Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Flawless Finish Loose Powder

Flawless Finish Loose Powder

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Pojemność 28 ml
Cena 24,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Bezzapachowy, sypki puder bez substancji tłuszczowych. Zapewnia ekstremalnie naturalne, świetliste wykończenie makijażu. Rozprowadza się gładko i idealnie załączonym puszkiem. Matuje na kilka godzin. Dostępny z 5 naturalnych kolorach (w tym transparentny).

Cena: 24 EUR/ 28 gr

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

nie zniechęcam

Te trzy * to właściwie takie 3 i pół...Ale takiej opcji nie ma.
Puder kupiłam przypadkiem, był w promocji za pół ceny - czyli 12 eur. Normalnie bowiem używam poudre libre chanel i jestem bardzo zadowolona. Ale za taką cenę, pomyślałam - dlaczemu nie spróbować? Warto było? Tak.
Puder jest całkiem dobry. Jest go sporo. Kolor którego używam - translucent - dobrze dopasowuje się do koloru cery. Nie tworzy maski, rozświetla - troszeczkę przypomina chanel. Z minusów - jest dość grubo zmielony, albo taki jakiś....wilgotny? Taki grudkowaty...Nie wpływa to na użytkowanie, tyle że wygląda dziwnie. Pudełeczko ma za małe dziurki - zakrętkę należy zdjąc, i po prostu zanurzyć puszek w pudrze - rozprowadza się bez zarzutu. Matuje krócej niż chanel, skądinąd chanel nie matuje na długo - 2 godziny matu to wszystko, acz nawet potem twarz nie świeci się tragicznie. Nie polecam osobom z tłustą cerą. Ma malutkie , rozświetlające drobinki, nienachalne. Ogólnie polecam - warto, bo jego cena jest korzystna, a jakość dobra.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:trudno mówić o zużyciu - minimalne

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  358
  recenzji

  4
  pochwał

  9,63

 3. 3

  13
  produktów

  111
  recenzji

  0
  pochwał

  3,02

Zobacz cały ranking