Pantene Pro-V Lśniący Kolor, 2w1 szampon z odżywką

Pantene Pro-V Lśniący Kolor, 2w1 szampon z odżywką

Szampon 2 w 1 z odżywką Pantene Pro-V Lśniący Kolor, wzbogacony kompleksem Amino Pro - V i filtrami UV, pomaga uzupełnić składniki, które są kluczowym budulcem struktury włosów. Farbowane włosy są mocniejsze i bardziej sprężyste, specjalnie opracowane formuły aby wzmacniać i ochraniać farbowane włosy przed zniszczeniem pomagają utrzymać głeboki i zdrowy blask świeżo farbowanych włosów.

zły

Włosy po tym szamponie są mięciutkie i lśniące na końcach, ale... tłuste u nasady! Ten produkt nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli po prostu mycia włosów. Włosy zaraz po wysuszeniu są tłuste i trzeba je myć ponownie innym szamponem, bo kolejna próba zastosowania pantene nic nie daje :(

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno (400ml)

kiepski

mam ten szampon w nowej wersji, w innym opakowaniu.
na początku byłam z niego bardzo zadowolona, włosy były mięciutkie, gładkie (wiedziałam, że zawiera silikony, ale bardzo mnie to nie zraziło, dość trudno teraz znaleźć szampon pozbawiony ich). Szampon rewelacyjnie się pieni, ładnie pachnie i to chyba jego jedyne zalety.
Początkowo był bardzo dobry dla moich włosów, jednak gdzieś po 2tyg stosowania pojawił się u mnie łupież. Co prawda nie nie wiadomo jaki, ale jednak.. bo nigdy go nie miałam, jeśli się pojawił to raz na jakiś czas, nawet nie wiem czy to nie po prostu przesuszona skóra głowy. W każdym razie szampon ten spowodował że mam teraz go non stop, skończyłam opakowanie i więcej nie zamierzam go kupować. Idę po sprawdzony szampon aby pozbyć się tego pyłku z włosów. Swoją drogą, z czasem ten szampon zaczyna trochę obciążać włosy, więc tym bardziej nie polecam.
Można, ale raz na miesiąc. od wielkiego dzwona. na krótki wyjazd. Ale ABSOLUTNIE odradzam regularne stosowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dobry, ale doraźny efekt

Szampon kupiłam w Rossmannie za ok 10 zł.
Skusiłam się, że jest to produkt 2w1, nie zawsze mam czas na nakładanie odzywki, często wyjeżdżam, nie biorę wtedy ze sobą arsenału kosmetyków, a bez odżywki moich włosów nie sposób rozczesać.
Szampon ma dobre opakowanie, łatwo je otworzyć, ale nie widać ile nam jeszcze zostało.
Jeśli chodzi o zapach-taki typowo "fryzjerski"-kremowy, kosmetyczny, żadne tam kwiaty czy owoce.
Ale...:
-skład- silikony, SLS i mnóstwo innej chemii, żadnych naturalnych olejków, ekstraktów, a ostatnio zwracam uwagę na składy, bo przecież chemia i detergenty tak naprawdę nie pomoga naszym włosom, detergent je wysuszy, silikon sztucznie nabłyszczy, dzięki czemu wyglądają zdrowo.
Podsumowując:
+szampon dobry na wyjazdy, trochę ułatwia rozczesanie włosów, gdy nie mamy dużo czasu warto umyć nim włosy, by szybko wyglądały ładnie i pachniały, butelka tez dobra na wyjazdy.
+cena

-nie do codziennego używania, za dużo chemii, a silikony obciążają
-skład,skład,skład!

depilacja jak się przygotować

nie spełnia obietnic

Odnośnie siedmiu oznak zdrowych włosów, o którym pisze producent. Skusiłam się jednak na niego pod wpływem promocji i tego, że wypróbowałam większość szamponów dla koloryzowanych włosów.

Lubię Pantene za ładny zapach, taki "profesjonalny", bez żadnych owocowych nut.
Jest bardzo wydajny. Duże 400 ml opakowanie wystarczyło mi na dwa miesiące codziennego mycia włosów.

