Hugo Boss, Woman EDT

Średnia ocena: 4.89/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wersja z 1997 roku. Seksowny, gorący, duchowy zapach, dla energicznych kobiet. Hugo Boss Woman EDT kwiatowo - owocowe perfumy.
Nuty głowy: mech dębowy, brzoskwinia, cyklamen, melon, liść czarnej porzeczki, papaja, zielone jabłko .
Nuty serca: hiacynt wodny, lilia, jaśmin, korzeń irysa .
Nuty bazy: orchidea, wanilia, bursztyn, żywica, cedr virginia, drzewo sandałowe.

kwiatowe, owocowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór, wiosna / lato
wody toaletowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Jeden z ulubieńców

Jedne z moich ulubionych zapachów. Choć jestem wybredna ta woda perfumowana bardzo przypadła mi do gustu. Świeży kwiatowo-owocowy zapach sprawdzi się o każdej porze dnia i porze roku. Polecam

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 2

Ładne perfumy, klasyczne, uniwersalne, na każdą okazję – i tak... zachowawcze perfumy są potrzebne

Perfumy są naprawdę ładne, o idealnej, niemęczącej projekcji, ale bardzo trwałe, oparte na klasycznych, sprawdzonych akordach owocowych, kwiatowych, świeżych, wodnych i drzewnych. Wszystkich w idealnie wyważonych, harmonijnych stężeniach, sprawiających, że kompozycja jest wyrazista, ale ani nie męczy, ani nie drażni. Kwiatowo-owocowo-słodka, a nie przesłodzona, i nie mdląca.
Jest elegancka, a zarazem ma dużo wdzięku.
Perfumy świetne dla wszystkich Pań, niezależnie od wieku, i – na każdą okazję.
Wszystko to sprawia, że choć ładne, nigdy nie kojarzyły mi się szczególnie z kompozycją... zmysłową.

Ładne, stonowane, uniwersalne, kobiece – cóż... i takie perfumy są potrzebne, choć chyba jeszcze nigdy nie napisałam równie... dyplomatycznej opinii o jakimkolwiek innym zapachu, ale i nie kojarzę innych damskich perfum równie... uniwersalnych, a wręcz "akuratnych" i zachowawczych.
Są ładne, ale niekoniecznie porywające.

Lubię

Bardzo fajny zapach, długo utrzymuje sie na ciele i ubraniach. Mialam okazje używac go juz jakis czas temu i pamietam ze zapach jako wody toaletowej byl naprawde przyjemny, delikatny i nie draznil nosa (a mnie drazni duzo perfum) :)

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 3

Takie uniwersalne

Pierwszy raz sięgnęłam po te perfumy jakieś 10 lat temu będąc na studiach. Teraz do nich wróciłam, ale już mnie tak nie uwodzą jak wówczas. Flakon niczym nie zachwyca oka, ale to w końcy zapach ma urzekać. Atomizer jak najbardziej ok. Zapach jest z kategorii kwiatowo-owocowej, nie są jakoś specjalnie wyróżniające się, ale pasują zarówno na dzień i wieczór jak i każdą porę roku. Dla mnie ważne, że nie są ciężkie i pasują w zasadzie na każde wyjście czy to większe, czy mniejsze, do pracy czy uczelnię. Jest naprawdę uniwersalny, a sam zapach utrzymuje się cały dzień. Wydajne.

• Flakon: 3

Wiele lat na rynku, ale nadal fajne

Już nie pamiętam, ile lat temu po raz pierwszy sięgnęłam po te perfumy, teraz znów je mam i nadal są fajne. Zapach nie jest delikatny, jest mocno charakterystyczny, ale jak dla mnie bardzo ciekawy. Są trwałe.

Fajne

Niedawno kupiłam flakon 75 ml, był to zakup w ciemno. Zapach bardzo świeży, kwiatowy - dla mnie zdecydowanie najlepiej sprawdza się w lecie jednak używać można spokojnie cały rok. Bardzo fajny zapach - nie wzbudza u mnie szczególnych emocji jednak jest bardzo przyjemny.

Uczula

Mam nadwrażliwość zapachowa, szukałam długo perfumu. Jak idę do perfumerii to nie decyduje się od razu. Trzy razy sprawdzalam czy mnie głowa po nim nie boli, zapach mi się bardzo podoba ale to kwestia gustu. Wszystko było okej, zakupiłam i... Po paru tygodniach zobaczyłam czerwone placki skóry na szyi. No cóż, wymieniłam się z mamą na coś innego. Czas poszukiwania rozpocząć raz jeszcze, a szkoda bo zapach jest świetny.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Wiosno, nadchodzi lato !

Że też odkryłam je tak późno ;) Zgarnełam je na sezon wiosenno-letni i jestem zauroczona. Na cieplejsze pory roku preferuję zapachy łatwe, lekkie i przyjemne, więc Hugo Woman to był strzał w dziesiątkę. Czuję duużo zielonych jabłek, brzoskwinie, w tle gdzieś tam pojawiaja się jakieś delikatne kwiaty, ale wciąż dominują owoce. Z przyjemnością nosiłam je na codzień, do pracy czy też jeżdżąc na rowerze. Optymistyczne, odświeżające, lekkie i dziewczęce. Jak na świeży zapach mają świetną trwałość. Flakonik oceniam neutralnie - żaden majstersztyk, ale prosty flakon odzwierciedla nieskomplikowany zapach. Cena może być, da się upolować w promocji. Nie daję 5*, bo ten zapach to przejściówka, a nie taki &quot;mój mój&quot; ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

Wspaniały!

Jest to absolutnie mój numer jeden! Jest idealny. Zapach jest bardzo intrygujący, nieprzeciętny i też nie jest to zapach typowo kobiecy, raczej właśnie kojarzy mi się z kobietą indywidualistką, samodzielną i energiczną. Nie jest męczący ani duszący, długo się utrzymuje. Nawet flakonik mi się bardzo podoba, taki trochę toporny, męski, a nakrętka przypomina mi trochę tą z piersiówki.

Niestety Hugo...

Te perfumy są.... trochę nudne. Może nie są jakieś wstrętne i odpychające ale nie jest to też nic nadzwyczajnego... wręcz przeciwnie - perfum ten pachnie bardzo oczywiście (jeśli można tak to ująć). Butelka jest bardzo nieatrakcyjna i również... nudna. Boss ma zdecydowanie więcej fajniejszych zapachów ale ten akurat??? Nie wiem, to jakaś pomyłka. Myślę, że może stać się jednymz tych zapachów, które nosi się w torebce &quot;na wszelki wypadek&quot;. Albo taki zapaszek na co dzień... W każdym z tych przypadków nie będzie to jednak nic specjalnego...

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

fajne

Opisuje wspomnienie, 10lat temu miałam 40ml. Okrągła buteleczka, oryginalne jedne z pierwszych dorosłych perfum. Nie pamiętam nut, w opisie jest jabłuszko zielone... Ciężko powiedzieć, mech... Już prędzej podobały mi się, a ostatnio wyszły Eau Legere od Bottegi Venety też jest tam mech i podoba mi się ten zapach. Chyba musiało to być to. Gdzieś tam mi się kojarzy podobieństwo Bossa do Freyji Oriflamu dawno już nie do kupienia.
No tak przyjemne perfumy. Jakoś do nich nie wróciłam nigdy. Ale polecam je do wypróbowania. Raczej długotrwale.

Używam tego produktu od: 11lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

zielony

Zapach delikatny bardzo ulotny, wiosenno-letni. Perfumy pachną jabłkiem trochę ogórkiem i jakimiś zielonymi nutami, takie sportowe nawet można powiedzieć, że mdłe, &quot;zielone&quot;. (Zapach w ogóle nie mój więc nie zagłębiłam się w poszczególne nuty). Bardzo nietrwały lub tak delikatny, że prawie nie wyczuwalny.
Myślę, że bardziej pasują do eterycznych blondynek niż brunetek.
Zapach był prezentem ze szczerego serca :) więc raczej go nie wyrzucę i nie oddam.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego