Vitamin+, Retinol Night Age-Defying Night Care, Przeciwzmarszczkowy krem na noc z retinolem

Zgłaszająca osoba: abar1*

Lumene VITAMIN+ - linia pielęgnacyjna przeciw starzeniu się skóry. Pomaga zwalczać pierwsze oznaki starzenia. Zalecana powyżej 25. roku życia.

Przeciwzmarszczkowy krem na noc z retinolem zalecany do cery normalnej i mieszanej.

Aktrywnymi składnikami tego kremu są olej z nasion maliny moroszki i retinol (czysta wit. A) w kapsułkach liposomów. Retinol chroni młodzieńczość skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek, wygładza i nawilża.

Cena: ok. 55-60zł/ 30ml

taki sobie

Zgadzam sie z poprzedniczka - to sredni kremik.
Pzeznaczony jest dla cery normalnej i suchej ( albo sa 2 wersje, albo w zgłoszeniu jest pomyłka), ze wskazaniem na te drugą. Ja mam normalną - i latem jest to dla mnie krem za cięzki, dający poczucie oblepienia twarzy.
Jest dośc gesty ( twarda tuba srednio praktyczna), zółtawy, często faktycznie wypływa zen woda, zapach ma przyjemny. Rozsmarowuje sie dobrze, wchłania dośc długo - natłuszcza twarz, co jest wyczuwalne nawet rano. Pielegnuje nieźle, ale mozna znaleźć cos lepszego...

Używam tego produktu od:miesiąca

taki sobie

Podobie jak jego odpowiednik na dzien, nie zachwyca zbytnio. Do plusow zaliczyc mozna:
- ladny zapach
- twarz po nalozeniu jest jakby rozswietlona
- rano moze troche bardziej promienna

Minusy natomiast to:
- po nalozeniu cala twarz sie lepi i to dosyc dlugo
- dziwna konsystencja, bo czesto jakas jakby woda wyciekala z tubki
- tubka malo praktyczna, kiedy sie polamie gdzies w polowie
- zadnych rewelacyjnych efektow, ktorych mozna by sie spodziewac po retinolu

Nastepnym razem sprobuje innej serii

godny uwagi

zgłosilam więc ocenię, po pierwsze w zgłoszeniu jest napisane ze jest to krem do cery normalnej mieszanej, ale z tego co wiem jest tylko dostępny do cery suchej i bardzo suchej.Ja w sumie mam cerę mieszaną, ale sprawdza sie u mnie nawet dobrze. Ma kremową ,żółtą konsystencje, która po nałozeniu pozostawia na skórze delikatny,troche lepki film. Rano twarz jest rozjasniona,gładziutka i najwazniejsze nie zapycha i nie powiększa porów,szczerze mowiąc mam nadzieje, ze po dłuzszym stosowaniu mi je troche zmniejszy. Aby dopatrzec sie jakichs rezultatow tzn. widocznego rozjsnienia plamek,przebarwien,zmarszczek itd ,trzeba ten kremik sosowac troche dłuzej(czytalam nawet ze conajmniej 12m-cy i wtedy retinol pokaze na co go stac:)))),ale szczerze mówiąc nie wiem czy tak długo wytrzymam. na razie jestem zadowolona bo mam nawilzona twarz i taką promienną. Zmarszczek mi jakos widocznie niewygładzil ale stosuje go dopiero 1 tydzien.Pózniej napisze jakie są efekty dłuzszego stosowania, ale juz go moe polecic
po kilku tygodniach stosowania zaczely mi sie pojawic ogromne-ropne "bomby" i raczej jste to spowodowane tym kremikiem;((

Używam tego produktu od:od tygodnia
Ilość zużytych opakowań:pierwsze