Thickening Serum, Serum wzmacniające i pogrubiające do włosów cienkich i osłabionych

Serum na sprawić, że włosy stają się grubsze i uzyskują maksymalną objętość. Zawiera kompleks Cell-U-Plex - połączenie ekstraktów roślinnych, witamin i protein. Odżywki używać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Do codziennego stosowania. /z informacji producenta/

zawiodłam sie

Dostałam te serum z wymiany i to na moje szczescie, bo dosc długo koło niego chodziłam, a zycie pokazało, ze to tylko zbedny wynalazek. Te serum nie robi absolutnie nic z włosami: nie pogrubia, ani nie unosi ich od nasady. Nie zauwazyłam zadnego rezultatu po jego uzyciu mimo regularnego stosowania wraz z okrągła szczotką. Wydajnosc wmiare wporzadku, jak i zapach, ale nie o to chodzi w tego typu produktach.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

no no no :))

w prawdzie osobiście nie używam tego produktu bardzo często, ponieważ mam włosy dość gęstne i ten produkt jest mi zbędny.. ale musiałam napisać recenzję, gdyż moja mama jest wierna posiadaczką tego kosmetyku i widzę sama, jak wyglądają jej włosy przed, a jak po użyciu.
serum należy aplikować nie wiele, żeby nie przetłuścił włosków. włosy nabierają objętości i rezultat jest naprawdę widoczny !
włoski ponad to są miłe w dotyku, błyszczące, nie puszą się i ładnie się układają :)
poza tym jest strasnzie wydajny !
daję 4 gwiazdki, bo brakuje mi przy nim nawilżenia.
jestem pewna, że będę miała w domu jeszcze jedno opakowanie.Używam tego produktu od: chyba od dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3 ?

Thicker, ale nieznacznie.

Dostałam to serum w prezencie. Normalnie nie kupowałabym sobie tego typu produktu ponieważ moje włosy już mają dość dużą objętość, ale postanowiłam spróbować.
Produkt ten nie obciąża włosów, lecz też nie zauważyłam zniewalających właściwości odżywczych.
Włosy być może zyskały ciut na objętości, ale bardzo nieznacznie.
Opakowanie jest bardzo wygodne, można zakręcać pompkę, a i produkt wydajny.
Plusem jest zapach, który jest dość unisex więc pary mogą się nim dzielić ;)
Także producent twierdzi, że produkt nie był testowany na zwierzętach.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Porażka

Niestety, nie służy włosom rozjaśnianym i podniszczonym.
Po zastosowaniu preparatu nie zauważyłam żadnego pogrubienia włosów.
Natomiast widoczne było sklejenie, wysuszenie, włosy stały się sztywne i szorstkie.
Na pewno nigdy więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Super!!!

W końcu moje cienkie, słabe włosy zyskały na objętości, która utrzynuje się dłużej niż 1 dzień :) Są puszyste, mięciutkie i błyszczące. Nadmieniam, że stosowałam razem ze sprayem nadającym objetości z tej samej serii. Naprawdę opłaca się wydać te 80 parę złotych za zestaw, bo efekt jest wpaniały :)

Używam tego produktu od: 1 misiąca

Małe cudeńko!

Używałam wiele odżywek , ta jest jedną z lepszych. Moje kapryśne, cienkie, przetłuszczające się włosy polubiły to serum. Sprawia ono ,iż zyskują na objętości, są bardziej puszyste, wydaje się jakby było ich więcej. Nie obciąża włosów, jest przyjemne w stosowaniu i dosyć wydajne. Naprawdę polecam!
Kiedyś kupię ponownie, teraz mama ochotę wypróbować serię kerastase - objętość, ale trochę odstrasza mnie cena.....

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Pogrubia

Mam już drugie opakowanie tego serum. Używałam go nim odkryłam płyn Matrixa. Serum rzeczywiście pogrubia włosy, pod palcami czuć że ma się więcej. Są bardziej zbite i jakby bardziej "treściwe". Serum łatwo się aplikuje, ma przyjemny zapach, nie obciąża, nie przetłuszcza włosów. Nie nadaje puszystości. Jeśli ktoś lubi puszyste włosy to polecam płyn odbijający Matrixa. Przy dłuższym stosowaniu zauważyłam że niestety trochę przesusza włosy. Nie wiem czy jeszcze kupię, bo używam teraz tylko Matrixa (i Biosilku).

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:dwa

Działa!

Dostałam mini buteleczkę tego serum wraz z zakupem szamponu.
Serum jest rewelacyjne! Mam długie włosy, dość cienkie i szybko tracące puszystość, ze skłonnością do przetłuszczania. To serum utrzymuje moje włosy w ryzach. Są puszyste przez długi czas, świetnie się układają i trzymają. WYraźnie zwiększają swoją objętość.
Kosmetyk nie powoduje szybszego przetłuszczania, trudno jest go przedawkować. Wydajne. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:mini buteleczka

Jest nieźle:)

Serum faktycznie pogrubia włosy. Jednak jakiejś super objętości nie zauważyłam, raczej działa ono tak,że z natury miękkie i delikatne cienkie włosy oprócz tego, że nieco grubsze stają się również trochę sztywniejsze, ale oczywiście w granicach normy:)Faktycznie kiedy dotyka się włośow zwiększenie grubości i gęstości jest wyczuwalne. Niestety nie ujędrnia ichi nie dodaje elastyczności, więc dla efektu większej objętości,puszystości trzeba używać czegoś więcej. Minusem jest też to,że faktycznie przesusza włosy a wydawało mi się,że będzie je również pielęgnować i odżywiać.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

wydawał się cudem... +3

Było rewelacyjne przez pierwsze 2.5 opakowania...
Po zużyciu 2.5 opakowania zaczęło przesuszać NIEMIŁOSIERNIE włosy.
Tak więc incydentalnie bardzo polecam; na co dzień - odradzam!

Używam tego produktu od:4mies.

fajny, ale wysusza

uzywam trzeciego opakowania od dluzszego czasu, to serum jest bardzo wydajne. moje wlosy sa bardzo cienkie i delikatne. po uzyciu tego serum staja sie wyraznie grubsze. do tej pory nie znalazlam nic lepszego, chociaz odejmuje dwie gwiazdki za to, ze mocno przesusza wlosy i nawilzacza trzeba uzywac osobno, co jest b. klopotliwe-wiekszosc takich kosmetykow zawiera substancje, ktore sprawiaja, ze wlosy znowu staja sie cienkie. i tak w kolko macieju...Używam tego produktu od: 7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3?

Wart wypróbowania

Zgłosiłam, więc ocenię :)
Serum przeznaczone jest do włosów cienkich i osłabionych. Jest to jedna z lepszych odżywek, jakich używałam. Cudów z ulotki reklamowej się nie należy spodziewać, ale włosy faktycznie robią się nieco grubsze i sztywniejsze. Wygodna w użytkowaniu - nakłada się na wilgotne włosy po myciu, nie spłukuje. Uważam, że warto wypróbować. Ja do tego serum będę wracać regularnie. Dość wydajne (używam na krótkie włosy)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego