Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Pantene, 3 Minute Miracle, Repair & Protect (Intensywna odżywka do włosów)

Odżywka 3 Minutes Miracle w zaledwie 3 minuty sprawia, że włosy stają się miękkie, odżywione i błyszczące - bez zbędnego obiążenia. Innowacyjna formuła wnika w głąb włosa, wzmacnia, redukując uszkodzenia mechaniczna i zniszczenia spowodowane stylizacją.

100 – 250ml
Skóra głowy
problemowa
zapachowa
w tubie

Dobra i tania.

Z tej półki cenowej rzadko trafiam na takie perełki, ale to zdecydowanie mój hit. Sięgnęłam po nią za namową koleżanek, które mówiły, że pomoże ona na moje zniszczone włosy. Po około tygodniu stosowania moje włosy wyglądały na zdecydowanie bardziej odżywione. :)

Dobra dla grubych i kręconych włosów oraz do zastosowania przy OMO

Przetestowałam ją ja i mój chłopak. Ja mam średniej grubości włosy, rozjaśniane wymagające na końcach intensywniejszej pielęgnacji, on bardzo grube, kręcone włosy.

Dla grubych i kręconych włosów:
- dyscyplinuje, nawilża i zapobiega puszeniu - efekt utrzymuję się do max 2 dni, co jest w porównaniu do innych odżywek dobrym efektem (zazwyczaj to dzień).
-najlepiej pomogła włosom w połączeniu z olejem jako maska,
- poprawa kondycji włosów nieznaczna, ale to odżywka więc chyba nie ma się co spodziewać super efektów.

Moje włosy, średniej grubości, rozjaśniane:
- niestety musiałam bardzo uważać z jej ilością kiedy stosowałam ją jako odżywkę po myciu, odżywiała włos, wyglądał lepiej, ale po jakimś czasie robiły się strąki,nigdy nie nakładam takiej odzywki na całą długość, ale i tak od połowy włosów je obciążyła
- sprawdziła się jako odżywka do OMO, położona przed myciem włosów ładnie je zabezpieczyła i odżywiła bez obciążania.

Pantene, 3 Minute Miracle, Repair & Protect (Intensywna odżywka do włosów)

super, polecam. na prawdę fajna odżywka, używam od niedawna ale kondycja włosów poprawiła się niemalże po 2 użyciach, fajne w dotyku włosy to jest to czego od niej oczekiwałam i nie zawiodłam się

Używa produktu od: próbka

polecam

Jak dla mnie strzał w 10 produkt zasługuje na zakupienie produktu przez inne kobiety jak dla mnie bardzo dobry.Włosy są efektownie miekkie i błyszcvzące poleciłam takze produkt innej znajomej i stwierdziła że Pantene jest produktem 1 w Polsce

Co zrobić z włosami pod czapką?

Uwielbiam

Niesamowity zapach i lekka nie obciążająca włosów konsystencja, sprawiła, ze pokochałam się z tą odżywką już od pierwszego użycia. Włosy nie przeciążone i niesamowicie gładkie :)

CUDowna

Bardzo polubiłam tę odżywkę. Sprawia, że włosy są miękkie w dotyku i wyraźnie wygładzone. Moje zazwyczaj matowe włosy są teraz delikatnie lśniące. Odżywka ma wygodne opakowanie, jest poręczne i łatwo się je otwiera. Przyjemnie pachnie. Łatwo się ją zmywa z włosów, włosy nie pozostają obciążone. Najbardziej cieszy mnie, że przy tak dobrym działaniu nie trzeba jej trzymać na włosach pół dnia ;)

bardzo ją lubię

Moje wysoko porowate włosy bardzo polubiły się z tą odżywką ! Są po niej mięciutkie , błyszczące! Pięknie pachną , Jedyne co mi średnio pasi to wydajność , ale przyzwyczaiłam się , że przy moim gatunku muszę dawać dużo odżywki . Niestety ta bardzo szybko mi się kończy . Nie ma to jednak wpływu na jej jakość! Polecam gorąco!

Intensywna odżywka

Jestem bardzo mile zaskoczona tą odżywką i muszę powiedzieć że w 100% spełnia swoje zadanie. Włosy są miękkie, lśniące i miłe w dotyku. Pięknie pachną i łatwo się rozczesują . Odżywka jest wydajna i przystępna cenowo.

Najlepsza!

Moje włosy wyglądają po niej na zdrowe, są bardzo miłe w dotyku, mają śliczny zapach,który utrzymuje się dość długo, ale nie jest to zapach,który może komuś przeszkadzać.
Efekty już po jednym użyciu.
W końcu znalazłam produkt, który spełnił moje oczekiwania i będę stosowała bardzo długo.
Jednak ważne jest by nie nakładać jej od czubka głowy,tylko na końcówki.

rewelacja

Ta odżywka jest świetna! Na moich bardzo suchych włosach rzadko widać efekty odżywek, a ta od pierwszego użycia je dawała! Włosy mięciutkie, sypkie i nawilżone. Dodatkowy plus za krótki czas trzymania na włosach, nadaje się pod prysznic :)

Super !

Mam kręcone włosy, co związane jest z utrudnioną pielęgnację. Ciągle szukam i testuje. Niektóre odżywki zostały ze mną na dłużej, inne trafiły do kosza. Jestem wymagająca i lubię kosmetyki, które naprawdę dają efekt, który się długo utrzymuje na włosach.

Ma przyjemną lekką konsystencje. Dzięki temu nie przeciąża moich włosów.
Szybko się rozprowadza i nigdzie nie ścieka. Po kilku minutach można ją zmyć, więc jej aplikacja jest błyskawiczna. Posiada dodatkowo przyjemny zapach, który utrzymuje się długi czas na włosach.
Efekt jest cudowny. Przede wszystkim nie ma żadnych ,,kłaczków", a rozczesywanie moich splątanych włosów nie stanowi po niej żadnego problemu. Włosy są mięciutkie, błyszczące i lśniące. Mogłabym ich cały czas dotykać, nie tylko ja :) Zmniejszyła się także tendencja do ich wypadania. Wyglądają na odżywione i zdrowe. Moje loczki są sprężyste, nie tworzą się po niej żadne strąki. Potrafi je ujarzmić , trzymać w ,,ryzach". Nie elektryzują się (a teraz, zwłaszcza w zimę jest to u mnie niemal codzienność) a także nie puszą.

Wydajność mogłaby być lepsza Tubka nie jest największa, a moje grube włosy potrzebują trochę produktu, aby pokryć je w całości. Jednak bardzo poręczna. Produkt łatwo wycisnąć, również gdy zbliżamy się do końca. Złoty kolor ładnie się prezentuje na mojej półeczce w łazience.

Odżywka w pozytywnym stopniu wpłynęła na moje włosy, które się z nią polubiły. Jest poręczna, szybka i przede wszystkim skuteczna. Jej lekka formuła nie przeciąża moich loczków, a nadaje im zdrowy połysk i blask

boska

uwielbiam. włosy po niej się świetnie czesą. zapach ma idealny. w trakcie mycia wrażenie mięciutkich, delikatnych włosów. to już moje drugie opakowanie, mojej siostry też i jesteśmy zachwycone. wczesniej zawsze używałam ampułki ppv, teraz jednak po każdym myciu używam 3mm od pantene. nie jest to maska, więc możan używać przy każdym myciu.

Odżywka

Jest po prostu boska. ! Używam jej 2 razy w tygodniu a moje włosy są coraz bardziej gładkie i lśniące. Zakochałam się w niej i napewno kupię kolejna jeśli ta się skończy