Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na noc

Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na noc

Innowacyjny przeciwzmarszczkowy krem na noc Nivea Q10 plus C, to połączenie dwóch silnych przeciwutleniaczy - koenzymu Q10 i czystej witaminy C. Lekka, intensywnie nawilżająca formuła regeneruje skórę podczas snu. Przywraca energię i promienny wygląd.

dla mieszanych 30tek

Jak już wspomniałam w tytule moja cera mieszana ,32 lata .Krem kupilam w roosmanowej promocji więc cena była wow niska. Nie używałam wcześniej kremów tej marki , ale ten zachęcił mnie dość pozytywnymi opiniami na wizaż .
Krem jest w tubce ,która fajnie zabezpiecza krem z wit.C , ma niezbyt dużą pojemność (tylko 40ml ) ale jest dosc wydajny .
Formuła lekka , nie zapycha moich porów i ładnie nawilża bardziej suche partie twarzy . Dośc szybko się wchłania , nie pozostawia lepiącej powłoki na skórze .
Krem podoba mi się ze względu na zawartośc wit. C oraz Q10 co w moim wieku jest jakby lokatą . Oczywiście nie wygładził cudownie moich zmarszczek mimicznych ale czuję ,że skóra jest bardziej elastyczna , nawilzona , stonowal tochę moje lekkie przebarwienia .
Zapach lekki ,nie przesadzony . Dodam jeszcze ,że przy pierwszych aplikacjach odczuwałam lekkie mrowienie , pieczenie . Po kilku użyciach ustąpily.

niezły produkt

Przyjemny kremik nawilżający o lekkiej konsystencji. Używam go też w ciągu dnia bo wcześniej nałożony w niewielkiej ilości nada się pod makijaż/korektor. nie zauważyłam jakiegoś specjalnego działania przeciwzmarszczkowego ale krem pielęgnuje skórę pod oczami więc nie zauwazyłam też pogorszenia jej stanu co różnie bywa przy kremach pod oczy. Są lepsze kremy ale zdecydowanie droższe więc ten wypada całkiem nieźle. Plus za opakowanie z aplikatorem które pozwala wygodnie i higienicznie nałożyć krem

Ku mojemu zaskoczeniu...

Moja cera niby mieszana, niby nic mnie nie uczula, podklad moge mieć każdy ale w kwestii kremów mój przypadek jest... dosłownie dziwny. Mnóstwo kremów przetestowałam w swoim życiu, jedne mnie uczulały bardziej, inne mniej ale efekt zawsze był ten sam. Twarz robiła się czerwona, piekła a oczy zalewały się łzami. Dość sceptycznie podchodziłam do tego kremu, byłam wręcz pewna, że wręcze go znów jakiejś moleżance po pierwszym użyciu.
ZDZIWIŁAM SIĘ. Twarz nie dość, że ie piecze to jest wspaniale nawilżona o czym marzyłam od bardzo długiego czasu.

Fenomenalny!

Początkowo sceptycznie podchodziłam do tego preparatu. Kremy na noc zazwyczaj kojarzyły mi się z ciężkimi, zapychającymi kosmetykami, które pogarszały stan mojej skóry zamiast go poprawiać. Nivea Q10 plus C mnie bardzo zaskoczył.

krem nie jest tłusty i dobrze się wchłania. Ma fajną konsystencję, która dobrze się rozprowadza , delikatny zapach , który mnie odpowiada. Rano skóra jest miękka, delikatna i wygląda świeżo. Polecam kobietom do 40 roku życia .

Dobry produkt

Już dawno stwierdziłam, że jednym Nivea służy, innym szkodzi. Mnie służy, więc kolejny krem, który lubię.
Nie uznałabym go za naprawiający zmarszczki. To krem prewencyjny, który odżywi, wypełni i pomoże zapobiec wyniszczaniu skóry.
Nie zapewni spektakularnych efektów ale i nie powinien zaszkodzić kapryśnej cerze.
Ot, warty kupienia przy bardzo dobrej promocji cenowej.

Nivea Q10 Plus na noc

Rano nie zostawia tłustych plam na skórze. Łatwa aplikacja i zmieści się w każdej torebce, możemy go użyć nawet kiedy śpimy u przyjaciółki. Idealnie współgra z kremem na dzień. Jestem mega zadowolona. Oczywiście polecam.

Super krem

Krem Nivea Q10 na noc przeciwzmarszkowy miałam okazję protestować i używam do dziś kosmetyk nr 1 u mnie .Nie odrazu można zobaczyć efekty jego działania lep po jakims czasie mogę się o nim wypowiedzieć jest bardzo łatwy w aplikacji poza tym świetne opakowanie .Co do efektu to na początku widziałam tylko rozwietlenie dopiero później zobaczyłam efekty .

Rozczarowujący

Nie zachwycił mnie, wręcz rozczarował. Chyba nigdy nie używałam kremów Nivea, choć nie raz miałam ochotę je kupić, teraz wiem, że dobrze zrobiłam, że tego nie zrobiłam ;) Najwidoczniej są nie dla mnie.
Po pierwsze opakowanie, jakoś nie bardzo odpowiada mi formuła tubki. Chcąc zabezpieczyć zawartość kremu dużo lepsza była by pompka. Po drugie konsystencja, krem jest "klejący", pozostawia lepką warstewkę na twarzy, długo się wchłania.
Co do efektywności działania, nie zauważyłam skuteczności kremu. Ani redukcji zmarszczek, ani dodania blasku czy witalności, być może używam za krótko.

Przyjemny

Miałam przyjemność otrzymac ten produkt do testowania. Bardzo przyjemny i na pewno do niego wróce. Zrelaksował moją twarz na noc i nadla jej gładkości. Przyjemne uczucie nawilzenia po przebudzneiu sie rano było bezcenne :)

Używa produktu od: próbka

Ty śpisz, on pracuje;)

Mimo, że to krem na noc o bogatym składzie, nie ma ciężkiej, tłustej konsystencji, jest dobry również dla cery mieszanej. Nawilża, dobrze się wchłania. Aktywne składniki kremu wygładzają drobne zmarszczki, odżywiają, cera nabiera blasku i jest wyraźnie zdrowsza i jędrniejsza.

Przyjemny krem

Krem przyjemnie nawilżał skórę. Nie zauważyłam zapychania ani podrażnienia cery. Oceniłabym go jednak jako przeciętny. Nie zauważyłam zniwelowania zmarszczek ani wygładzenia cery. Jest bardzo wydajny i ma charakterystyczny dla produktów Nivea zapach.