Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na noc

Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na noc

Sprawdź ceny produktu

Innowacyjny przeciwzmarszczkowy krem na noc Nivea Q10 plus C, to połączenie dwóch silnych przeciwutleniaczy - koenzymu Q10 i czystej witaminy C. Lekka, intensywnie nawilżająca formuła regeneruje skórę podczas snu. Przywraca energię i promienny wygląd.

Na pierwsze zmarszczki

Krem jest aksamitny, przyjemnie się rozprowadza i chwilę wchłania. Mimo to nie zostawia żadnego filmu na skórze tylko przyjemny lekko cytrusowy zapach. Zapewnia optymalne nawilżenie i komfort suchej skóry, a rano wygląda promiennie, zdrowo. Wyraźniej redukcji zmarszczek nie zauważyłam, ale też nie mam ich wielu. Jak dla mnie największym minusem jest opakowanie - ani to postawić ani wycisnąć do końca. Metalowa tubka to zdecydowanie zły pomysł i marnuje się jakaś 1/4kremu co zdecydowanie zmniejsza wydajność.

O dziwo fajny krem

Używam tego kremu od kilku miesięcy. Pierwsze wrażenia, dzięki tępej konsystencji, metalowej tubce i niezbyt przyjemnemu zapachowi były... Mniej niż średnie. Jednakże kiedy zauważyłam jak ożywia cerę, zmniejsza zaczerwienienia i wycisza niedoskonałości, bardzo się polubiłam z tym maluchem.

Nie zauważyłam zmian

Lubie produkty Nivea a ostatnio coraz częściej wypełniają moją łazienkę. Ten krem kupiłam razem z serum i kremem na dzień aby był komplet.
W porównaniu do cudownych słoiczków mamy tutaj metalową tubke, z której juz pod koniec opakowania trudno bylo wydobyć krem, moje dłonie byly nieco pocharatane od ściskamia „metalu” aby wydobyć krem.
Zapach bardzo przyjemny i do tego wit C która moja skóra kocha.... zapowiadalo sie dobrze. Mam cere tłustą lecz odwodnioną na policzkach ( nie suchą lecz odwodnioną ) W duecie z serum super sprawa, rano czerwone placki na policzkach są złagodzone i mniejsze, jednak gdy nałożyłam sam krem, efektu nie było żadnego. Ani lepiej ani gorzej. Kiepsko sie wchłaniał, rano lekko tłusta skóra w strefie T. Może poprostu nie do mojej cery :)

lepiej zapobiegać niż leczyć

Krem kupiłam po przekroczeniu magicznej granicy 25 lat z myślą o tym, że czas zacząć używać kremów przeciwzmarszczkowych, aby opóźnić ich powstawanie. Do kupna zachęciły mnie reklamy i pozytywne opinie w internecie oraz promocja w Rossmanie. Jestem właścicielką bardzo suchej skóry i stosowałam krem, zgodnie z zaleceniami, na noc. Dobrze nawilżał, odżywiał, cera była po nim miękka, promienna i napięta. Przy tym wszystkim nie pozostawiał żadnego filmu i ekspresowo się wchłaniał. Jeśli chodzi o opakowanie, dużo bardziej wolę słoiczki, więc pod koniec męczyłam się z wyciskaniem metalowej tubki. Krem ogólnie fajny, więc wrócę do niego w przyszłości, chociaż będę polowała na promocję, bo standardowa cena jest nieco wysoka.

