Phytum Actif Nutrition, Shampooing Nutri-Soie (Szampon odżywiająco-wygładzający)

Zawiera liposomy 100% roślinne (olejek z jojoby), które odżywiają i regenerują włókna włosów. Delikatnie myje włosy, odżywia je i regeneruje. Włosy stają się sprężyste, gładkie, i błyszczące.

Cena 16 zł/ 200 ml

przeciętny

Hmmm zacznę od ceny...19,90 w cenie regularnej na pewno nie jest odekwatne co do jakości szamponu. Szampon przeciętnie się pieni, jak każdy inny, zapach dość ciekawy, nie owocowy, jakie uwielbiam, ale ten w żaden sposób mi nie przeszkadza. Ma konsystencję bardziej odzywki do włosów, niż balsamu, jednak jeśli chodzi o jego właściwości odżywcze to jakoś ich nie zauważyłam... wygładzanie? może szopy na głowie jakiejś strasznej po nim nie mam, ale czy można by to nazwać wygładzaniem... sprawa sporna ;]

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1-wsze

dobry

Wlosy po tym szaponie sa ladne,u mnie tak jak zapewnia producent wygladzone,latwe do ulozenia.Mam wrazenie,ze jest ich wiecej.
Szampon niezbyt sie pieni co dla to jest minusem, zapach hmmm chyba trzeba sie przyzwyczaic.Opakowanie ladne.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: zaczelam pierwsze

trudna znajomość

Ciężko oceniać taki szampon. Z jednej strony nie powala na łopatki - wysoka cena, średni zapach, megapiana na głowie, którą długo się spłukuje, włosy bezpośrednio po użyciu trudne do ułożenia. Z drugiej strony - wydajny, gęsty, jeden z nielicznych szamponów, po którym moje włosy na następny dzień po umyciu całkiem nadają się pokazywania ludziom i są sypkie i lśniące, a nie przyklepane.
Choć odżywkę z tej serii stosowałam wcześniej, to pozostawiła po sobie nico milsze wspomnienia. Może jeszcze kiedyś skuszę się na duet - odżywka + szampon.
Nie zauważyłam podrażnienia skóry głowy, ale stosowałam w międzyczasie także inne szampony więc nie mogę tego bezstronnie ocenić.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc z przerwami

Quality Missala Jak dobierać perfumy

poprostu dobry szampon

Nie będę się zbytnio rozwodzić nad tym szamponem. Dla mnie dobry szampon ma poprostu dobrze oczyszczać włosy i skórę głowy. I on taki jest - dobrze myje, moje włosy po nim się puszą i dlatego muszę użyć potem odżywki ale jeszcze nie znalazłam takiego szmponu po którym moje włosy byłyby ujarzmione bez odżywki lub maski. Ogólnie określę go jako dobry szampon, bo spełnia moje oczekiwania. Nic ponadto. Minusy to niska wydajność i beznadziejne otwieranie. Estetyka opakowania w porządku, choć tym akurat przy zakupie kosmetyku się raczej nie sugeruję. Nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: Używałam 2 tygodnie i się skończył
Ilość zużytych opakowań: 1 jak narazie

Dobry, ale...

Mam krótkie, raczej cienkie i rzadkie włosy. Myję je codziennie rano.
Szampon ma ładny zapach (jak dla mnie: typ luksusowe mydełko), jest raczej gęsty, wydajny.
Włosy po nim są wg mnie atrakcyjne: gęste, błyszczące, dobrze wyglądają.
Mam jeden poważny minus: po pewnym czasie stosowania, na skórze głowy gdzieniegdzie pojawiały się wypryski. Nie wiem dlaczego, może za często myłam?

Używam tego produktu od: od 1, 5 roku

dobry

A ja go lubię, co prawda troche lepiej działa na moje wlosy ten fioletowy do farbowanych, ale ten tez jest ok.
Nie obciąza włosów, dobrze sie układają, wygladaja zdrowo.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1/2

jedne wielkie klepicho

sama nie wiem, ale moze jestem wymagajaca w stosunku do szamponów , nie wiem moze nie powinnam zbyt wiele wymagac bo za ta cene ... itd. ale wiem jedno!! ze nigdy wiecej ponownie go nie kupie! mam długie , farbowane bardzo geste włosy, które chciałam wygładzic i odzywic! jedyne co otrzymałam od tego szamponu to jedne wielkie klepicho !!! na głowie! ciezkie klejace włosy, z napuszonymi koncowkami ! nigdy wiecej ! wracam do swojego ulubionego Welli Sp
nie polecam
wygładzenie??-jakas bzdura
odzywienie??- raczej obciazenie

Używam tego produktu od nie uzywam:

Dobry

Mimo swej małej objętośc, jest bardzo wydajny.
Dobrze oczyszcza włosy, sa takie miękkie i miłe w dotyku. Mniej poddaja sie działaniom zewnetrznym.
Cena regularna zaporowa, ale w promocji do przyjęcia.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

nie odżywia

minus za podstawowy brak - nie robi tego co obiecuje, włosy nie są wysuszone, ale też nie są w ani trochę lepszej kondycji po jego użyciu, plus za to, że nie powoduje u mnie alergii, co większość szamponów czyni; zamknięcie okropne - dwa razy już się skaleczyłam.
wklejam skład (może ktoś umie go przenieść do opisu)
aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, glycol stearate, cocamide mipa, lauryl glucoside, peg-7 glyceryl cocoate, parfum, styrene/acrylates copolymer, peg-3 myristyl ether, guar hydroxypropyltrimonium chloride, polyquaternium-10, polyquaternium-22, peg/ppg, 18/18 dimethicone,linalool, benzyl salicylate, citric acid, coumarin, amyl cinnamal, simondsia chiniensis, cytronellol, propylene glycol, benzyl alcohol, sodium lauryl sulfate, phospholipids, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, triethanolamine, chondrius crispus, carbomer, cl19140, cl 15510

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

bardzo dobry

Miałam już kilka buteleczek tego szamponu i byłam zadowolona. Sprawia, że włosy są gładsze i lepiej nawilzone, troszkę łatwiej sie rozczesują, chociaż dobrze jest użyć jeszcze odzywki z tej serii. Zapach ma średni, ale nie jest brzydki. Wydajność przyzwoita.:) Cena w promocji - zachęcająca. Szczerze polecam, choć osobom o bardzo suchych i niesfornych, długich i trudnych do rozczesania włosach polecam chyba bardziej szampon 3 w 1.;)

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: kilka

nie polecam

Używam szamponu Phytum Actif Nutrition od dwóch tygodni i jestem niezadowolona z efektów(a raczej ich braku) Szampon podczas mycia niesamowicie plącze włosy,ma okropny zapach,który jak na złość trzyma sie na włosach z uporem maniaka:( Po wysuszeniu włosy puszą sie i wginaja na różne strony!!A jest to przecież szampon "odżywiajaco-wygładzajacy"!!Dziękuje tylko Bogu,że skusiłam sie na niego kiedy był w promocji,bo inaczej chyba bym sie wściekła ze złości:P

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:juz prawie koncze pierwsze

Bardzo dobry

Minus za beznadziejne zamknięcie. Można sobie na nim połamać paznokcie! No i zapach jest taki sobie..
Reszta to już same plusy. Świetnie się pieni, bardzo dobrze oczyszcza skórę glowy i włosy, ładnie nabłyszcza, wygładza. Jest to pielęgnacja na profesjonalnym, fryzjerskim poziomie :)

Używam tego produktu od:hmm, parę myć