Barwa, Siarkowa Moc, Antybakteryjny żel myjący

Barwa, Siarkowa Moc, Antybakteryjny żel myjący

Antybakteryjny Żel Myjący Siarkowa Moc polecany jest do codziennej pielęgnacji cery z tendencją do trądziku. Zawarte w żelu substancje aktywne dokładnie oczyszczają skórę z wszelkich zanieczyszczeń nie podrażniając jej bariery ochronnej. Specjalnie opracowana formuła składników pozwala na skuteczną walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry.
Właściwości:
- usuwa nadmiar tłuszczu z powierzchni skóry i reguluje wydzielanie sebum.
- skutecznie zwalcza pryszcze i przeciwdziała ich ponownemu powstawaniu.
- dokładnie oczyszcza skórę i odblokowuje pory.
- pozostawia skórę czystą i świeżą.

średni

Spełnia swoje podstawowe zadanie, w miarę dobrze oczyszcza. Jednak niczym szczególnym się nie wyróżnia.

+ nie wyszusza cery
+usuwa wszelkie zanieszczyszczenia
+pozostawia przyjemne uczucie świeżości
+jest wydajny i tani
+ dość dobrze matowi skórę

- bardzo nieprzyjemny zapach, który jest głownym powodem dla którego nie odpowiada mi ten kosmetyk
-nie zauważyłam znaczącej poprawy jeśli chodzi o odblokowanie porów

Siarkowe cudo w tubce

Z racji, że używałam tabletek visaxinum, miałam straszny wysyp. Były różne rodzaje trądziku, naprawdę straszne wyglądałam, już odchodziłam od zmysłów, bo chodzę do pracy, więc głupio mi było jak ludzie patrzeli się na mnie. Trądzik był przeważnie bardzo duży i multum. Pytałam panią w aptece czy to normalne, bo wiedziałam, że będzie wysyp, ale nie wiedziałam, że aż TAKI. Stwierdziłam, że muszę kupić coś na trądzik bo trzeba jakoś pomóc tabletkom. :) Skończyłam jedno opakowanie, miałam tydzień przerwy. Zaraz po zakupie 2 opakowania w aptece, poszłam do supermarketu. Zauważyłam ten żel, mam już krem z siarkowej mocy, więc stwierdziłam, że pewnie będzie działał skoro krem jest super. :) No i nie myliłam się!

Zalety :
+ Przede wszystkim, nie wierzcie jeśli nie chcecie, mam ten żel już miesiąc. Mimo, że jem tabletki dalej, od pierwszego zastosowania żelu, wyskoczyły mi 2 bardzo małe pryszcze. :) Mam piękną cerę! Bez trądziku! Żadnych bolących gul, żadnego trądziku!
+ Matuje przecudnie. Wytrzymuje 1 dzień na bank, nie wiem czy więcej bo nie próbowałam.
+ Nie podrażnia, nie uczula, nie mam czerwonej twarzy jak po innych żelach, mydłach. :)
+ Absolutnie nie ściąga, co bardzo sobie cenię.
+ Nie wysusza
+ Wydajny
+ Zapach świetny
+ Mi się nic nie zbiera w zakrętce, jest ok. Palce trzeba blisko wejścia trzymać i nacisnąć.

Jedyny minus to taki, że jest rzadki, więc dużo wyłazi. Ale mi to nie przeszkadza. :)

Z czystym sercem polecam!

