Vichy, Slow Age, Crème Yeux (Krem od oczy przeciw oznakom starzenia)

Vichy, Slow Age, Crème Yeux (Krem od oczy przeciw oznakom starzenia)

W kremie połaczono działanie antyoksydacyjne Bajkaliny, stosowanej od wieków w Chinach, ze wzmacniającymi właściwościami Bifidusa i Wodą Termalną z Vichy bogatą w 15 minerałów. Dzięki temu kosmetyk widocznie zmniejsza cienie i worki pod oczami, wygładza drobne zmarszczki, nawilża i rozświetla. Już po 7 dniach stosowania skóra wokół oczu staje się równiejsza, gładsza, a cienie pod oczami są mniej widoczne.

średniaczek

Kupiłam w promocji, za ok. 70zł. Niestety moja skóra zbuntowała się kilka lat temu na kosmetyki Vichy, ale kremy pod oczy i seria Soleil to dwie grupy ich kosmetyków, które nie robią mi krzywdy. Ach, zapomniałabym jeszcze o genialnej zielonej kulce.

No i co miało być łał.....a szału nie ma

Kupiłam go w aptece poprosiłam farmaceutkę by dała mi coś dobrego ponieważ mam pierwsze drobne zmarszczki i sińce pod oczami. Poleciła mi Vichy. Zużyłam całe opakowanie no i niestety różnicy nie ma żadnej. Nie tego oczekiwałam od kremu za 100 zł

Dobry

Bardzo go lubię. Ma lekką konsystencję, świetnie się rozprowadza, dobrze wchłania. Nie roluje się, więc nadaje się również pod makijaż. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam spłycenie pierwszych zmarszczek. Dodatkowo pozostawia skórę nawilżoną i miękką. Moim zdaniem jest trochę za mało wydajny.

Spoko, ale....

Krem do twarzy z serii Slow Age lubię bardzo. Ten nie zachwycił mnie aż tak mocno. Mam bardzo cienką skórę wokół oczy, która wymaga bardzo silnego nawilżenia i napięcia. Jakieś tam efekty po nim widzę... ale chyba nie takie, jakich można by oczekiwać po produkcie za prawie 100 zł.
Plusy:
- nadaje się pod makijaż
- szybko się wchłania
- wygodne opakowanie
Minusy:
- coś tam niby nawilża, coś tam niby ujędrnia... .ale bardzo, bardzo delikatnie. Za tę cenę oczekiwałabym silniejszego efektu.
- cena
Do kremu raczej nie wrócę, aczkolwiek jeśli ktoś potrzebuje kremu pod oczy tylko po to, aby "był" i nie ma większych problemów ze skórą pod oczami - może być ;)

Zawód

Średniak, spodziewałam się czegoś lepszego. Mam wrażenie że zupełnie nie działa, nawilżenie na poziomie zwykłego kremu, nic więcej. Podobne efekty uzyska się ze zwykłym kremem nawilżającym. Na pewno nie nadaje się do problematycznej skóry pod oczami, przesuszonej albo dla osób z problemem cieni. W tym momencie czekam aż wykończę opakowanie, ale jest uproczywie wydajny. 1 tubka starcza na już prawie 3 miesiące.

Vichy Slow Age krem pod oczy

Krem ma bardzo przyjemny zapach. Nawilża i szybko się wchłania,a co najważniejsze nie podrażnia . Ładnie rozświetla i wygładza. Skóra jest zdecydowanie w lepszej kondycji. Produkt wart swojej ceny. Polecam.

Ulubiony

Czego oczekuję od kremu pod oczy? Przede wszystkim nawilżenia, zredukowania opuchnięć i wygładzenia małych zmarszczek. Co potrafi zdziałać Slow Age? Znacznie, znacznie więcej! W delikatny sposób, dogłębnie nawilża skórę pod oczami - aplikując go możemy poczuć, jak znika to okropne uczucie ściągniętej, suchej skóry. Sprawia, że nasza twarz dzięki świeżemu spojrzeniu wygląda na wypoczętą, redukuje opuchnięcia oraz - co jest dla mnie największym zaskoczeniem - bardzo widocznie rozjaśnia cienie pod oczami! Nie spodziewałam się, że jestem w stanie to uzyskać, używając jedynie kremu pod oczy, ale Slow Age radzi sobie z nimi doskonale. Tak dobrze, że przestałam używać korektora pod oczy, który był jednym z głównych punktów mojego codziennego makijażu. Szybko się wchłania, więc bez problemu po jego aplikacji możemy od razu przejść do wykonywania makijażu - ten krem zdecydowanie go ułatwi, dbając o delikatnie okolice oczu. Przy regularnym stosowaniu kondycja skóry ulega niesamowitej poprawie, jest wygładzona, napięta,niemalże jak nówka sztuka ;) Na pochwałę zasługuje świetny skład, szczególnie fakt, że zawiera antyoksydanty. Bardzo wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilość, wystarczy na długi okres czasu, co jest kolejną miłą odmianą w porównaniu do innych tego typu kremów. Dodatkowo, jest w smukłym i poręcznym opakowaniu, który bez problemu podczas wyjazdów wrzucimy do kosmetyczki i zabierzemy ze sobą. Dla mnie ten krem okazał się strzałem w dziesiątkę, zrewolucjonizował nawet proces wykonywania makijażu, dzięki rozjaśnieniu cieni (żegnaj korektorze!), nadał spojrzeniu zapomnianą świeżość oraz wygładził i nawilżył okolice oczu zapewniając mi ogromny komfort. Mój hicior! :)

