Pantene, 3 Minute Miracle, Repair & Protect (Intensywna odżywka do włosów)

Odżywka 3 Minutes Miracle w zaledwie 3 minuty sprawia, że włosy stają się miękkie, odżywione i błyszczące - bez zbędnego obiążenia. Innowacyjna formuła wnika w głąb włosa, wzmacnia, redukując uszkodzenia mechaniczna i zniszczenia spowodowane stylizacją.

Dobra i tania.

Z tej półki cenowej rzadko trafiam na takie perełki, ale to zdecydowanie mój hit. Sięgnęłam po nią za namową koleżanek, które mówiły, że pomoże ona na moje zniszczone włosy. Po około tygodniu stosowania moje włosy wyglądały na zdecydowanie bardziej odżywione. :)

Szybka odnowa

Bardzo dobra odżywka. Moje suche i łamliwe włosy wyglądają po niej pięknie, są odżywione i sprężyste. Nie potrzeba jej wiele żeby uzyskać pożądany efekt. Opakowanie jest spore i praktyczne więc starczy na długo. Podczas kąpieli tuba jest bardzo wygodna, nie wypada z mokrej dłoni i bardzo dobrze dozuje odżywkę.

Wypróbowałam odżywkę i efekt był po prostu ŁAŁ!

Skusiłam się na tą odżywkę, gdyż wiele kobiet ją chwali. Podchodziłam do niej sceptycznie, bo wcześniej produkty Pantene nie zachwycały mnie aż tak bardzo, ot zwykłe szampony/odżywki. Dodatkowo mam słabe, zniszczone włosy, a wiele dziewczyn, które poleca produkty do włosów, zazwyczaj nie mają aż tak zniszczonych włosów jak ja i ciężko dobrać do nich odpowiednie i dające rezultaty, a nie obciążające kosmetyki.

Wypróbowałam odżywkę i efekt był po prostu ŁAŁ! Po pierwszym użyciu mnie zachwyciła, włosy od razu wyglądały 100 razy lepiej i nie były obciążone. Zrobiły się mega gęste, sypkie, jakby było ich z 10 razy więcej. Następne 2 dni do następnego mycia efekt utrzymywał się, włosy dalej były gęste i puszyste, a przy tym wyraźnie zdrowsze.

Sama odżywka ma biały kolor, jest bardzo, bardzo gęsta i przepięknie pachnie. Faktycznie wystarczy potrzymać ją tylko 3 minuty, a efekt będzie na 100%. Łatwo się ją spłukuje, już po wytarciu recznikiem czuć w dotyku, że włosy są grubsze. Obawiałam się dlatego, że moje włosy staną się przyklapnięte i zaczną się elektryzować. Sprawdzi się więc nawet na cienkich, zniszczonych włosach.

Opakowanie przyciąga uwagę, złota tuba wygląda ekskluzywnie. Pojemność mogłaby być tylko większa, bo mieści 150ml. Może być mało wydajna, gdy będziemy nakładać dużo produktu na włosy. I co najważniejsze, gdy zdarzy się nałożyć jej za dużo, włosy nie będą obciążone, co zdarzało mi się przy innych odżywkach.

Zakochałam się w tej odżywce i na pewno kupię drugie, trzecie i kolejne opakowania. ;)

Nie za każdym razem daje pożądany efekt.

Markę Pantene bardzo lubię za ich produkty do włosów, gdyż bardzo rzadko zawodzi. Lubię mieć w łazience coś od nich, tak awaryjnie.
Odżywkę kupiłam ze względu na bardzo dużą ilość zachwytów nad nią.
Mogę powiedzieć, że na początku sama je podzielałam. Bardzo ładnie dbała o moje włosy, wygładzając je i pozwalając na lepsze rozczesanie ich. Niestety moje włoski nie lubią ze mną współpracować i mają tendencję do puszenia się, dlatego zawsze bardzo zależy mi na tym, aby odżywka mi pomagała w walce z tym uciążliwym problemem.
O ile na początku tak było, to później stało się to nieregularne - raz nie robiła kompletnie nic, kolejnym razem efekt był średni, a jeszcze innym razem wszystko było idealnie. To mnie nieco irytowało.
Zapach ma cudowny i piękny, kocham go. Pozostaje na włosach i wiele razy słyszałam komplementy co do tego, jak ładnie pachną moje włoski. Produkt wydaje się być wydajny, dla mnie wystarczył na 3 miesiące używania co 2-3 dzień.
Kiedyś na pewno do niej jeszcze wrócę.

