Domowa mikrodembrazja + peeling chemiczny

Domowa mikrodembrazja + peeling chemiczny

Unikalny, 30-dniowy czteroetapowy zabieg odmładzający i wygładzający skórę, spłycający zmarszczki i rozjaśniający przebarwienia. Stanowi alternatywę dla zabiegów profesjonalnej mikrodermabrazji oraz peelingu chemicznego stosowanych w gabinetach dermatologicznych. Długotrwałe rezultaty, widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Etap I Głębokie oczyszczanie peelingiem termicznym
Mineralne kapsułki rozgrzewają skórę, otwierają pory i przygotowują do intensywnego zabiegu oczyszczania. Syntetyczne drobinki usuwają martwe komórki naskórka, które są przyczyną szorstkiego i niejednolitego wyglądu skóry. Mikrokryształki polerują i wygładzają skórę.

Etap II Regeneracja czystym kwasem glikolowym
Płyn zawarty w ampułkach efektywnie złuszcza naskórek, usuwa pozostałości martwych komórek, które nie zostały wyeliminowane w etapie I, oczyszcza skórę, wspomaga jej odnowę i pobudza procesy regeneracji.

Etap III Ukojenie płynem neutralizującym
Płyn wyrównuje poziom pH skóry, aby zneutralizować działanie kwasu glikolowego. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry, zapewnia komfort i ukojenie.

Etap IV Ochrona kremem przeciw zmarszczkom mimicznym SPF15
Krem bogaty w cenne składniki odmładzające skórę: boto-peptyd - rozpręża mikroskurcze skóry, mikrokolagen - wzmacnia i wygładza skórę, pobudza naturalne procesy regeneracyjne, filtr SPF15 - zapewnia właściwą fotoprotekcję.

Daje redukcję drobnych i głębszych zmarszczek, spłycenie blizn, wyrównanie nierówności skóry, poprawę kolorytu i faktury skóry, rozjaśnienie przebarwień, zmiękczenie i nawilżenie skóry.

Zestaw przeznaczony na 8 zabiegów. Dla osób powyżej 30 roku życia. Nie ma przeciwwskazań do stosowania przez osoby młodsze (powyżej 20 roku życia), chcące poprawić stan i wygląd swojej skóry.

Cena: ok. 35-45zł/ zestaw

Mój KWC

Zaczęłam stosowac przez przypadek, namówiła mnie siostra. Podchodziłam sceptycznie bo miałam juz doswiadczenie z innymi produktami tego typu, ale stwierdziłam, że za te pieniądze można wypróbować. I mile sie zaskoczyłam.
Sam Peeling jest bardzo dobry. Ładnie ściera martwy naskórek, skóra staje sie gładka i jest swietnie przygotowana do dalszych zabiegów. Kwas chyba działą bo skóre miałam zawsze zaczerwienioną, ale ten płyn neutralizujący ładnie ja łagodził. krem tez swietny, zaczełam go uzywac na co dzień. Ogólnie całość bardzo dobra, skóra jest gładka, zaskórników mniej, jest efekt takiej czystej skóry. Minęło teraz juz troche czasu, a więc zdecyduje sie ponownie na kuracje. polecam gorąco. Za taka cene produkt rewelcyjny :) moje KWC.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Widoczne efekty !

Produkt zakupiłam w lutym, wg.producenta, w miesiąc powinno się wykonać 8 zabiegów, takjak dwa tygodniowo, dla mojej skóry, wydłużyłam ten czas, i zakończyłam ją z początkiem kwietnia. Stosowałamgo raz w tygodniu, zaczynamy od peelingu mechanicznego który rozgrzewa skórę, i złuszcza wierzchnią warstwę naskórka. Spłukujemy. Następnie nakładamy wacikiem na powierzchnię całej buźki (koniecznie omijając usta, nosek i oczka) kwas glikolowy. Wnika on w górną warstwę naskórka (jego działanie jest antybakteryjne, wyrównujące przebarwienia, zacierające blizny). Po 3 minutach kwas zmywamy wacikiem nasączonym płynem neutralizującym. Kwas należy zmyć dokładnie, a ponieważ płyn neutr. jest mało wydajny proponuję kupić sobie w aptece butelczkę kwasu bornego (działanie kojące zalezany m. in. po mikrodermabrazji w gabinetach dermatologii estetycznej) i nim przetrzeć buźke zaraź po płynie neutr. Do zestawu, na koniec, dołączony jest krem który uważam za rewelacyjny. Nakładamy go po każdym zabiegu, choć mi jego konstystencja odpowiada na tyle ( a mam tłustą cerę z problemami) iż stosuję go codziennie, pod makijaż. Działa nawilżająco, przeciwzmarszczkowo, posiada filtry przeciwsłoneczne! Buzia po nim jest aksamitna. Cały zestaw zasługuję na piątkę.
W odróżnieniu od podobnego zestawu Vichy ten nie podrażnia skóry i już po pierwszym miesiącu (tj 4ech zastosowaniach) widoczne są efekty. Blizenki są płytsze, zaczerwień jest o 70% mniej. skóra jest miła w dotyku, zaskórniki znikają, po prostu czysta buzia. Polecam.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

