Pantene, 3 Minute Miracle, Repair & Protect (Intensywna odżywka do włosów)

Pantene, 3 Minute Miracle, Repair & Protect (Intensywna odżywka do włosów)

Odżywka 3 Minutes Miracle w zaledwie 3 minuty sprawia, że włosy stają się miękkie, odżywione i błyszczące - bez zbędnego obiążenia. Innowacyjna formuła wnika w głąb włosa, wzmacnia, redukując uszkodzenia mechaniczna i zniszczenia spowodowane stylizacją.

TAK TAK TAK

Dla moich suchych i zniszczonych włosów ta odżywka jest wybawieniem.Wystarczą tylko 3 minuty aby je dogłębnie zregenerować ,ułatwia rozczesywanie,odżywia nadaje im połysk i pięknie pachnie.

Fajna

Fajna odżywka która daje widoczne efekty. Pięknie pachnie nie obciąża włosów ułatwia rozczesywanie a włosy wyglądają na zdrowe i lśniące. Jest dość gęsta i niewielka ilość pokrywa moje włosy (długość do ramion). Cena również jest zadowalająca więc ta odżywka zostanie za mną na dłużej.

Niesamowity efekt!

Odżywkę kupiłam, ponieważ moje długie włosy potrzebowały regeneracji. Po opiniach na wizaz postanowiłam spróbować. Powiem szczerze, że efekt po użyciu tej odżywki przerósł moje oczekiwania. Włosy są wygładzone, lśniące, sypkie. Wyglądają jak po wyjściu z salonu. Jestem bardzo zadowolona.

Ulubiona <3

Po prostu uwielbiam tę odżywkę. Nakłada się ją dobrze na włosy. Działa już od pierwszego użycia. Sprawia, że włosy są miłe i gładkie w dotyku. Są maksymalnie odżywione i nawilżone. Można je z łatwością rozczesać i ułożyć. Nawet po wyschnięciu wyglądają na zdrowsze i pełne blasku. Zdecydowanie ulubieniec. <3

Super odzywka

Odzywke kupilam w Rossmannie na jakiejs promce.... Nie oczekiwalam spektakularnych efektow... Wiadomo, jak to z produktami drogeryjnymi bywa... Umylam wlosy nalozylam odzywke po chwili splukalam i gotowe... Czas na suszenie.. No i tutaj pojawilo sie moje zdziwienie... Wlosy miękkie, nawilzone... wygladzone.. Po prostu wow! Jestem bardzo mile zaskoczona.. Wielki plus

Cudowna!!

Zakochałam się w tej odżywce, przede wszystkim przez to jak zauważalna jest różnica po zastosowaniu produktu, ogólnie bardzo lubię produkty z pantene bo to bardzo dobre rozwiązanie dla osób ze zniszczonymi włosami

nic szczególnego

Do włosów wysokoporowatych mocno obciążająca. Mimo dużego zapotrzebowania w nawilżenie moje włosy są bardzo obciążone i robią się z nich "kluchy" Jedyny plus to ułatwienie rozczesywania, ale tylko dla tego nie warto jej kupować.

ładne nawilżenie

Naprawde jestem milo zaskoczona , bo szamponow z tej serii moja glowa i wlosy nie lubia (lupiez). Oczywiscie maski na skalp nie nakladam wiec nie ma problemu. Naprawde wlosy po niej sa miekkie i bardzo ladnie sie blyszcza. Szkoda, ze starcza na jakies 4- 5 razy .

Zakochana

Bardzo się z nią polubiłam i myślę, że zostanie ze mną na dłużej.
Odżywka ma złote opakowanie, łatwo się aplikuje. Ma bardzo przyjemny, piękny zapach.
Odżywka cudnie wygładza włosy , nie obciąża ich. Sprawia, że wyglądają na zdrowsze.
Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie włosów.
Włosy są lśniące i pachnące.
Odżywka starczyła mi na bardzo długo.

Najlepsze 3 minuty

Poprostu uwielbiam tą maskę. Szybko się rozprowadza po długości włosów. Szybko działa. Szybko się spłukuje. Włosy po jej użyciu łatwo się rozczarują, nie wyrywając przy tym groma ilości włosów. Włosy są miękkie i przepięknie pachną.

Świetna odżywka

Kupiłam na promocji w rosmannie i postanowiłam wypróbować, i jestem mile zaskoczona, odżywka ma ładny zapach, ma gęstą konsystencję, dobrze się nakłada na włosy no i trzeba odczekać parę minut żeby się wchłonęła we włosy, dobrze się spłukuje, i czuć ze włosy są nawilżone, lepiej się rozczesują i ładnie pachną. Dla mnie tak odzywka jest w porządku. Nie mam zadnych zastrzeżeń.

Odżywka jak każda inna

Moim zdaniem odżywka jak każda inna ,wygładza ,włosy się rozczesują ,ale nie zauważyłam poprawy moich końcówek.
Odżywka dobra na poranne szybkie mycia ,jak ktoś nie ma czasu posiedzieć z maską na włosach. Musiałam uważać żeby nie nałożyć na skalp, ponieważ później miałam trochę przetłuszczone włosy.