Idealne wygładzenie

Odżywkę kupiłam na ostatniej kosmetycznej promocji w Rossmannie. Kupiłam ja po przeczytaniu na wizażu bardzo dużo pozytywnych opinii. Potrzebowałam czegoś co odzywi i wyglądzie moje włosy bez efektu obciążenia włosow.
Z całego serca mogę wszystkim polecić ta odżywkę. Jest idealna, pięknie odżywia i wygładza włosy i przepięknie pachnie.

Uwielbiam ten produkt

Odżywka do włosów, która stosuje regularnie. Odżywia moja włosy, nadaje im blasku i jedwabistosci. Wystarczy kilka minut i moje włosy są odżywione. Stosuje zamiennie z inną odżywka.

Wspaniała

Moje włosy były dość zniszczone, a gdy zaczęłam szukać regenerującej odżywki jak z nieba spadła mi pantene. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że włosy są bardziem lśniące, gładsze i miękkie

Moje włosy ja kochaja!

Ta odzywka kest cudna pielnie pachnie i wystarcza na prawde 3 minutki by wlosy byly widocznie w lepszej kondycji. Po uzyciu jej wlosy sa bardzo latwe w rizczesaniu, pieknie pachna i dodatkowo sa dobrze nawilzone i pelne blasku. Wlosy po odzywce zachwouja swoja sprezystosc i latwo sie je uklada ! Jest wydajna i poreczna. Może troszkę przyczepilabym się do składu...

Cudeńko!!

Kupiłam, ją przy okazji jednej z rossmannowych promocji I jestem zakochana, od pierwszego użycia. Produkt sprawia, ze moje cienkie, puszace sie , suche wlosy staja sie idealnie dociążone, dobrze się je później rozczesuje I układa fryzurę. Nawilźa, sprawia ze sa fajnie mięsiste I sprzezyste oraz.miekkie. Wzmacnia I odzywia to na pewno, odkąd stosuje polubilam moje wlosy.

3 xTAK !!!

Po długich poszukiwaniach w końcu natrafiłam na odżywkę idealną? ;-)
Moje włosy aktualnie potrzebują wygładzenia i nawilżenie i żadne produkty nie mogły mi tego ostatnio zapewnić, mało tego wracałam do swoich pewniaków z poprzednich lat i one również nie spełniały już swoich obietnic. Dzięki opiniom na wizaż stwierdziłam, że i ja muszę przetestować to nowe cudo od Pantene i....
Włosy po tej odżywce są cudownie miękkie, nawilżone i wygładzone, wyglądają po prostu zdrowo! Ponad to idealnie się rozczesuje i są sypkie przez cały dzień! Zdecydowanie warto przetestować i zachwycić się na nowo swoimi włosami!

Szybka maska do włosów matowych

Produkt jest bardzo dobry dla osób niecierpliwych, ponieważ ta maska w ciągu trzech minut daje włosa to czego potrzebują w tym przypadku regenerację i wzmocnienie a dodatkowo gładkość i miękkość.

Produkt jest zamknięty w tupce co jest bardzo praktycznym i poręcznym opakowaniem. Tubka jest wygodna i bardzo ładnie się prezentuje.

Stosuje tą maskę przez parę dobrych miesięcy i mogę stwierdzić że włosy tak jak na początku mówiłam są miękkie i gładkie. Trochę się wzmocniły. Maska ma piękny zapach który dość długo utrzymuje się na włosach.

Myślę że jak na niską cenę producent daje nam dość dobra jakość, jeśli szukasz produkty który ładnie wyglądzi włosy to jest strzał w dziesiątkę

Pantene, 3 Minute Miracle, Repair & Protect (Intensywna odżywka do włosów)

Decydując się na zakup tego produktu spodziewałam się jakiejś rewelacji, tymczasem produkt nie wywarł na mnie spektakularnego wrażenia. Włosy są nawilżone owszem aczkolwiek lepszy efekt potrafię uzyskać stosując olej kokosowy czy odżywkę z Garnera (botanic therapy) Jedynym dla mnie plusem było to że odżywka ułatwia rozczesywanie. Moje włosy jednak są po niej przyklapnięte.

Niestety to nie to

Na moich włosach ta odżywka nie zrobiła wrażenia. Owszem, są one po niej gładkie i łatwo idzie je rozczesać jednak na pewno jakoś szczególnie ich nie odżywiła. Do tego daje raczej krótki efekt. Warto spróbować, ale jednak są o wiele lepsze odżywki w tej cenie.