zdecydowanie na nie

Krem od razu po nałożeniu mnie odrzucił. Przede wszystkim, ma mnóstwo złotego rozświetlacza, co kompletnie wyklucza dla mnie krem pod oczy. Ma bardzo chemiczny zapach, jest wodnisty i bardzo słabo natłuszcza skórę. Formuła lekka, jak dla nastolatki, a nie dla kobiet, które kupują kosmetyki "slow age". Zapach i formuła kremu do złudzenia przypomina krem Idealia, czyli również niewypał. Krem kompletnie znika na skórze, więc dla mnie bezużyteczny, gdyż mam wymagającą skórę pod oczami.

Dobry ale nie najlepszy

Krem pod oczy przyjemny, delikatny, dobry dla skóry wrażliwej ale niezbyt wymagającej, mim zdaniem będzie idealny dla wieku 20+. Ja mam 32 lata i u mnie nie do końca się sprawdził, co prawda ma świetną konsystencję, szybko się wchłania, delikatnie nawilża ale działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam, z cieniami pod oczami też sobie nie poradził. Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami oraz składem.

Rewelacja

Po zużyciu kremu do twarzy z tej serii, zdecydowałam się wypróbować nowość w gamie - krem pod oczy. Stosuję go od początku czerwca na dzień i na noc, więc zdążyłam sobie o nim wyrobić opinię.

Przede wszystkim produkt ten ma świetny skład aktywny:
+ baza w postaci wody termalnej Vichy - wzmacnia, regeneruje, przywraca pH
+ bifidus - pochodna probiotyku - wzmacnia barierę ochronną skóry, redukuje suchość
+ wyciąg z tarczycy bajkalskiej - silny antyoksydant, silniejszy niż witamina C, zapobiega wolnym rodnikom, neutralizuje negatywne działanie zanieczyszczeń i promieni UV
+ gliceryna - silne działanie nawilżające, łagodzące
+ masło shea - odżywia, natłuszcza,
+ witamina E - również silny antyoksydant, wzmacnia naskórek, zapobiega podrażnieniom i przez naskórkowej utracie wody
+ kofeina - silny antyoksydant, spowalnia procesy starzenia
+ ekstrakt ginkgo biloba - wygładza, rozświetla, ujędrnia
+ adenozyna - poprawia mikrokrążenie, stymuluje produkcję kolagenu, elastyny

Prawdziwa bomba przeciwstarzeniowa, nawilżająca i wygładzająca dla skóry wokół oczu. Tak też u mnie on działa. Konsystencja jest dość lekka, ja lubię nałożyć go nieco więcej, zazwyczaj i tak szybko się wchłania - skóra od razu jest rozświetlona, cienie mniej widoczne. Czuć też dobre nawilżenie, skóra sprawia wrażenie bardziej elastycznej, pełniejszej, jędrniejszej, nie cienkiej jak papier i kruchej, jak to u mnie bywa gdy nie używam kremu pod oczy. Idealnie sprawdza się pod makijaż, korektory lepiej się na nim trzymają, nic się nie roluje, ani nie warzy. Przy dłuższym stosowaniu widać, że redukuje cienie i opuchnięcia. Skóra jest mocna wygładzona, jakby bardziej napięta. Jeśli chroni przed starzeniem tak dobrze jak działa na co dzień (a na pewno tak jest, patrząc po składzie), to jest to najlepszy krem pod oczy, który do tej pory stosowałam i z chęcią kupię kolejne opakowanie.

Cudowny

Zachęcona genialnym działaniem fluidu z serii Slow Age, gdy tylko krem pod oczy pojawił się w sklepach, bez wahania postanowiłam przetestować i ten produkt i powiem krótko - jestem jeszcze bardziej zachwycona tą serią. Mam 25 lat i od kremu pod oczy oczekuję tego, by w delikatny sposób, ale dogłębnie nawilżał moją skórę, sprawiał, że twarz będzie wyglądała na wypoczętą, redukował lekkie opuchnięcia i zasinienia i żeby po nałożeniu nie łzawiły mi oczy. Do tej pory kremem, który sprawdzał się u mnie najlepiej był Mizon ze śluzem ślimaka, jednak po odkryciu tego cuda, pójdzie w odstawkę. Co robi ten krem? przede wszystkim przepięknie nawilża, nie roluje się pod makijażem, jest bezzapachowy, więc nie podrażnia oczu. W składzie ma wyciąg z miłorzębu japońskiego, który działa przeciw cieniom i mimo że stosuję go od niedawna, już widzę poprawę w tym kierunku - czego nie mogłam powiedzieć o Mizonie. Bardzo przekonuje mnie również to, że zawiera antyoksydanty, które chronią skórę przed starzeniem się, a jak wiemy, okolica oka jest najbardziej podatna na zmarszczki. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości, gdyż już widzę, że produkt, ze względu na lekką konsystencję będzie bardzo wydajny.
Na pewno kupię kolejne opakowanie
Jestem przekonana, że sprawdzi się na każdym typie cery.