Isana, Pflege, Sun Shine Dusche, Żele pod prysznic (3 wersje)

Isana, Pflege, Sun Shine Dusche, Żele pod prysznic (3 wersje)

Odświeżają ciało oraz pobudzają umysł ;) , zachowują skórę właściwie nawilżoną, posiadają pH przyjazne dla skóry, są testowane dermatologicznie.
Wersje:
Fruchts&Witamins (Owoce i Witaminy)
Grapefruit&Mango (Grejpfrut i Mango)
Grenadine

Cena: ok. 4 zł/ 300 ml

tani, niezły, polecam

+cena - w promocji zapłaciłam 3,50 zł
+zapach - miałam owoce i witaminy, pachniał jak owocowy jogurt
+nie wyszusza skóry ale i nie nawilża, parę razy nie uzyłam po nim balsamu i rano skóra nie była przesuszona - za tą cenę nie wymagam więcej
+ fajna miękka butelka, z której łatwo sie wyciska żel, do tego można ją odwrócić i postawić
-wydajność - przy uzywaniu "na rękę" niewydajny, szczególnie, że jest wodnisty i spływa z ręki, na myjkę lub gąbkę pieni sie bardzo dobrze, wystarcza wtedy na ponad 20 myć, daje delikatną, dość rzadką pianę
myślę, że kupię ponownie, jeśli go nie wycofają, bo to chyba wersja limitowana
nie wymagam wiele od żelu - jeśli ładnie pachnie i nie wysuszy mi skóry na wiór to wystarczy - ten spełnia te kryteriaUżywam tego produktu od: latem 2009

od biedy

Żel jak żel. W butelce ma ładny, owocowy zapach. Podczas kąpieli jest średnio wyczuwalny, na skórze się nie utrzymuje. Mało wydajny, w lato i w tydzień go zużyję. Butelka ma mało praktyczne zamknięcie, które mi się raz otworzyło w podróży:/
Ostatecznie kiedy nie ma nic innego pod ręką można się nim umyć, ale poza tym są lepsze nawet w tej niskiej cenie.

Używam tego produktu od: kilka razy na wyjeździe i w domu

Normalny

Zwykły żel pod prysznic. Miałam wariant zielony. Na pewno plusem jest niska cena. Ładnie pachnie i ma śmieszne opakowanie. Fajnie odświeża i pobudza umysł. Odejmuje gwiazdkę za wydajność. Jestem w stanie zużyć go w ciągu tygodnia. I jeszcze jedną za nawilżenie. Ogólnie nie najgorszy.

Używam tego produktu od: Narazie nie używam
Ilość zużytych opakowań: Chyba 2

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

zwykły

Zwykły żel pod prysznic. Ładnie pachnie, ale niestety zapach nie pozostaje na skórze. Dobrze się pieni, ale niestety wysusza trochę skórę, więc nałożenie balsamu po kąpieli jest konieczne.
Do zakupu zachęca cena i ładny zapach, nic więcej.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy/ różne wersje

żadna rewelacja

Ładnie pachnie i jest niedrogi ... zaczynam mieć wrażenie, że stawiam go w łazience dla świętego spokoju- że myję się żelem, a nie mydłem, dzięki czemu skóra się nie wysusza. Tak naprawdę skóra jest po nim niewiele lepsza niż po mydle, a zapach znika od razu po kąpieli. Niezbyt dobry. Nie wiem skąd te zachwyty -może cena tak przysłoniła Wam jego wady.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Uwielbiam te żele, dobry zakup

Uzywam tych żeli od pewnego czasu, przyciagnela mnie cena i....opakowanie. Zapachy sa na prawde ładne, zel dobrze sie pieni, zostawia zapach na skórze na pewien czas, ma dobry poślizg. Mało wydajny, ale za taka cene to nie problem;)

Używam tego produktu od:dawnaaa

jakosc/cena=bdb

miałam wersje pomaranczowa. pachnie landrynkowo, ale sympatycznie, poprawia humor. jest dosc rzadki i nie zbyt wydajny ale przy tej cenie i tak sie oplaca. Pieni sie przecietnie, ma ładny kolor i odpowiedni poślizg.
nie zauważylam aby odstawal jakoscia od innych markowych, kilkakrotnie drozszych zeli.
napewno kupie go ponownie-tylko inna wersje bo lubie eksperymentowac.

Używam tego produktu od:

codzienny

Przetestowalam chyba wszystkie zele Isana...Bardzo je lubie,to taki bezpieczny zakup.Zapachy mi sie nie nudza,uzywam kilku na zmiane.Dobrze sie pienia,sa skuteczne,nie czuje sie niedomyta :)) moim zdaniem sa wydajne mimo,ze nie szczedze ich sobie.Za taka cene? Szkoda,ze mozna je kupic tylko w Rossmanie...Z drugiej jednak strony kiedy wpadam do tego sklepu pomyszkowac,i jesli niczego nowego nie znajde dla siebie,kupuje zel Isana na pocieszenie,nawet jesli w domu czeka kilka zapasowych.Dobre i tanie,a w promocjach nawet smiesznie tanie.Polecam :)

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Cena i zapach - super!

Bardzo przyjemny produkt Isany. PLUSY: dostępność; cena; pojemność; zapach (niestety na skórze nie utrzymuje się praktycznie wcale; ale można dodać do prania); opakowanie (bardzo kolorowe, poręczne); konsystencja - żel jest odpowiednio gęsty, nie leje się; nie podrażnia, nie przesusza skóry; spory wybór wersji; pieni się znośnie; dobrze myje. MINUSY: nietrwałość zapachu; mało wydajny (nawet gdy próbowałam go używać bardzo oszczędnie) - trzeba sporej ilości, aby dobrze namydlić całe ciało; mógłby lepiej się pienić. PODSUMOWUJĄC: polecam. Produkt całkowicie porównywalny z żelami Avonu z serii Senses, tylko że tamte kosztują ok. 9 zł. 4* z dużym minusem za małą wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 5-6

super!

- Piekne, orzeźwiające zapachy (ja nie wyczuwam w nich zadnej chemii),
- Śmiesznie niska cena, szczegolnie w promocji,
- Dobrze sie pienią i myją.
Mialam juz duzo wersji tego zelu i uzywam tylko tego, jest naprawde dobry i tani.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: nie liczę.

Taki sobie....

Zużyłam kilka butelek.... Na początku byłam zachwycona - co za zapachy i jaka cena !!!! Po około 3 miesiącach używania zapach zaczęły mnie drażnić (nie wiedzieć czemu), zauważyłam że nie ma żadnych właściwości nawilżających, ani pielęgnacyjnych, a do tego jest strasznie niewydajny!!!!! I średnio myje - ja czasem wracam z leśnych szaleństw na rowerze dość umorusana - błoto i brud jakoś doszoruję, ale smar rowerowy już nie.... Generalnie nie jestem z tych żeli zadowolona.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

super zapach!

Wyczuwam w tym żelu ananasa (tzn. w żelu Owoce&Witaminy). ;) Żel dość dobrze oczyszcza, nie wysusza skóry (ale ja prawie zawsze nakładam po kapieli balsam), ale odnoszę wrażenie, że jest trochę mnie wydajny niż pozostałe żele Isana. Dlatego 4*, a nie 5.Używam tego produktu od: