Pantene, 3 Minute Miracle, Repair & Protect (Intensywna odżywka do włosów)

Odżywka 3 Minutes Miracle w zaledwie 3 minuty sprawia, że włosy stają się miękkie, odżywione i błyszczące - bez zbędnego obiążenia. Innowacyjna formuła wnika w głąb włosa, wzmacnia, redukując uszkodzenia mechaniczna i zniszczenia spowodowane stylizacją.

Regeneracja w domowym zaciszu

Używałam do tej pory wiele odżywek, różnych wiodących marek. I straciłam już nadzieję, że jakakolwiek odżywka będzie w stanie poprawić kondycję moich zniszczonych po ciąży włosów. A na długie zabiegi regeneracyjne w salonie fryzjerskim nie mam po prostu czasu. I pojawiła się ona. Odżywka marki Pantene o jakże obiecującej nazwie: 3 Minute Miracle Intensive Repair. Odżywkę nakłada się na umyte, wilgotne włosy. Następnie czekamy na jej wchłonięcie w strukturę włosa i zmywamy oraz suszymy/modelujemy włosy jak zawsze. Może się wydawać, że odżywka obciąża włosy (bo tak to wygląda po jej nałożeniu), ale po spłukaniu mamy zaskakujący efekt: odżywka znacznie poprawia kondycję włosów, które już po wysuszeniu były gładkie (oraz nie plątały się do gumki do włosów), błyszczące, super pachnące, delikatne w dotyku, miały zwiększoną objętość, nie puszyły się ani się nie elektryzowały. Dzięki tej odżywce moje włosy przestały się też tak szybko przetłuszczać, co jest dla mnie fenomenem. Po użyciu odżywki wieczorem, moje włosy są pełne blasku, bez oznak przetłuszczania się przez 2 dni. Do tej pory musiałam myć i suszyć włosy rano, a wieczorem już miałam przetłuszczające się kosmyki. To jest mój nr 1, który można kupić w naprawdę niskiej cenie.

Cudeńko!!

Kupiłam, ją przy okazji jednej z rossmannowych promocji I jestem zakochana, od pierwszego użycia. Produkt sprawia, ze moje cienkie, puszace sie , suche wlosy staja sie idealnie dociążone, dobrze się je później rozczesuje I układa fryzurę. Nawilźa, sprawia ze sa fajnie mięsiste I sprzezyste oraz.miekkie. Wzmacnia I odzywia to na pewno, odkąd stosuje polubilam moje wlosy.

3 xTAK !!!

Po długich poszukiwaniach w końcu natrafiłam na odżywkę idealną? ;-)
Moje włosy aktualnie potrzebują wygładzenia i nawilżenie i żadne produkty nie mogły mi tego ostatnio zapewnić, mało tego wracałam do swoich pewniaków z poprzednich lat i one również nie spełniały już swoich obietnic. Dzięki opiniom na wizaż stwierdziłam, że i ja muszę przetestować to nowe cudo od Pantene i....
Włosy po tej odżywce są cudownie miękkie, nawilżone i wygładzone, wyglądają po prostu zdrowo! Ponad to idealnie się rozczesuje i są sypkie przez cały dzień! Zdecydowanie warto przetestować i zachwycić się na nowo swoimi włosami!

Szybka maska do włosów matowych

Produkt jest bardzo dobry dla osób niecierpliwych, ponieważ ta maska w ciągu trzech minut daje włosa to czego potrzebują w tym przypadku regenerację i wzmocnienie a dodatkowo gładkość i miękkość.

Produkt jest zamknięty w tupce co jest bardzo praktycznym i poręcznym opakowaniem. Tubka jest wygodna i bardzo ładnie się prezentuje.

Stosuje tą maskę przez parę dobrych miesięcy i mogę stwierdzić że włosy tak jak na początku mówiłam są miękkie i gładkie. Trochę się wzmocniły. Maska ma piękny zapach który dość długo utrzymuje się na włosach.

Myślę że jak na niską cenę producent daje nam dość dobra jakość, jeśli szukasz produkty który ładnie wyglądzi włosy to jest strzał w dziesiątkę

Pantene, 3 Minute Miracle, Repair & Protect (Intensywna odżywka do włosów)

Decydując się na zakup tego produktu spodziewałam się jakiejś rewelacji, tymczasem produkt nie wywarł na mnie spektakularnego wrażenia. Włosy są nawilżone owszem aczkolwiek lepszy efekt potrafię uzyskać stosując olej kokosowy czy odżywkę z Garnera (botanic therapy) Jedynym dla mnie plusem było to że odżywka ułatwia rozczesywanie. Moje włosy jednak są po niej przyklapnięte.

Niestety to nie to

Na moich włosach ta odżywka nie zrobiła wrażenia. Owszem, są one po niej gładkie i łatwo idzie je rozczesać jednak na pewno jakoś szczególnie ich nie odżywiła. Do tego daje raczej krótki efekt. Warto spróbować, ale jednak są o wiele lepsze odżywki w tej cenie.

Znakomite

To jest jedna z najlepszych odżywek które używałam. Kupiłam ją ponieważ była w niskiej cenie i się nie zawiodłam. Używam ja od kilku miesięcy a włosy są gładkie i niezniszczone.

Regenerująca odżywka od Pantene

U mnie sprawdziła się na duży plus. Odżywiła i poprawiła kondycję włosa. Trzymam ją na włosach około 10 minut, po spłukaniu, włosy są gładsze i miękkie. Pięknie się błyszczą i pachną. Za tę cenę jest to bardzo dobry produkt, czy wydajny to nie wiem, ja mam włosy do ramion i wystarczyło mi na dłużej. Kupiłam ją w promocji, w atrakcyjnej cenie, nie żałuje.

Super odżywka

Jestem pod wrażeniem jak dobrze sprawdziła się u mnie ta odżywka, bo kije włosy są bardzo długie i bardzo wybredne. Po zastosowaniu włosy są gładkie, miękkie, błyszczące, łatwo się rozczesuja i są sypkie. Nie odpowiadał mi jej zapach, jak dla mnie za słodki i duszący, ale nie zauważyłam żeby utrzymywał się na włosach. Wydajna, opakowanie wygodne udało się wszystko wycisnąć do końca.

Rewelacja

Dla mnie super włosy idealne . A z moimi to nie zawsze mam suche łamliwe a po tej odżywce widać efekty są gładkie lśniące i miękkie w dotyku idealne do rozczesywania jestem bardzo zadowolona

Niestety wiecej nie kupię

Myślałam, że ta odżywka to będzie pewniak, tyle pozytywów na jej temat. Nawet przez momemt nie pomyślałam, ze sie zawiode.
Ale niestety. Wszystko by bylo ok gdyby nie fakt, że przez nią przetluszczają sie bardziej włosy (mam i tak tłuste, ale odkad ja stosuje musze myć codziennie). Wcześniej co 2,3 dni było spoko. Nie toleruję tego w odzywkach. Odzywienie kosztem świeżości włosów zdecydowane NIE!

Mega ;)

Polecam odżywkę każdej dziewczynie, która marzy o pięknych i lśniących włosach.
Produkt znajduje się w wygodnym opakowaniu, z którego bardzo łatwo go wydobyć. Zapach jest ładny, delikatny, niedrażniący i utrzymuje się jeszcze długo po umyciu głowy. Konsystencja gęsta, potrzeba naprawdę niewielkiej ilości, aby dobrze nawilżyć włosy. Szybko się wchłania, już podczas nakładania odnosi się wrażenie, że końcówki są wygładzone. Efekty po zastosowaniu tego kosmetyku są świetne! Włosy wyglądają pięknie, są pełne blasku, gładkie i zdrowe. Zdecydowanie łatwiej je rozczesać. Odżywka nie obciąża, co jest jej dodatkowym atutem.
Polecam!

Natychmiastowy ratunek

Odżywkę zakupiłam po rozjaśnieniu większej ilość pasm moich brązowych włosów. Włosy stały się suche, wypadające, trochę matowe. Musiałam szybko działać! Ta odżywka Pantene działa natychmiastowo. Tak jak obieca producent działa w ciągu kilku minut! Jej gęsta, kremowa konsystencja bardzo dobrze rozprowadza się na włosach. Zapach jest obłędny, kwiatowo-owocowy, przy którym można się zrelaksować :) Zaraz po nałożeniu czuć miękkość jeszcze na mokrych włosach. Po spłukaniu włosy są miękkie, odżywione, puszyste ale nie spuszone i przede wszystkim wyglądają na zadbane. Zdecydowanie polecam wszystkim posiadaczkom zniszczonych, cienkich włosów. Nie obawiajcie się obciążenia :)