Będę próbować dalej celować w inne szampony, chociażby zachwalany Garnier, ale do Pantene na pewno wrócę, bo ostatecznie mi się podoba. Nawet pomimo faktu, że włosy nie błyszczą, nie są idealne itp. Od tego mam dobrą odżywkę:)

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Warto spróbować

Kupiłam go, bo mam farbowane włosy, które myję co 2 dni, więc chciałam żeby kolor szybko mi się nie wypłukiwał, a po drugie miałam już dość dobre doświadczenia z produktami Pantene.
Plusy:
-rzeczywiście, włosy były błyszczące, kolor nie wyglądał na wyblakły
-dobrze się pienił, cena niska w stosunku do jakości i pojemności (miałam butelkę 400 ml, którą kupiłam bodajże za 11 zł)
-włosy dobrze sie po nim rozczesywały, czasami wystarczyła tylko dodatkowo jakaś odzywka w sprayu i po kłopocie
-włosy były miękkie, dobrze się układały

Minusy:
-może to wina tego, że używałam go przez dłuższy okres czasu i włosy się do niego przyzwyczaiły, ale pod koniec opakowania zaczął je mocniej obciążać, przez co częściej musiałam je myć codziennie

Używam tego produktu od:czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań:400 ml

taki sobie

Ogólnie jestem zadowolona z produktów tej firmy ale z tego szamponu zdecydowanie- nie. Mam kupioną dodatkowo odżywkę, a więc.
Po tym szamponie niestety plączą się włosy :| a podobno jest z odżywką. Gdyby nie odżywka ze spłukiwaniem z tej samej serii to bym chyba pół głowy włosów wyrwała, ponieważ mam słabe włosy. Ogólnej poprawy stanu moich włosów nie zauważyłam, zważając na to, że co 1,5miesiąca farbuję je. Dlatego daję tylko i wyłącznie 3gwiazdki.

A ja głupia kupiłam te największe opakowanie 400ml chyba i co ma stać muszę zużyć..

nie wart zakupu

Rzadko kiedy tak zdecydowanie wykluczam ponowny zakup jakiegoś kosmetyku. Ten szampon jest do kitu - włosy przetłuszczają się po nim już na drugi dzień, i nie zauważyłam również jakiś szczególnych właściwości pielęgnacyjnych..

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

okropny

Z zasady nie uzywam szamponów 2w1, zdarza mi się je kupować dla wygody jedynie podczas urlopów. Na ten też skusiłam się podczas wakacji, zainspirowana rzecz jasna obietnicą producenta " lśniący kolor";) Niestety, obietnica obietnicą a efektów brak:( Szampon ma średniogęstą konsystencję i pachnie typowo dla wszystkich produktów Pantene-Prove. Bardzo dobrze się pieni i myje, niestety po umyciu zaczynają się schody. Włosów nie sposób rozczesać, na głowie mam mniejsze i większe kołtuny- z czego wniosek-odżywki w nim jest tyle co kot napłakał. Gdy już się ta trudna sztuka uda- włosy są po prostu nijakie i smętne. Zero obiecywanego blasku a raczej wysuszone siano sterczące na wszystkie strony. Nigdy więcej!

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Tragedia

Jest okropny.
Włosy są po nim suche, nie mogę ich ułożyć. Po jednym dniu od razu robią się tłuste, przez co włosy muszę myć codziennie, a to wcale nie jest zdrowe. Poza tym szampon powinien być gęsty, a tego muszę wlać na całą dłoń (mam włosy do ramion - więc powinien wystarczyć przysłowiowy orzeszek) Choćby nie wiem jakie właściwości miał ten szampon to nadaje sie jedynie do prania swetrów

Używam tego produktu od:m-ca

możebyc

generalnie szampon jest dobry, ale nie okłamujmy sie - odzywki to on nie zastapi, ja musiałąm stosowac dodatkowo obiwązkowo odzywke po kazdym myciu, bo inaczej włosy - siano
czyli nie utwierdzam sie w przekonaniu, że jest to szampon 2 w 1
wole pantene normalny
ja wiecej go nie kupie, bo to pic na wode z tym dodatkiem odzywki

Używam tego produktu od:pół roku temu

Okropne!

Nie wiem co mnie podkusiło do kupna tego szamponu... Chyba chciałam wypróbować jakieś dziecko firmy pantene i akurat padło na ten szamponik...a więc NIE POLECAM!!! włosy miałam po nim wręcz okropne, sztywne, sianowate i ...eh no brak słow!!! Dostałam ostatnio od mamy kolejny szampon tej firmy \naturalna objętość\ ale nawet boje się go dotykać-tak bardzo jestem zrażona...

Używam tego produktu od :pól roku
Ilość zużytych opakowań: 1 używane \na raty\

Baaardzo fajny!!

Przyzwoity ;D
jak narazie najlepszy;D

-czuć jak pielęgnuje włosy
-nawilża
-nabłyszcza
-wraz z zimną wodą pięknie domyka łuski włosa
-sprawia, że kolor włosów staje się intensywniejszy, pełen blasku

Po prostu NAJLEPSZY ;DUżywam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: polowa 1