dla mieszanych 30tek

Jak już wspomniałam w tytule moja cera mieszana ,32 lata .Krem kupilam w roosmanowej promocji więc cena była wow niska. Nie używałam wcześniej kremów tej marki , ale ten zachęcił mnie dość pozytywnymi opiniami na wizaż .
Krem jest w tubce ,która fajnie zabezpiecza krem z wit.C , ma niezbyt dużą pojemność (tylko 40ml ) ale jest dosc wydajny .
Formuła lekka , nie zapycha moich porów i ładnie nawilża bardziej suche partie twarzy . Dośc szybko się wchłania , nie pozostawia lepiącej powłoki na skórze .
Krem podoba mi się ze względu na zawartośc wit. C oraz Q10 co w moim wieku jest jakby lokatą . Oczywiście nie wygładził cudownie moich zmarszczek mimicznych ale czuję ,że skóra jest bardziej elastyczna , nawilzona , stonowal tochę moje lekkie przebarwienia .
Zapach lekki ,nie przesadzony . Dodam jeszcze ,że przy pierwszych aplikacjach odczuwałam lekkie mrowienie , pieczenie . Po kilku użyciach ustąpily.

niezły produkt

Przyjemny kremik nawilżający o lekkiej konsystencji. Używam go też w ciągu dnia bo wcześniej nałożony w niewielkiej ilości nada się pod makijaż/korektor. nie zauważyłam jakiegoś specjalnego działania przeciwzmarszczkowego ale krem pielęgnuje skórę pod oczami więc nie zauwazyłam też pogorszenia jej stanu co różnie bywa przy kremach pod oczy. Są lepsze kremy ale zdecydowanie droższe więc ten wypada całkiem nieźle. Plus za opakowanie z aplikatorem które pozwala wygodnie i higienicznie nałożyć krem

Ku mojemu zaskoczeniu...

Moja cera niby mieszana, niby nic mnie nie uczula, podklad moge mieć każdy ale w kwestii kremów mój przypadek jest... dosłownie dziwny. Mnóstwo kremów przetestowałam w swoim życiu, jedne mnie uczulały bardziej, inne mniej ale efekt zawsze był ten sam. Twarz robiła się czerwona, piekła a oczy zalewały się łzami. Dość sceptycznie podchodziłam do tego kremu, byłam wręcz pewna, że wręcze go znów jakiejś moleżance po pierwszym użyciu.
ZDZIWIŁAM SIĘ. Twarz nie dość, że ie piecze to jest wspaniale nawilżona o czym marzyłam od bardzo długiego czasu.

Fenomenalny!

Początkowo sceptycznie podchodziłam do tego preparatu. Kremy na noc zazwyczaj kojarzyły mi się z ciężkimi, zapychającymi kosmetykami, które pogarszały stan mojej skóry zamiast go poprawiać. Nivea Q10 plus C mnie bardzo zaskoczył.

krem nie jest tłusty i dobrze się wchłania. Ma fajną konsystencję, która dobrze się rozprowadza , delikatny zapach , który mnie odpowiada. Rano skóra jest miękka, delikatna i wygląda świeżo. Polecam kobietom do 40 roku życia .

Dobry produkt

Już dawno stwierdziłam, że jednym Nivea służy, innym szkodzi. Mnie służy, więc kolejny krem, który lubię.
Nie uznałabym go za naprawiający zmarszczki. To krem prewencyjny, który odżywi, wypełni i pomoże zapobiec wyniszczaniu skóry.
Nie zapewni spektakularnych efektów ale i nie powinien zaszkodzić kapryśnej cerze.
Ot, warty kupienia przy bardzo dobrej promocji cenowej.

Nivea Q10 Plus na noc

Rano nie zostawia tłustych plam na skórze. Łatwa aplikacja i zmieści się w każdej torebce, możemy go użyć nawet kiedy śpimy u przyjaciółki. Idealnie współgra z kremem na dzień. Jestem mega zadowolona. Oczywiście polecam.

Super krem

Krem Nivea Q10 na noc przeciwzmarszkowy miałam okazję protestować i używam do dziś kosmetyk nr 1 u mnie .Nie odrazu można zobaczyć efekty jego działania lep po jakims czasie mogę się o nim wypowiedzieć jest bardzo łatwy w aplikacji poza tym świetne opakowanie .Co do efektu to na początku widziałam tylko rozwietlenie dopiero później zobaczyłam efekty .