Rival de Loop, Nagelharter, Lakier utwardzający

Rival de Loop, Nagelharter, Lakier utwardzający

Wzmacnia i chroni paznokcie przed rozdwajaniem, łamaniem i złuszczaniem. Nie zawiera formaldehydu. Nałożony na warstwę lakieru powoduje nieodpryskiwanie i wytrzymałość emalii. Nadaje połysk.

Cena: 6,99 zł/ 6 ml

beznadziejny

Plusy:
+ cena

Minusy:
- niewygodny pedzelek, zdziera lakier i brudzi sie przy tym
- wolno schnie
- wylewa sie z paznokcia jesli nie bedziemy trzymac rak w pozycji poziomej
- nie zauwazylam, zeby przedluzal trwalosc lakieru o chocby 1 dzien

Krotko mowiac: wielkie nie! Juz lakier utwardzajacy z Rimmela jest lepszy, choc tamten to tez nie jakies KWC.

Używalam tego produktu: jakies pol roku temu

raczej nie

Lakier sie fajnie rozprowadza, faktycznie po pomalowaniu 2,3 razy robi się kolor sinawy. zresztą potem szybko odpryskuje a raczej można go " zdjąć z paznokci "
Gdy nakłada się go w celu utwardzenia raczej nie bo wręcz zaszkodzi :-(
Jedyna zaleta to, to że nabłyszcza paznokcie i za do jedna gwiazdka:-/
Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie zdecydowanie, zresztą i tak go mi dużo zostało :-((

oj, kiepski

Lakier ma lekko niebieski kolor, co sprawia, że paznokcie pomalowane nim dwukrotnie mają sinawy odcień :( Natomiast nałożenie tego lakieru na zwykły kolorowy lakier jest niemożliwe, bo lakier pod spodem rozpuszcza się :mad: Nawet jak lakier jest porządnie wyschnięty. Najpierw myślałam, że jest to kwestia jednego rodzaju lakieru, ale przetestowałam kilka i z wszystkimi było tak samo :( Pędzelek jest zdecydowanie za mały i w połączeniu z nieporęczną kwadratową nakrętką źle się nim maluje paznokcie.

Używam tego produktu od:

WŁOSY lokówka objętość

trzy na szynach

wahałam się między dwoma a trzema gwiazdkami, ale krakowskim targiem dostał 3-. nadaje ładny połysk, fakt. jednak wysycha za długo, jest ciut za gęsty. ma w składzie jakąs substancje, kt. powoduje, że lakier, na kt. go nakładam (widać to gł. intensywnych barwach) zaczyna sie rozpuszczać!! i część lakieru pozostaje na pędzelku utwardzacza. niestety nie chroni lakieru przed ścieraniem się na końcówkach. mimo wszytsko widzę pewną subtelną różnicę między samym lakierem a lakierem + utwardzaczem. mimo wszystko to zbyt subtelna różnica. za ładny połysk i poręczne opakowanie razem z fajnym pędzelkiem dostaje 3-, ale właściwie powinna być dwója. dziś jestem zbyt miłosierna.... :)

Używam tego produktu od:1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: połowa