Bio-Gold Essence, Żel ze złotem pod oczy

Bio-Gold Essence, Żel ze złotem pod oczy

Do pielęgnacji kazdego rodzaju skóry dojrzałej, zwłaszcza suchej. Nadaje się pod makijaż. Zawiera płatki 24 karatowego złota, oczar wirgiński, skrzyp, żeń-szeń, zieloną herbatę. Napina skórę pod oczami, rozświetla, spłyca zmarszczki, koi podrażnienia, poprawia krążenie żylne i limfatyczne.

Cena: ok. 37 zł/ 30 g

błyszczące lepiszcze

Kupiłam żel pod wpływem sentymentu - dawno temu używałam kilka produktow z Pulanny i pamiętałam, że mi odpowiadały. Potem ta firma mi zniknęła z oczu i jakiś czas temu znalazłam sklep, gdzie jest dostępna. Na pierwszy ogień poszedł własnie ten żel pod oczy. Kupiłam... i gorzko żałowałam. Za tę cenę miałabym apteczny sprawdzony specyfik.
Wady:
1. na noc pod oczy wolę porządny kremowy nawliżacz, który też lekko natłuści skórę - w przypadku żelu nie ma co nawet marzyć o takim efekcie
2. jak dla mnie nawilża również słabo
3. na dzień się nie nadaje, bo to nieszczęsne złoto, które ma postać sporych gabarytowo płatków lepi się do twarzy i błyszczy - za taki efekt dziękuję
4. mocno lepki

Plusy:
- hm, ładnie wygląda w słoiczku
- dodana jest do niego zgrabna szpatułka (jednak 40 zł za szpatułkę to delikatna przesada)
- produtku jest dużo i jest wydajny

Podsumowując, seria przeznaczona jest niby do cery dojrzałej - moim zdaniem być może będzie odpowiadać osobom młodym, które od kremu pod oczy nie wymagają jeszcze zbyt wiele, ot, nawilżenia i lekkiego efektu schłodzenia. NIeco bardziej wymagające odbiorczynie moim zdaniem nie będą zadowolone.

Używam tego produktu od: kilka prób
Ilość zużytych opakowań: ok. 10-15% jednego

dziwadło

Zaczęło sie od pomyłki - przy zakupach dostałam pokaźna próbke podpisaną Gold Essence. Miałam juz krem ze złotem, wiec bez zastanowienia, któregos popołudnia - wysmarowałam twarz i szyję. Hmmmm...Gęsty żel, bez zapachu, ze sporymi płatkami złota...Mocno lepki...Ściagający twarz...Słowem - nic przyjemnego. Ale zastanowiłam sie, czemu esencja, a nie krem...? Poszperałam po internecie - no tak, to pod oczy...Moze tam zadziała inaczej...? Lepiej...? Rewelacyjnie...? Hmmm...No dalej - gęsty żel, lepki i mocno świecący! Potem zaczęło mi ściagac skórę pod oczami...Potem przylepiły sie rzęsy i zaczęłam miec problemy z poruszaniem gałka oczną! Dłużej na cud nie czekałam i zmyłam badziewie...Może u wielbicielek żelu pod oczy zadziała inaczej, ale ja zdecydowanie wolę kremy!

Używam tego produktu od:1 raz
Ilość zużytych opakowań:część próbki