nie rzadką konsystencję, bardzo dobrze się go rozprowadza po skórze.
Wchłania się i pozostawia przyjemne uczucie nawilżenia i ukojenia.
Na pewno też odświeża, rozświetla cerę i sprawia , że rano wygląda młodziej i promienniej. Delikatnie tez ją rozjaśnia i wyrównuje koloryt.
Nie zapycha, ani też nie podrażnia.

Aplikację uprzykrzał fakt , że krem sam wylatywał z tubki, trzeba było szybko ją zakręcać.

Po zużyciu całej tubki nie zauważyłam niestety, żeby pomógł mi spłycić pierwsze zmarszczki. Szkoda, bo tego oczekiwałam najbardziej.

To tani, całkiem przyjemny krem na noc. Choć ja raczej już po niego nie sięgnę. Zbliżam się wielkimi krokami do trzydziestki i od kremów zaczynam oczekiwać czegoś więcej.

Myślę , że lepiej trochę dopłacić i poszukać czegoś bardziej skutecznego.
Jednocześnie jeżeli ktoś nie ma dużego problemu , ze zmarszczkami może się sprawdzić. Warto kupić w promocji i samemu przetestować, bo zły nie jest.