Effect.net, Fluid jedwabisty dotyk

Effect.net, Fluid jedwabisty dotyk

Nadaje supermiekkość i jedwabistość włosom. Fryzura staje się ekstra gładka i elastyczna. Doskonale rozczesuje splątane kosmyki. Produkt niezwykle wydajny. Do włosów długich i półdługich.

przetłuszcza:(

Ten fluid przetłuszcza w dużym stopniu włosy,wystarczy odrobinę za dużo i efekt sztywnych,matowych i tłustych włosów gwarantowany!
Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

poooorażka!

nie nie nie i jeszcze raz nie.

kolejny zawód jesli chodzi o Joanne. rzadko trafiaja sie az takie buble jak ten.
-przetluszcza wlosy
-z pomoca przy rozczesywaniu ma niewiele wspolnego
-wcale nie zmieksza wlosow.

łe. ;/

Używam tego produktu od:miesiac?
Ilość zużytych opakowań:1/2 tubki

Sama nie wiem.

Stosowałam go jakiś czas i sama nie wiem jaki mam mieć do niego stosunek. Włoski niby się po nim ładnie błyszczą, ale zgadzam się... rozprowadzenie go żeby nie obciążyć włosów to prawdziwa katorga. Fluid ma o wiele za duża konsystencję.
Daję mu tylko 3, bo zdarzyło mi się używać o wiele lepszych nabłyszczaczy.
Produkt bardzo wydajny.

depilacja czego nie wolno

super

wlasnie wypróbowalam tego fluidu i efekt bardzo zadowalajacy- w sumie nie wierzylam ze tak bardzo bede miala po nim błyszczące wloski :D
jedyny minus to brak zapachu:D

Używam tego produktu od:dzis:D
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

chyba nie polubimy się

Bardzo wydajny i tani to największa jego zaleta. Ale jest strasznie gęsty co utrudnia rozprowadzenie go w małej ilości na włosach, tak żeby nie obciązyć ich zbyt mocno. Jest tak gęsty, że trudno zmyć go z dłoni. Nie ładnie pachnie, wręcz śmierdzi. Jako stała używaczka biosilku, wolę tamten, droższy, ale przyjemniejszy w używaniu, a przecież też baaaardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

Przyjemny, na 4+

Poprawia wyglad wlosow, wygladza, dodaje blasku. Wlosy sa mile w dotyku, gladkie i zdrowiej wygladaja.
Opakowanie moze nie jest super, ale fluid jest za to wydajny.
Cene bardzo dobra ( ja zaplacilam ok. 7 zl)
Mimo ze mam wlosy przetluszczajace sie, fluid nie spowodowal ich szybszego przetluszczenia ( ale trzeba uwazac, ile sie go naklada ! )
Ja mam cienkie wlosy, wiec musialam zaplacic za wygladzenie LEKKIM przyklapnieciem fryzury - ale oplaca sie , bo wlosy wygladaja na bardziej zadbane, zdrowsze,a nie na siano, itp.! ;-)
Pewnie kupie go jeszcze, bo to fajny produkt.
Polecam!

super :)

Chciałam kupić Biosilk ale kupiłam ten i nie żałuję. Chociaż nie wiem jaki jest Biosilk, to myślę, że ten jest równie dobry (patrząc na recenzje Biosilka). Mam cienkie, proste włosy. Nie są mocno zniszczone ale bardzo się puszą (zwłaszcza po myciu). Ten fluid super je wygładza - wreszcie są błyszczące, jedwabiste w dotyku i gładkie! Ma postać przezroczystego olejku. Najlepiej nakładać "głaszcząc" ręką nim wysmarowaną włosy z wierzchu. Nałożony w rozsądnych ilościach nie powoduje że włosy są przyklapnięte i nie wyglądają na tłuste. W dodatku cena jest super - 8 zł za tą pojemność! (Biosilk wychodzi duzo drożej). Jego wady to po pierwsze zapach - jest bardzo delikatny ale niezbyt piękny. Po drugie opakowanie - również nie jest najładniejsze. Natomiast właściwości produktu są super dlatego szczerze polecam. A i jeszcze jedno - Joanna ma w ofercie też serum w opakowaniu z pompką. Skład jest identyczny (same silikony), ale jest ponad dwa razy droższe (bo większa pojemność i lepsze opakowanie) więc moim zdaniem lepiej jest kupić ten fluid.Używam tego produktu od: 1 miesiaca