Bardzo przyzwoity

Nie mam w nawyku kupowania 2 razy tego samego produktu, a do tego mogłabym nawet kiedyś wrócić :)

Plusy:

+ cena + w markecie kosztuje ok. 12zł więc jak na taką wydajność jest ok

+ działanie + mył tak jak powinien, nie ściągał za bardzo skóry, rzeczywiście regulował wydzielanie sebum, nie podrażniał wrażliwej skóry, delikatny

+ działanie na oczy + mam wrażliwe, a mogłam zmyć nim makijaż oczu, nie powoduje szczypania ani zaczerwienień

+ zapach + jest to zapach siarkowy lecz bardzo przypomina cytrusy, nie drażni, nie utrzymuje się później na skórze, jest dość delikatny

+ konsystencja + bardziej w stronę rzadkiej, niż gęstej dlatego też produktu potrzeba bardzo mało jednorazowo, nie wylewa się z opakowania, najlepiej podstawiać palce od razu przy otworze tubki ponieważ troszkę się może ciągnąć, a tak od razu przecieramy otwór i szybko zamykamy tubkę

+ wydajność + dość dobra, przy używaniu codziennie rano i wieczorem i okazjonalnym używaniu kosmetyku przez chlopaka starczył mi na lekko ponad 2 miesiące, uważam to za babrdzo dobry wynik

+ opakowanie + tutaj też muszę przyznać plus, ponieważ opakowanie jest bardzo dobrze wywarzone, chodzi mi tutaj o dość szeroki spód i małą wysokość przez co nie przewraca się ono co chwila nawet w metalowym koszyczku pod prysznicem

Minusy:

- zbieranie się wody w zakrętce - jest to chyba jedyna denerwująca mnie rzecz, woda potrafi się zebrać zarówno w części zamykanej jak i w części odkręcanej - w niej najwięcej,

Używałam mydła siarkowego w okresie, kiedy miałam skórę bardzo problematyczną jednak można sobie tylko pogorszyć stan jki mamy na twarzy. Zdecydowanie bardziej polecam żel, który może potrzebuje więcej czasu na złagodzenie problemu ale rzeczywiście działa.

Może byc

Szału nie ma. Dobrze oczyszcza, ale mnie - fance gruboziarnistego ścierania- zabrakło... no ścierania. A jak na sam żel jest zbyt łagodny. Lekko wysusza, ale za to jest bardzo wydajny i przyjemny.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

ok

Żel mnie nie zachwycił, ale też nie spodziewałam się po nim wiele. Właściwie to spełnia swoje zadanie - myje, oczyszcza. Nie ma się do czego przyczepić.

Co ważne - jest delikatny, nie podrażnia. Dobrze oczyszcza skórę. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia, nie przesusza.

Ma neutralny zapach.
Jest niedrogi i dość wydajny.

Wpływu na zmniejszenie ilości zaskórniaków nie zauważyłam. Ale też za bardzo na to nie liczyłam.

W zasadzie dobry produkt.

gdyby nie ten zapach

Żel ma bardzo dobrą konsystencję, świetnie oczyszcza skórę, nie wysusza, ale zapach jak dla mnie jest nie do zniesienia... mam wrażenie jakbym myła twarz jakimś środkiem chemicznym do czyszczenia domu.

Ogólnie jeżeli komuś nie przeszkadza intensywny zapach w kosmetykach to jak najbardziej polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

etam

Nic ciekawego.
Żel bardzo ładnie pachnie, niby myje, ale na pewno nie zwalcza żadnych pryszczy, nie przeciwdziała ich powstawaniu! I jest strasznie niewydajny. Choć niedrogi.
Na szczęście nie wysusza, bo gdyby to robił, nie dostałby nawet dwóch gwiazdek ode mnie. ;)
Jednak nie robi prawie nic, nie kupię ponownie, może nie znalazłam do tej pory niczego dobrego (choć coś lepszego już na pewno miałam...), ale wciąż będę szukać.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca?
Miejsce zakupu: Real

Polecam!

Trądzik jako taki mam już za sobą, po latach raczył się wycofać:) Teraz pojawiają się od czasu do czasu niedoskonałości,mimo to mam jeszcze kilka kosmetyków antytrądzikowych, poleconych przez znajomą kosmetyczkę m.in. żel Barwy. Stosuję raz dziennie, wieczorem.

