Wibo, Lip shiner (Błyszczyk w kulce)

Wibo, Lip shiner (Błyszczyk w kulce)

Błuszczyk w kulce roll-on. Pachnie owocami i nawilża usta. Dzięki nim wargi nabierają połysku, który je uwydatnia. Zawarte w błyszczyku lanolina, olejki, witamina E doskonale odżywią delikatną skórę warg.
5 zapachów: truskawkowy, pomarańczowy, brzoskwiniowy, malinowy, wiśniowy.

Cena: ok.4 zł/ 12 ml

To były początki :) ...

Pamiętam, to był jeden z moich pierwszych błyszczyków. Miałam truskawkowy. Największą jego wadą było to, że potwornie się wylewał. Dlatego nie zużyłam go do końca, trafił do kosza.

Używam tego produktu od: dawna

Mój pierwszy ;)

Błyszczyk dobrze pamiętam, dostałam go kiedyś od mamy. To był mój piewszy raz. ;d Sprawił, iż uzależniłam się od błyszczyków..
Miałam kilka razy truskawkę, malinę i chyba raz pomarańczowy bodajże.
Błyszczyk miał konsystencję olejku, nie kleił się zbyt bardzo. Niestety ogromną jego wadą było to, iż był leisty i lubił sobie wypływać z opakowania, czego skutkiem była kolorowa i klejąca się kieszeń spodni, w której był często trzymany, czy też plecaka. (szkolne czasy). Trzeba było go wycierać praktycznie po każdej aplikacji.
Błyszczyk ładnie pachniał, trzymał się na ustach może do 3 godzin, pod waruniem, że niczego się nie jadło ani nie piło.
Na chwilę obecną stałby sobie u mnie na biurku przy komputerze, bo wtedy by się nie wylewał. ;)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Był moim pierwszym :)

Kiedyś za nim szalałam mialam chyba wszystkie smaki był fajny bo mial fajny smak i sie swiecił ale wady tez miał:
szybko sie go zjadało
był troche tłusty
wylewał sie czasem
zacinala sie kulka czasami
pozatym byl ok dlatego daje 3 pkt na 5 :)

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: ooo duzo tego bylo ;d

Wibo na wiosnę 2015

średni.

Ładnie pachnące mazidełko. Nawilżał jak każdy oleisty specyfik, ładnie pachniał i dawał lekki połysk - niestety wszystko działało bardzo krótko. Dobry dla kogoś, kto ma manię smarowania ust - produkt szybko znikał i dzięki temu przy kolejnych użyciach się nie nawarstwiał i nie odkładał w kącikach. Możne wypróbować, ale bez szału. Do tego często wylewał się z opakowania co było dość nieprzyjemne zważywszy na jego konsystencję.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

pierwszy mój :)

ro byl moj pierwszy blyszczyk, wlasciwie jeden z pierwszych. w szkole podstawowej juz manie miałam na lejące usta :D mialam wersje wisniową, pachniał jak guma donald i taką nazwe w szkole u mnie zyskał :) kolezanki zawsze mowiły " podaj donalda " sympatycznie wspominam ten blyszczyk. nie kupię bo juz nigdy wiecej go nie widzialam, ale chetnie bym wrocila do szkolnych lat z donaldem :)

Używam tego produktu od:daaaawno temu uzywalam
Ilość zużytych opakowań:kilkanascie

Olejek do ust :):):)

Był do nabycia kiedyś w Rossmannie.Miałam pomarańczę:)
Super pachniał,smakował bardzo słodko,niestety był nietrwały :)
Do nabycia w rossmanie,kiedyś.Niestety nie produkują go już.

Używam tego produktu od:bardzo dawno temu
Ilość zużytych opakowań:1 (pomarańcza)

Olejek do ust

Kupiłam dawno temu ten błyszczyk, na początku pomyślałam nie mam innego spróbuję.Trochę się zawiodłam bo:
+błyszczyk ładnie pachniał (miałam pomarańcza i truskawkę)
+dawał lekki połysk
+trochę nawilzał i natłuszczał tak jak chciałam
+pachniał przecudownie tak słodko

Minusy:
-czasami z tubki wyciekał olejek
-szybko schodzi z ust
-szybko się zjadał
-trochę wysuszał usta
-kulka czasami się zacinała

Używam tego produktu od:dawno dawno temu
Ilość zużytych opakowań:2 (truskawka i pomarańcz)

koszmarek

Ja też używałam go jeszcze w liceum.Z jednej strony miał pielegnować jak pomadka ochronna,a z drugiej upiększać tak dyskretnie.Szybko przestałam go używać,bo:
-kleił się,
-spływał w kąciki ust,
-chemicznie pachniał i nie daj Boze,żeby spróbować w nim oblizać usta,
-moje opakowanie było nieszczelne,błyszczyk się wylewał i oblepiał opakowanie.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:1/2

Średni

Pamiętam jak w czasach licealnych zdażyło mi się go kupić. Niestety opinia będzie niezbyt pochlebna. Główna wada, której nie wybaczam, to to, że tak przeraźliwie się klei. Zapachy owszem owocowe. Kolorku raczej brak, jedynie połysk, ale to klejenie się do wszystkiego... nie....nie, nie dla mnie.

Używam tego produktu od: dawno dawno temu
Ilość zużytych opakowań: moze 1 albo 1/2...

tandetny

Tani i bardzo tandetny blyszczyk. Zapach calkiem przyjemny, ale wlasciwosci pielegnacyjne zerowe.
Po jakims czasie kulka sie zepsula i zaczelo sie jego wylewac zbyt duzo.
Nie zuzylam go do konca, po jakims czasie wyladowal w koszu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pol jednego

no cóż... lekko kiczowaty

Zgadzam się z iga333 - taki pierwszy błyszczyk dla małej dziewczynki. Ja również ładnych parę lat temu posiadałam taki, chyba truskawkowy. Raczej plastikowy zapach, zbyt płynny - wiecznie upaprana zakrętka, choć do niechlujów nie należę ;) - ogólnie nie bardzo. Oczywiście wtedy to było coś, taki błyszczyk, ale na pewno nie chciałabym do niego wracać.Używam tego produktu od: używałam parę lat temu

są inne dużo lepsze!!!

Miałam jakiś taki czerwony kilka lat temu. Dla małej dziewczynki nadaje się na pierwszy błyszczyk. Bo jak dla mnie teraz jest kiepski.
Na początku był OK, choc wylewał się trochę... Ale po jakimś czasie zapach zrobił się strasznie nieprzyjemny, choć data przydatności wciąż była dobra. Jakoś tak niezbyt miło go wspominam.
Cena jest na pewno plusem!

Używałam tego produktu kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1