całkiem niezły

Dobra relacja ceny do jakości. W całym zestawie najbardziej skuteczny jest peeling termiczny; po nim rzeczywiście buzia jest gładziutka i miła w dotyku, choć sam peeling jest nieco tępawy i nie taki znów łatwy do usunięcia (ale to nie jest dla mnie jakiś wielki mankament).
Fiolki z kwasem- chyba w super niskim stęzeniu, bo zupełnie nie odczułam działania. A krem do stosowania po zabiegu - dla mnie porażka, zbyt ciezki dla skór mieszanych i tłustych; inna sprawa ze trudno aby za tę cenę mieć super peeling, kwasy i krem.
Ogólnie - po serii zabiegów, buzia jest zdecydowanie jaśniejsza, bardziej gładka; część przebarwień zniknęła, mam wrażenie żę dorbne zmarszczki też są mniej widoczne. Nie zauważyłam za to spektakularnej redukcji porów czy mniejszego przetłuszczania sie częsci tłustych twarzy.
Za tę cenę - polecam,

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 - seria 8 zabiegów

depilacja bikini rodzaje

warto spróbować

Nie spodziewałam się cudów, w koncu to tylko 9% kwasik. Ale musze przyznać, ze działa :) Peeling świetnie oczyszcza i przygotowuje do kolejnego etapu, skóra staje sie miękka i naprawdę gładka. Kwas chyba działa, miejscami zaobserwowałam zaczerwienienie, ale bez nieprzyjemneych odczuć typu swędzenie, pieczenie itp :P Krem bardzo przyjmeny, wydajny, ładnie pachnie - trochę tłustawy, ale w końcu po takim zabiegu powinien być "bogaty". Ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że wybielił mi przebarwienia i poprawił stan skóry. POLECAM! Za tak śmieszną cenę jest super.

No niby fajnie...

Peeling w zestawie jest rewelacyjny. Grzeje, złuszcza, wygładza i wszystko gra i buczy.
Krem też jest przyjemny, ładnie pachnie, wchłania się dobrze, nie podrażnia.
Fiolki są całkiem niepotrzebne , no te jedne trochę szczypią i nie widzę za bardzo efektu ich działalności a drugie chyba zawierają wodę;). Ten zestaw fiolek słuzy chyba głównie nakręceniu ceny i nadaniu szumnej nazwy zestawowi.
Sądzę.że pewnie kupię jeszcze ten peeling, ale solo za śmieszną cenę.
Krem może kupię, bo nic do niego nie mam ale mnie nie zachwycił. Przyjemnie się go stosowało więc może się skuszę.
Reszta wg mnie jest zbędna.

Używam tego produktu od: cała kuracja

cudo za grosze

Zawsze uważałam iż cena idzie w parze z jakością, jednak zestaw Bielendy zmusza mnie do zmiany zdania- jednak można zrobić doskonały produkt za naprawdę niewielkie pieniądze. Kupiłam go z ciekawości nie licząc na jakieś spektakularne efekty, a tu proszę <wow> Pelling jest przyjemny w użyciu, delikatnie rozgrzewa cerę, usuwa wszelkie zanieczyszczenia, ładnie wyrównuje koloryt skóry. Kwas dodatkowo wzmacnia ten efekt. Płyn neutralizujący ma konsystencję śluzowatej zawiesiny, ale mnie to nie przeszkadza. Cera po całym zabiegu jest świeżutka, doskonale oczyszczona, jednolita. Drobne zmarszczki mimiczne zostają spłycone a pory wydają się o niebo mniejsze :) Krem ma przyjemną konsystencję, nie zapycha porów, nie przetłuszcza skóry no i stanowi dobe zabezpiczenie przed promieniami UV. Generalnie całość spisuje się na piątkę i z czystym sumieniem można ten zestaw polecić wrażliwcom takim jak ja, bo choć producent nie zaleca go dla cery skłonnej do podrażnień i alergii, ja nie zaobserwowałam skutków ubocznych.
Jedną gwiazdkę odejmuję za bardzo nieprzemyślane filoki z kwasem i płynem neutralizującym, no bo niby jak zaaplikować połowę specyfików w nich zawartych, skoro nawet pod światło nie widać ile płynu zostaje?!Używam tego produktu od: jestem w połowie pierwszej kuracji