+dobrze zmywa wszystkie zanieczyszczenia,
+ma przyjemny zapach,
+mała ilość żelu wystarczy do umycia twarzy,
+utrzymuje cerę w bardzo dobrym stanie, nie jest ściągniętą po umyciu, ani wysuszona(przy stosowaniu raz dziennie)

-niestety, nie jest tak wydajny, jak się tego spodziewałam. jednorazowo nie nakłada się go dużo, a ubywa w strasznym tempie,
-w połączeniu z kremem matującym tej samej serii wysuszał mi niektóre partie, głównie nos i okolice;) krem zaczęłam stosować raz na kilka dni i jest już ok.

Używam tego produktu od:1,5 mca

Super :)

Razem z tonikiem i kremem tworzą fajny zespół :)
Żel jest wydajny, niewielka ilość tworzy obfitą pianę idealnie myje i oczyszcza twarz; po umyciu czuć czystość cery,aż jest takie wrażenie, że skóra oddycha z ulgą ;) Długo nie da się stosować bo przesusza.Jak na razie nie są mi takie żele potrzebne więc nie wiem czy i kiedy kupię.

Używam tego produktu od:używałam pół roku temu

Trochę na tak trochę na nie..

Produkt ma swoje plusy i minusy. Plusem jest to, że całkiem przyjemnie pachnie, fajnie się rozprowadza i normalizuje wydzielanie sebum...niestety tylko na początku stosowania. W pierwszym tygodniu byłam zadowolona z efektów jego działania, ale po tygodniu moja skóra stała się strasznie wysuszona i nieprzyjemnie napięta. Odstawiłam ten żel, bo po jego aplikacji musiałam używać kremu nawilżającego i natłuszczającego, co mija się z celem, bo na co dzień mam skórę tłustą. Rzecz jasna po całym dniu świeciłam się jak choinka przy takiej kombinacji.
Nie polecam, chyba że ktoś ma problem z trądzikiem i potrzebuje maksymalnego wysuszenia przebarwień :)

Używam tego produktu od: już nie używam

Super, ale ta wydajność :(

Kosmetyk ten kupiła mi moja mama... Na początku mialam trudności z jego nakładaniem, ponieważ jest troszkę wodnisty. Zel przypadł mi do gustu :) Nie wysuszał,a krostek po jego użyciu było coraz mniej :D Skóra gładka ;D Na zdjęciach prezentowałam sie coraz lepiej ;) Jedyne co moge mu zarzucić (i dlatego nie daję 5 gwiazdek) to mała wydajnośc. Kosmetyk starczal mi na 2 tygodnie z kawałkiem... Cena przeciętna, jednak za te pieniązki moge kupić 2 buteleczki żelu Ziaji Tin Tin (również dobrego :D), które starczą mi napewno na więcej niż na 14 dni! Może sie jeszcze na niego skusze...

Używam tego produktu od:2 miesiące

Słaby

Na pewno go już nie kupię. Krzywdy mi nie zrobił, ale i nie pomógł, a za tę cenę można mieć lepszy żel,a tego już na pewno nie kupię bo:

-słabo się pieni
-okropnie niewydajny
-żele myjące w tubce są bardzo niewygodne w użyciu
-nie radzi sobie z makijażem (prawdopodobnie dlatego, że słabo się pieni)
-przykleja się do twarzy, ślizga się po niej, jest to nieprzyjemne uczucie
-cieżko go zmyć! :eek:
-z wypryskami oczywiście sobie nie poradził (może minimalnie)
-wysusza!
-dość drogi jak na tą pojemność, jakość i polską firmę

plusy
-krzywdy mi nie zrobił
-minimalnie wyszusza krostki

Chyba siarkowa moc jest nie dla mnie (pomimo tłustej trądzikowej cery), miałam kiedyś też krem i Bogu dziękowałam, że go zgubiłam ;) Już nigdy nic z tej firmy nie kupię, bo te produkty okropnie wysuszają.

Ilość zużytych opakowań: pół