Ultra Hard Lacquer (Lakier do włosów supermocny)

Ultra Hard Lacquer (Lakier do włosów supermocny)

Taft na każdą pogodę z Protein 24+ - długotrwała ochrona - nadaje Twojej fryzurze trwałość nie sklejając włosów. Perfekcyjna trwałość przy każdej pogodzie, do 24 godzin.

utrwalające
w sprayu
Struktura
lekkie
Utrwalenie
bardzo mocne

dobry

Bardzo fajny lakier do włosów. Spełnia obietnice producenta. Dosyć dobrze utrwala, nie obciąża włosów. Producent zapewnia również kontrolę nad elektryzującymi się włosami, puszeniem i niesfornymi kosmykami. Jako że mamy zimę i chodzę w czapce wybrałam właśnie ten produkt do stylizacji włosów zimą. I tu należą mu się brawa! Żadnych elektryzujących się włosów, ani uklepanych czy napuszonych. Włosy cały czas wyglądają pięknie i są na swoim miejscu.

Utrwalacz fryzury!

Lakier do włosów firmy TAFT jest dostępny w każdym sklepie za nie wielką cenę zresztą często można go kupić na promocji. Oceniam go wysoko, lecz włosy po jego użyciu są twarde w dotyku i sklejone. Ja kupuję z tej firmy naprzemiennie różne rodzaje.

Zalety:
-mocno utrwala fryzurę na kilka godzin
-pięknie pachnie
-łatwo się rozpyla
-ma wygodne opakowania

Wady:
-moim zdaniem za bardzo skleja włosy, w dotyku są twarde

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Supermocno to nie jest

Często kupuję różne lakiery Tafta. Na zmianę - raz taki raz inny. Pewnego razu trafiło na ten właśnie i mówiąc szczerze - supermocnym utrwaleniem nie może się poszczycić.

Zalety:
- dostępność
- względna cena
- wygodna butelka z bezawaryjnym atomizerem
- ładny i przyjemny zapach
- łatwo go wyczesać
- nie skleja włosów

Wady:
- włosy po jego użyciu nie są super mocno utrwalone - stwierdziłabym, że dośc poprawnie a co za tym idzie włosy potrafią się czasem wymknąć spod kontroli na podwórku

Używam tego produktu od: około roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4 butelki

Studio fryzur kucyk Beyonce

Mocne utrwalenie = sklejanie włosów

Lakier kupiłam rok temu albo więcej i po tak długim czasie go zużyłam. Mam długię i gęste włosy więc lekkie lakiery nie na cały dzień utrzymują moja fryzurę w ryzach. Owszem ten lakier potrzymuje moją fryzurę ale skleja włosy po dotknięciu włosów sprysakania lakierem są oblebione trochę i ciężko mi wyczesać nadmiar więc stostuje go mało. używam kiedyś stosowowałam go 2 dni pod rząd i wysuszał mi włosy.
Plusy
dostępność
duża pojemność
wydajny
cena niska
utrwala fryzurę
Minusy
wysusza
skleja
ciężko go wyczesać
Do tego lakieru nie wrócę chyba znowu kupię lakier taft tylko w czerwonym opakowaniu.

Polecam!

Lakier jest świetny! Nie śmierdzi, dobrze utrwala fryzurę. Nie skleja mocno włosów. Wydajny. Starcza na długo. Naprawdę wart polecenia ;) można go często dostać w promocji.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Bardzo przyjemny

Prawie KWC! Prawie, bo wciąż poszukuje ideału i testuję nowości. Ale ten lakier na pewno jest:

- niedrogi;
- ładnie pachnący;
- dobrze utrwalający (ale nie na skorupę);
- wydajny;
- łatwo "wyczesywalny"

Na pewno jeszcze do niego powrócę.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

NAJLEPSZY

Najlepszy lakiet :P a wybróbowałam już wiele marek...;P
Włosy są sztywne i nie ma szans aby wiatr zniszczył nam fryzure.Błyszczą się i ogółem używałam go bardzo dlugo z powodzeniem ;)

Używam tego produktu od: trzech lat

może być :)

pierwszy raz gdy go użyłam, skradłam go mamie z półki :) całkiem dobry, choć na dłuższą metę bardzo wysusza włosy - przy rozpylaniu mocno czuć alkohol. włosy utrwala nawet dobrze, chyba że ... trzeba wyjść na dwór - deszcz, wiatr .. przy tym kompletnie mi się nie sprawdza.
mnie jednak podpasował, nie skleja włosów, wyglądają naturalnie, chyba że się przesadzi z ilością :)

niezły na co dzień

Taft to najlepsza marka lakierów z tej półki cenowej - znacznie lepsza niż Syoss, Wella, o lakierach "made in rossmann" nie wspomnę.

W tym podoba mi się że z łatwością można go wyczesać, nie jest bardzo widoczny na włosach (chyba że się z nim przesadzi), utrwala włosy na wiele godzin (choć ja nie robię żadnych wymyślnych fryzur, mam cienkie i krótkie włosy).

Minusem jest zapach i to że nie radzi sobie z wilgocią w powietrzu. Ostatnio wyszłam z domu na 15 minut, była lekka mżawka, po powrocie do domu lakieru już nie było w ogóle czuć na włosach, mogłam bez problemu przeczesać je palcami.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Póki co najlepszy

Wcześniej nie byłam przekonana co do marki taft może przez tą wkurzającą blondynkę z reklam której głos mówił co innego i usta też... ale nie o tym. Kiedyś postanowiłam kupić ten lakier i nie zawiodłam się. Lakier jest najlepszy oto jego plusy
+ zapach
+opakowanie
+dobrze utrwala(mam podatne włosy)
+łatwo się wyczesuje
+ cena ( 8zl)
+nie skleja włosów
+jest \'suchy\' tzn że nie nie widać go na włosach bo niektóre lakiery jakby moczą włosy i to wygląda okropnie
Minusów nie widzę :)

Ilość zużytych opakowań: 1 do połowy

Nie dla mnie

Niestety lakier nie dał rady moim grubym i gęstym włosom. Takich produktów używał od czasu do czasu, gdy spinam włosy do góry, by utrwaliły fryzurę. Czyli nie wymagam od lakierów nie wiadomo czego.
Ten jednak nie poradził sobie nawet z czymś takim. Już po godzinie włosy zupełnie wyszły ze spinki.
Plusem jest na pewno to, że nie skleja włosów, łatwo się go rozczesuje i przedłuża świeżość- dlatego daje 2.5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Najlepszy :)

Śmiało mogę przyznać,że jest to najlepszy lakier z wszystkich Taftów jak i ogólnie.
Ma przyjemny zapach.Opakowanie jest estetyczne i poręczne.
Co najważniejsze lakier nie skleja włosów :D
Naprawdę bardzo łatwo daje się wyczesać.
W porównaniu np. z czerwonym Taftem nie "moczy" włosów,nie tworzy mokrej powłoki na głowie.
Dobrze utrwala fryzurę.
Absolutnie nie uzyskamy nim efektu zastygniętego hełmu czy waty cukrowej.
Nie wysusza moim włosów.
I zgodzę się z poprzedniczką-przedłuża świeżość włosów-moich skłonnych do przetłuszczania.
Jest to mój ulubiony lakier i zostanie ze mną przez wiele wiele chwil :D

Używam tego produktu od: kilkunastu miesiący
Ilość zużytych opakowań: dużo