Dużo hałasu o nic

Domyslam sie, jaki byl patent firmy na reklame tego produktu - jesli sie wymysli kilka etapow z fikusnymi fiolkami i hucznymi haslami to lepiej sie sprzeda. Tymczasem efekt po tym jak po zwyklym peelingu, a koszt duzo wiekszy. Nie wiem, moze jestem "rozpieszczona" stosowaniem przez kilka miesiecy w roku kuracji z kwasami, mam gladka w dotyku skore i dlatego nie widze efektow, a teoretycznie jest to produkt dla mnie (cera tlusta, zaskorniki itd.). Peeling termiczny jest kalką tego typu produktow Estee Lauder i Clinique tylko mniej przyjemna w stosowaniu - przy jego zmywaniu mialam wrazenie oleju na twarzy, cos potwornie tlustego. Obie fiolki bez sensacji, ale na koniec straszny krem. To zabieg dla cery tlustej/mieszanej, a Bielenda wrzucila tam jako krem tluste, niewchlaniajace sie mazidlo idealne do cery suchej, a przeciez nie do osob o takiej cerze zestaw jest adresowany! Podsumowujac - nieporozumienie. Daje az 2 gwiazdki, bo szkody zestaw tez nie zrobil, ale to nie usprawiedliwia braku efektow.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

SUUUUPER

Doskonały produkt, moja skóra po jego użyciu wyglądała znacznie lepiej niż po wizycie w renomowanym salonie kosmetycznym na zabiegu mikrodermabrazji.Już po pierwszym użyciu skóra zrobiła się mięciutka gładka jakby wyprasowana.0 podrażnień.Peeling daje niesamowity efekt delikatnego rozgrzania niczym promień słońca. Końcowy krem kojarzy mi się z gęstą bitą śmietaną, doskonale się wchłania skóra ani tłusta ani ściągnięta.Używałam podobnego produktu Eveline, bez porównania Bielenda prowadzi zdecydowanie! A mój mąż powiedział dziś-"Wiesz jakoś wyglądasz jeszcze ładniej niż zwykle"...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie piewszego

Fajna sprawa

Zaproponowałam więc zarekomenduję. Do zakupu zachęciła mnie reklama w prasie. Zabiegi złuszczające kwasami owocowymi w gabinecie kosmetycznym są niestety drogie, a ten zestaw jest alternatywą dla takich zabiegów. Wiadomo, że nie można oczekiwać takich samych efektów jednak w przypadku cery z niewielkimi problemami jest to ciekawa propozycja. Wykonanie zabiegu nie jest skomplikowane ani też czasochłonne. Po zastosowaniu rzeczywiście skóra nabiera świeżości, jest delikatna i gładka. W moim przypadku nie była podrażniona ani też zaczerwieniona (choć jest to możliwe). Cena jest zachęcająca, w gabinecie kosmetycznym 1 profesjonalny zabieg kosztuje ok. 70 zł, a trzeba poddać się kilku żeby były efekty.
Napewno powtórzę kurację w okresie jesiennym.
Dałam 4 gwiazdki bo wydaje mi się, że produkt ten zasługuje na taką ocenę.
Postanowiłam zmienić moją ocenę na 5 gwiazdek. Dlaczego? Bo zachęcona opiniami wypróbowałam Eris, Odmładzanie, Trójfazowy intensywny zabieg z mikrodermabrazją i przekonałam się o wyższości Bielendy nad Erisem. Osiągnęłam zdecydowanie lepszy efekt stosując specyfik Bielendy, poza tym będący w zestawie krem nawilżający jest o niebo lepszy niż erisowski.
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 zestaw